Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 924 - 23.11.2008
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
saferłel napisał(a):Miałeś chyba pecha, że spotkałeś się z moimi opiniami (negatywnymi) na temat kilku mocniejszych płyt i teraz tak myślisz
bardzo możliwe, że tak właśnie jest, bo kojarzę raczej Twoje negatywne opinie Icon_smile2 i tak mogło mi się utrwalić.
saferłel napisał(a):no bo jak to w końcu ma być, nie znam się na hard rocku
o nie, nie pisałem, że się nie znasz. pisałem tylko, że skoro to nie jest to szczególnie lubiana przez Ciebie muzyka, to nie muszę się tak bardzo przejmować Twoją negatywną opinią Icon_smile2.
ale dobra, dam znać jak przesłucham płytę (i wcale się nie nastawiam, że będzie dobra Icon_wink2 ).
27.11.2008 02:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
A widzisz, a właśnie jest lubiany - to od teraz to wiesz Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.11.2008 02:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 627
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
saferłel napisał(a):ACDC akurat nie określiłbym jaka mocna muzyka - to idealne klimaty dla mnie. A fakt, że to jest nudne, wtórne, bez pomysłu i wigoru to nie moja wina - pisz na konto meilowe braci Young.
Chyba muszę się przychylić do opinii Suferłela. Jakaś taka nijaka ta płyta jest. A utwór promowany jest na niej najlepszy. [opinia po 1 przesłuchaniu]


PS. Dzięki za to ten tanz. Icon_smile2
27.11.2008 05:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 627
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
ku3a napisał(a):40. NN. 01. Passenger Fever - Go Home Productions
Icon_lol
dobre! Nie skumałem o co chodzi.
27.11.2008 05:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Numer jeden sprawdziłem i... bardzo mi się podoba pianino. Będę do tego wracał.
W pierwszej dziesiątce nadal pozostają dwa nieznane mi utwory, ale postaram się to odrobić.
Metallica wciąż świetnie, ale zaskakująco słabo radzi sobie "The Unforgiven III".
Nie spodziewałem się takiego sukcesu "Cyanide...". W tej chwili będę jednak kibicował w szczególności tytułowemu utworowi z ostatniej płyty Shinedown Icon_smile2
"Lazarus..." na razie rozczarowuje... Pomęczę to jeszcze trochę.
Z "Zimnego domu" na liście są dwa utwory, na które nie zwróciłem uwagi po pierwszym przesłuchaniu. Na razie wciąż najbardziej podoba mi się utwór tytułowy i zamykający płytę "Na koniec świata".
Debiutuje Oasis Icon_smile2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
27.11.2008 10:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
9/50 czyli całkiem nieźle (licząc te które u mnie wyleciały) z czego 1 debiutuje, 2 awansują, 2 stoją a 4 spadają, czyli notowanie lekko na minus Icon_wink2 Podzieliłbyś się nowym Volbeatem? Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
27.11.2008 11:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
ku3a napisał(a):Metallica wciąż świetnie, ale zaskakująco słabo radzi sobie "The Unforgiven III".
miło Cię tu widzieć.
heh, mnie samego trochę niepokoi forma U3. liczę, że coś jeszcze się zmieni. los się musi odmienić.
mrsap napisał(a):W tej chwili będę jednak kibicował w szczególności tytułowemu utworowi z ostatniej płyty Shinedown Icon_smile2
w tym tygodniu będzie nieźle, a przynajmniej tak to się zapowiada Icon_smile2.
p.u.r.h. napisał(a):Podzieliłbyś się nowym Volbeatem? Icon_smile2
nie chciało się czytać całego wątku, co? Icon_wink2
zapraszam na chomika w sześciu smakach. Icon_smile2
27.11.2008 11:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #28
Re: notowanie 924 - 23.11.2008
Zaczynam komentowanie.
07. 07. 17. 08. Siedmiu nie zawsze wspaniałych - Lao Che
Chyba jednak interpretacja Ci się podoba. Icon_wink2 Icon_biggrin3
15. 12. 07. Elephants - Rachael Yamagata
Buuuuu
27. 24. 31. mpaKOmpaBIEmpaTA - Lao Che
28. 27. 31. Do syna Józefa Cieślaka - Lao Che
29. 28. 36. Hydropiekłowstąpienie - Lao Che
Ładne zbiorowisko. Icon_wink2 Choć kiedyś to lepiej wyglądało. Icon_wink2
41. 32. 20. Love Is Noise - The Verve
48. 42. 13. Sex On Fire - Kings Of Leon
Ładnie. Icon_biggrin3
42. NN. 01. Mnie nie zwiedziesz - Bracia
Przyznam, że raz słyszałem, więc trudno misie wypowiadać... Co też pokazuje jak często słucham LPMN... :roll:
49. NN. 01. I'm Outta Time - Oasis
Nic nie słyszę w tym utworze.
50. 47. 08. Another Way To Die - Jack White & Alicia Keys
Tak jak u mnie średnio sobie poradzili. Jutro wypadnie?

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):
45. 07. Keep It All - Lisa Hannigan
Nie zaszalała.
29.11.2008 06:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
abd3mz napisał(a):Chyba jednak interpretacja Ci się podoba. Icon_wink2 Icon_biggrin3
Icon_mrgreen
a żebyć wiedział Icon_biggrin3 . to jest pierwsza interpretacja która się dla mnie trzyma kupy i mnie jakoś zaspokaja, bo wszystkie wcześniejsze od razu negowałem i nijak nie akceptowałem.
abd3mz napisał(a):Tak jak u mnie średnio sobie poradzili. Jutro wypadnie?
próbuję jeszcze coś z tego wycisnąć, ale nie wiem czy się uda... :roll:
30.11.2008 02:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
ku3a napisał(a):miło Cię tu widzieć.
Faktycznie, dawno nie komentowałem. Ale to nie znaczy, że mnie tu nie było Icon_wink2
Ostatnie dni są dla mnie najlepsze od bardzo dawna, jeśli chodzi o forum (to i tamto).
Na forum.lp3 całej listy nie spędziłem już chyba od wiosny...

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
30.11.2008 02:37 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości