Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opener 2012
michal91d
Unregistered

 
Post: #1
Opener 2012
AlterArt napisał(a):Pierwsze ogłoszenie Open’er 2012 już w środę!

Od ostatniego koncertu jubileuszowej edycji Heineken Open’er Festival minęło 127 dni. Artyści, agenci i promotorzy intensywnie planują kolejny sezon festiwalowy. Już w środę po godzinie 20.00 w Programie Alternatywnym na antenie radiowej Trójki oraz w klubie Alter Art dowiecie się, kto będzie pierwszym headlinerem przyszłorocznego Open’era. Ujawnimy także daty festiwalu oraz ceny biletów i warunki przedsprzedaży. Rozpoczynamy nową dekadę!
07.11.2011 04:48 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: Opener 2012
Będzie to The Fray Icon_lol

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.11.2011 05:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #3
RE: Opener 2012
saferłel napisał(a):Będzie to The Fray Icon_lol
dlaczego niby The Fray? Icon_lol
Stawiam na Florence
07.11.2011 05:03 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
RE: Opener 2012
The Fray - żebym nie musiał tam jechać Icon_wink Taki kawał drogi.....oby jak najgorszej obsadzili tegoroczną edycję. Ale coś mi mówi, że headlinerem będzie Garbage.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.11.2011 05:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #5
RE: Opener 2012
ja liczę na Florence.
może wtedy po raz pierwszy pojadę Icon_cool
07.11.2011 08:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #6
RE: Opener 2012
09.11.2011 10:30 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
RE: Opener 2012
Mało ekscytujące, przyznam.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.11.2011 10:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 466
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #8
RE: Opener 2012
Ogłoszenie przyjazdu Bjork było trójkowym programie alternatywnym.
Zmieniają się dni festiwalowe, od przyszłorocznej edycji od środy do soboty (do tej pory od czwartku do niedzieli). Organizator Openera tłumaczył się, że niedziela będzie dniem powrotów do domu i odpoczynku pofestiwalowego Icon_wink
09.11.2011 10:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sajmon Offline
Szymon
****

Liczba postów: 401
Dołączył: Jan 2011
Post: #9
RE: Opener 2012
saferłel - może jestem tu zbyt krótko, ale jeszcze nie widziałem, żeby coś ci się podobało.

http://osobistalp.tumblr.com/
09.11.2011 10:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #10
RE: Opener 2012
Sajmon napisał(a):saferłel - może jestem tu zbyt krótko, ale jeszcze nie widziałem, żeby coś ci się podobało.
Icon_lol
09.11.2011 11:00 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #11
RE: Opener 2012
o, bjork już była, i ja też byłem i wtedy byłem mocno nakręcony na ten koncert i w sumie spełnił moje oczekiwania, ale nie mam potrzeby powtórnego jej zobaczenia Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.11.2011 11:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #12
RE: Opener 2012
fajnie, kurde. Ostatnie jej płyty to kocia muzyka, ale na Openerze zagra mrowie swoich hitów

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
09.11.2011 11:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
RE: Opener 2012
Sajmon napisał(a):saferłel - może jestem tu zbyt krótko, ale jeszcze nie widziałem, żeby coś ci się podobało.
Icon_lol To komplement?

Chyba to już tłumaczyłem, ale skoro jeszcze ktoś ma wątpliwości:

Prawda. Nigdy nie ukrywałem, że jestem dosyć krytycznie nastawiony do wielu rzeczy, co wynika przede wszystkim z pewnej świadomości, iż mało jest na tej ziemi rzeczy doskonałych Icon_wink Już kilka razy miałem ''przyjemność'' spierać się o swoje zbyt ostre wypowiedzi na konkretne tematy. Niestety zwykle nie owijam w bawełnę i piszę to, co mam na myśli. Oczywiście chętnie podyskutuję na temat moich ''za'' lub ''przeciw'', bo debata jest integralną częścią tego procesu. Inna sprawa, że czasami stykam się z fanatykami, osobami, które jakby z definicji odrzucają wszelkie próby podważenia ich opinii albo uznają, że najlepszą filozofią jest milczenie w przypadku, kiedy coś ci nie pasuje. Ja wolę w merytoryczny sposób przedstawić swoje uwagi (o ile czuję, że jest taka konieczność) niż milczeć jak kamień. Z drugiej strony sądzę, że nasze (zwracam się bezpośrednio do Sajmona )odmienne spojrzenia na muzykę powodują, iż rzadko mamy okazje oglądać nawzajem swoje posty, zaglądać w te same wątki. Nie za wiele o sobie wiemy, nieprawdaż? Może kiedyś uraziłem ''Twojego artystę'' albo po prostu pechowo wybrałeś te wątki, gdzie akurat zdarzyło mi się kogoś pogonić Icon_wink Gdybym był tak do końca zblazowanym, smutnym i depresyjnym charakterem, prawdopodobnie od dawna nie prowadziłbym całkiem obszernej (czyli reprezentowanej przez sporą grupę co najmniej dobrych kawałków) listy przebojów i nie popisywał w temacie o nowych płytach, singlach itd...Na szczęście wciąż wiele rzeczy mi się podoba. I to bardzo Icon_smile

Co do Bjork - jak bywa w wielu sprawach i tutaj zgadzam się z dziobasem. Niestety ta pani dawno nie nagrała powalającej mnie płyty, a jej najnowsze dzieło to prawdopodobnie jej najgorsza płyta z muzyką konwencjonalną. Oczywiście z założenia jest to dzieło zaprzeczające temu terminowi, ale może właśnie przez to wieje z niego nudą. I tak już od 14 lat nie do końca jej ta kariera wychodzi. Oczywiście koncert może być pełen znakomitych hitów z przeszłości, co jednak nie zmienia faktu, że wiadomość o jej pojawieniu się w Gdyni przyjąłem dosyć chłodno.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.11.2011 12:39 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #14
RE: Opener 2012
Ja poczekam na więcej newsów a propos gwiazd openera. Wiecie, z jednej strony trudno przewidzieć w jaką stronę pójdzie muzyka AD 2012... A na pewno twórcom line upu zależy by byli to artyści właśnie wtedy modni i na topie (w końcu to dochodowa impreza). Często gęsto na festiwalu poznajemy nowe podmioty wykonawcze, które dopiero co wydały płyty, stali się popularni w GB i właśnie dzięki występowi w lipcu na Babich Dołach usłyszy o nich szerzej polska publiczność (dopiero od występu w Gdyni polubiłem TWO DOOR CINEMA CLUB, WILD BEASTS, HOT CHIP, SANTIGOLD, YEASAYER a dziś wydaje mi się, że od zawsze byli przy mnie). Póki festiwal kreuje nasze gusta, póki wiążą się z nim niezapomniane przeżycia i wzbudza nasze pozytywne emocje to powinniśmy dać organizatorom wolną rękę i oczekiwać że ich wybory w jakikolwiek sposób spełnią i nasze oczekiwania.
10.11.2011 08:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
RE: Opener 2012
od 14 LAT?! A Hidden Place, a Oceania, a Earth Intruders, a Pagan Poetry? Bluźnisz panie, oj, bluźnisz!
Cytat:Chyba niezbyt szczęśliwy termin, nie uważacie?
e tam, walić piłkę nożną Icon_razz2
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.11.2011 09:28 AM przez prz_rulez.)
10.11.2011 09:25 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
RE: Opener 2012
Ale to są pojedyncze single.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.11.2011 11:15 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #17
RE: Opener 2012
Na festiwalu pojawi się również zespół....

The xx
14.12.2011 09:27 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #18
RE: Opener 2012
michal91d napisał(a):Na festiwalu pojawi się również zespół....

The xx
I to jest bardzo dobra wiadomość! Icon_smile
15.12.2011 10:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
RE: Opener 2012
Szkoda. Oni by się na Off Festival nadawali, a nie jako gwiazda Openera. Pewnie ich cisną do jakiegoś zapoconego namiotu, jeśli nie, to też źle, bo na głównej scenie będą niesłyszalni....i w ogóle by tam nie pasowali.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.12.2011 10:54 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #20
RE: Opener 2012
Mają być pod gołym niebem... Może jakaś małą scenę stworzą. W końcu dużo mówiono o zmianach.
15.12.2011 11:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Opener 2016 thestranglers 16 3 165 18.05.2016 09:44 PM
Ostatni post: prz_rulez
  Opener 2013 thestranglers 153 21 595 09.07.2013 11:00 PM
Ostatni post: thestranglers
  Opener 2011 Miszon 47 6 841 04.07.2011 12:13 AM
Ostatni post: saferłel
  OPENER 2009 Gary 253 33 966 27.07.2009 12:51 AM
Ostatni post: jszmiles

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości