Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OPENER 2009
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #81
 
Czy ktoś może wie, czy wszyscy artyści zostali już podani?
Ogłaszając ostatnich wykonawców Ziółek powiedział, że będzie jeszcze jedna większa gwiazda /ale raczej nie headliner/ - strona i eter milczą praktycznie od miesiąca. A przecież do festiwalu zostało tylko kilka tygodni!

Napisałem, że jadę? To muszę zmienić zdanie, ze względu na NIN i Radiogłowych. Ech, gdyby Emiliana występowała w niedzielę, to wyskoczyłbym tam na jeden dzień...

Moja prywatna galeria
06.05.2009 10:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #82
 
ksch napisał(a):Czy ktoś może wie, czy wszyscy artyści zostali już podani?
Na pewno nie. Z tego co pamiętam, to zapowiadali ponad setkę artystów, a na razie jest marne 22... W dodatku co najwyżej 9 spośród ogłoszonych zespołów nadawałoby się na główną scenę, więc mogłoby się wydawać, że brakuje jeszcze przynajmniej trzech gwiazd.

ksch napisał(a):Napisałem, że jadę? To muszę zmienić zdanie, ze względu na NIN i Radiogłowych.
Ja wciąż nie kupiłem biletu. I nie zrobię tego, dopóki nie zostanie ogłoszony przynajmniej jeden zespół wielkiego kalibru. Jak na razie jest tylko jeden taki i jest nim Placebo. Być może jeszcze KOL (muszę ich lepiej poznać). Nie są to jednak zespoły, które elektryzowałyby mnie tak, jak choćby Interpol, czy The Raconteurs w zeszłym roku.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
06.05.2009 11:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 119
Dołączył: Jun 2007
Post: #83
 
mrsap napisał(a):I nie zrobię tego, dopóki nie zostanie ogłoszony przynajmniej jeden zespół wielkiego kalibru.
Icon_mrgreen Icon_biggrin3

FAITH NO MORE Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
07.05.2009 08:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #84
 
ku3a napisał(a):
mrsap napisał(a):I nie zrobię tego, dopóki nie zostanie ogłoszony przynajmniej jeden zespół wielkiego kalibru.
Icon_mrgreen Icon_biggrin3

FAITH NO MORE Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_biggrin3 Icon_biggrin3

Qeeen z Fredim

albo

ABBA

albo

Elvis!!
07.05.2009 08:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 651
Dołączył: May 2008
Post: #85
 
Na Elvisa bym pojechał (niekoniecznie Presleya, może być Costello, albo Perkins) Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
07.05.2009 08:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #86
 
Oj szkoda, kolejny genialny zespół z mojej czołówki mi ucieka...a pewnie nie będzie szansy na ich zobaczenie już nigdy Icon_sad

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.05.2009 08:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 651
Dołączył: May 2008
Post: #87
 
saferłel napisał(a):a pewnie nie będzie szansy na ich zobaczenie już nigdy Icon_sad
Nie dramatyzuj Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
07.05.2009 09:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #88
 
Co mam nie dramatyzować jak to prawda.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.05.2009 09:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #89
 
ku3a napisał(a):
mrsap napisał(a):I nie zrobię tego, dopóki nie zostanie ogłoszony przynajmniej jeden zespół wielkiego kalibru.
Icon_mrgreen Icon_biggrin3

FAITH NO MORE Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2
Myślałem, że oni wybierają się do Szczecina! A tu taka niespodzianka...

To chyba rozwiązuje problem zespołu wielkiego kalibru.
Ale poczekam jeszcze co najmniej tydzień. Może to nie koniec niespodzianek Icon_smile2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
07.05.2009 09:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 119
Dołączył: Jun 2007
Post: #90
 
takiemu to trudno dogodzić Icon_mrgreen Icon_lol .
to mi przypomniało historię jak to kiedyś dawno dawno jeden kolega, też kibic, mocno się opierał, żeby iść z nami na mecz Legii i powiedział, że pójdzie z nami jak Legia awansuje do Ligi Mistrzów. No to klops, bo to raczej mała szansa, trudno będziemy chodzić bez niego. Ale potem..., chyba jemu na złość... Legia po niezapomnianym dwumeczu z IFK Goeteborg awansowała do LM! Icon_biggrin3 I wymówka była nieaktualna, trzeba było się pocić, by znaleźć inną Icon_wink2 Icon_mrgreen .
(oczywiście nie twierdzę, że Ty nie chcesz jechać, ale po prostu ta historia mi się przypomniała Icon_mrgreen )
07.05.2009 10:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #91
 
to nie bedzie Elvisa??

[Obrazek: spotify-screenshot.png]
08.05.2009 12:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #92
 
ku3a napisał(a):takiemu to trudno dogodzić Icon_mrgreen Icon_lol .
to mi przypomniało historię jak to kiedyś dawno dawno
(...)
(oczywiście nie twierdzę, że Ty nie chcesz jechać, ale po prostu ta historia mi się przypomniała Icon_mrgreen )
Tydzień po ogłoszeniu mogę już na spokojnie stwierdzić, że występ Faith No More na Open'erze to dla mnie wydarzenie koncertowe numer jeden w tym roku. Większej nawet wagi niż koncert Radiohead w Poznaniu.
Może dlatego, że jest to świetna okazja, żeby zapoznać się z ich pełną dyskografią (Radiohead męczyłem już kilka miesięcy temu).
Wydarzeniem numer trzy będzie z całą pewnością niedoceniany przeze mnie jeszcze tydzień temu występ Kings Of Leon. Dopiero po przesłuchaniu ich pierwszej płyty odkryłem jaki potencjał w nich drzemie.

PS. Nocleg mam już zarezerwowany od ponad miesiąca, więc kupno biletu jest tylko formalnością Icon_wink2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
14.05.2009 12:12 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #93
 
Fejt Noł Mor. To chyba jakiś przeżytek (nie mówię że nie są fajjni czy coś bo ich nie znam, tzn znam jeden kawałek "Im Easy" (?), który bardzo mnie wnerwiał).

No to bede miec czas na zrobienie siu siu Icon_smile

Czy coś wiadomo jeszcze o jakiejs dużej gwieździe (proszę grzecznie o Alanis).??

[Obrazek: spotify-screenshot.png]
14.05.2009 09:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 651
Dołączył: May 2008
Post: #94
 
Ogłoszono Peter Björn and John Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
14.05.2009 11:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #95
 
o Young Folks bylo fajne

[Obrazek: spotify-screenshot.png]
16.05.2009 01:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #96
 
jszmiles napisał(a):Fejt Noł Mor. To chyba jakiś przeżytek (nie mówię że nie są fajjni czy coś bo ich nie znam, tzn znam jeden kawałek "Im Easy" (?), który bardzo mnie wnerwiał).
Icon_mrgreen
To lepiej spróbuj poznać. Warto znać, bo to jeden z najbardziej oryginalnych zespołów rockowych w historii Icon_wink2
A piosenka, o której wspomniałeś, nie jest bardzo reprezentatywna, ponieważ jest to cover.

Tutaj znajduje się rozpiska na dni z fikcyjnymi godzinami (choć zapewne coś musi być na rzeczy). W każdym razie Faith No More i M83 grające w tym samym czasie, to na pewno nie jest dobre rozwiązanie Icon_wink2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
23.05.2009 01:56 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Greg Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 706
Dołączył: Jul 2007
Post: #97
 
dużo nakłada sie na siebie niestety Icon_frown ale trza coś wybrać. najbardziej mi sie gryzie w sobotę, ale wybiorę tent stage, choć szkoda mi będzie pendulum najbardziej na main stage.

[Obrazek: a0de53da-069f-48a8-8dda-a308de7b7d25.jpg]

[Obrazek: logo_gmc500.png]
30.06.2009 10:17 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #98
 
Jutro wyjazd Icon_smile

Ale fajno normalnie bedzie extra. Szkoda ze nie ma nic, co bym w szczegolnosci zobaczyc chcial.... takiego superaśnego... no ale mimo wszystko jest Prodigy i Pendulum i Placebo... bedzie git!!!
30.06.2009 10:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Greg Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 706
Dołączył: Jul 2007
Post: #99
 
ja wyjeżdżam w czwartek rano, co najmniej tak planuje, no ale naszymi super extra wypaśnymi kolejami będę jechać do sopotu (bo tam się zatrzymuje) ponad 10 godzin Icon_eek2 czyli chyba będę po 16. pamiętam że ostatnio do trójmiasta pociągiem jechałem jak miałem 8 lat i tez chyba jakoś tyle się jechało, kiedyś czytałem, że w Polsce pociągi zwalniają i za jakieś 50 lat staną w miejscu jak tak dalej będzie.

[Obrazek: a0de53da-069f-48a8-8dda-a308de7b7d25.jpg]

[Obrazek: logo_gmc500.png]
30.06.2009 12:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 154
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #100
 
Greg napisał(a):w Polsce pociągi zwalniają i za jakieś 50 lat staną w miejscu jak tak dalej będzie.
jeśli nic sie nie wydarzy złego, to z 3-4 lata będą odcinki na których pociągi będą śmiiiiiiiiiigać. m.in. z W-wy do Trójmiasta! [własnie nad tym pracuję Icon_razz]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
30.06.2009 01:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Opener 2016 thestranglers 16 3 246 18.05.2016 09:44 PM
Ostatni post: prz_rulez
  Opener 2013 thestranglers 153 22 109 09.07.2013 11:00 PM
Ostatni post: thestranglers
  Opener 2012 michal91d 68 8 615 13.07.2012 09:03 AM
Ostatni post: thestranglers
  Opener 2011 Miszon 47 6 981 04.07.2011 12:13 AM
Ostatni post: saferłel

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości