Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2000-2017: PODSUMOWANIE 18 LAT A.40
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #4
RE: 2000-2017: PODSUMOWANIE 18 LAT A.40
(14.02.2018 04:58 PM)AKT! napisał(a):  
Artur.O napisał(a):Nigdy nie lubiłem.
nawet tego perfume? serio? kto jak kto! Icon_surprised

Niestety. Niby wszystkie patenty tu są, ale jakieś to zbyt inżynieryjne jak na taką lekką piosenkę. Ale w klimatach Perfume zawsze czułem się nie na miejscu.

Cytat:
Artur.O napisał(a):I w takich chwilach żałuję, że trochę lepiej się nie przykładałem do szukania muzyki wtedy...
ja się spóźniłem prawie o rok, ale byłem tak zafascynowany tą płytą, że wymyśliłem singlom własną kolejność na plejliście i wszystkie były hitami na liście; tamto lato upłynęło mi właściwie głównie z tą płytą w słuchawkach; pamiętam do dziś jak przesłuchałem ją w całości, wałęsając się (nie wiem już dlaczego, bo w sumie tego nie robiłem często) po osiedlu którejś upalnej nocy; było super

No no, to masz z tą płytą trochę historii. Icon_smile
Ja ją 1. raz słyszałem już po śmierci Amy... i tylko tyle.

Cytat:
Artur.O napisał(a):Królowa crunku w swojej najlepszej formie. Icon_smile
pierwsze trzy single; szalałem wtedy za nimi; nawet zrobiłem o ciarze stronę internetową po polsku; tyle miałem zapału i czasu!

Oo proszę! A ja do teraz nie mogę się zebrać ze stworzeniem niczego ciekawszego niż http://ga29716.zut.edu.pl/ Icon_sad
Swoją drogą.. w końcu znalazłem kawałek, który od jesieni 2005 (2x usłyszane w radiu) mnie nurtował, co to właściwie jest. "Oh" Ciary, tylko że... w wersji Kardinal Beats Remix. Do teraz sprawdzałem tylko podstawową xD W sam raz akurat jak układam notowania z 2005 roku.

Cytat:
Artur.O napisał(a):Szybko o tym zapomniałem.
nie wracałeś nawet do teledysku? Icon_wink

Jestem jak meni - zazwyczaj nie oglądam teledysków. Icon_razz2

Cytat:
Artur.O napisał(a):To też mnie trochę zaskoczyło.
jak feniks z popiołów; "take me out" było w momencie wydania jednym z moich ulubionych gitarowych numerów; uwielbiałem, jak świeże to było i oldschoolowe jednocześnie; aż do "evil eye" mierzenie się z dyskografią ff to były głównie (ich) porażki i (moje) rozczarowania

No tak, to strasznie średni zespół w sumie poza kilkoma przebojami. Chociaż "Evil Eye" i (zwłaszcza) "Treason! Animals." zrobiły u mnie karierę, a w okresie płyty wcześniej wciąż znałem tylko "This Fire".

Cytat:a potem było "slow", które mnie rozczarowało i kylie poleciała z pieca na łeb; ostatni jej solowy singiel u mnie w top 100 przed obecnym, który akurat zadebiutował to było "i believe in you" 14 lat temu!

Zupełnie nic z "X" i "Aphrodite"? :O

Artur.O napisał(a):Średnio mnie kupiła tamta płyta. Chyba za bardzo mi to całe alt-r'n'b już wtedy spowszedniało/zaczęło zlewać w jedno.
a akurat frank jako jeden z nielicznych zasługuje na to, aby się nie zlewał; to piękna osobista piosenka jest, wybornie napisana i zaaranżowana[/quote]

Przesłucham jeszcze raz może, naprawdę nic mi się wtedy nie wyróżniło, a wcześniej do niczego nie musiałem się jakoś specjalnie przekonywać z tego nurtu. Icon_sad

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
15.02.2018 12:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
2000-2017: PODSUMOWANIE 18 LAT A.40 - AKT! - 14.02.2018, 02:56 PM
RE: 2000-2017: PODSUMOWANIE 18 LAT A.40 - Dobromiera - 15.02.2018 12:55 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Gwiazdka 2000-2013: PODSUMOWANIE 24 LAT LISTY (aktualizacja 2024) AKT! 293 134 428 16.01.2024 10:47 PM
Ostatni post: AKT!
serce Another decade in life and music: 2000-2009. AKT! 51 1 853 15.02.2022 12:34 AM
Ostatni post: santosz
Gwiazdka 2000-2012: 12 LAT LISTY: Kamienie milowe i zestawienia pomocnicze AKT! 15 10 892 30.12.2013 06:28 PM
Ostatni post: AKT!
Gwiazdka 2000-2012: 12 LAT LISTY: Biografie wykonawców i numery jeden AKT! 2 9 838 28.10.2012 07:23 PM
Ostatni post: AKT!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości