Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 913 - 07.09.2008
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Oj nie obrażaj się za Tankiana Icon_sad To był tekst z...PRZYMRUŻENIEM OKA CYKLOPA Icon_wink
Wiesz, że ja się go specjalnie czepiam [pewnie jak w każdym z takich przypadków jest to spowodowane wewnętrzną potrzebą kontaktu z jego muzyką Icon_razz2] Nigdy nie napisałem, że nie szanuję go i uważam za śmiecia. Zauwazyłem, że chyba ty jesteś jedyną osobą, która mi czasem to wypomina, znaczy się moje zachowanie w tym czy innym przypadku. [pomijam ''walki'' z prz, które w ogóle są z innej planety czasem Icon_biggrin], więc może jesteś trochę przewrażliwiony ;] Nie chcę powodować kolejnych spięć of course, ale trochę więcej luzu.
W dodatku czy taki mały prowokator (bo dużym jest Listoholik, czego nie ukrywa zresztą Icon_biggrin) jak ja nie może być brany na poważnie tylko dlatego, że czasem coś napiszę o kimś kogo nie lubi? Chcesz kiedyś na SUPER POWAŻNIE podyskutować? - naprawdę, też tak mogę, zresztą wiem, że o tym wiesz dobrze ;]

Rozumiem, że cię to może boleć skoro go lubisz, ale....ja już taki bezwzględny czasem jestem Icon_cry2, więc jeszcze raz powtórzę - to było tylko przymrużenie oka...i to cyklopa. Ty nie widziałeś wszystkich moich tekstów, i to takich pisanych na poważnie, właśnie w takim stylu.

Don't worry. Nie lubię Serja, ale jestem też ostatnią osobą która by go do piachu posłała, serio ;]...i już nie będę się jego czepiał.

Skoro (mam nadzieję) temat Serja został wyjaśniony odpisuje dalej:

Nowa Metallica powinna cię wbić totalnie w ziemię, skoro poprzednie dwie płyty są dla ciebie rewelacyjne ;] Mam taką nadzieję przynajmniej, bo ze wspólnym uwielbieniem do Offspring nam nie wyszło ;], a tu jest szansa.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.09.2008 05:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
saferłel napisał(a):Nie chcę powodować kolejnych spięć of course, ale trochę więcej luzu.
ja też nie chcę Icon_smile2. czasem nasze reakcje wynikają z "dyspozycji dnia" Icon_wink2, nastroju itd.
saferłel napisał(a):Nowa Metallica powinna cię wbić totalnie w ziemię, skoro poprzednie dwie płyty są dla ciebie rewelacyjne ;]
wczoraj mialem długą rozmowę na ten temat z czlowiekiem, ktorego pierwszy raz na oczy widzialem, zreszta też fanem Metalliki i opisywal swoje wrazenia po przesluchaniu 6 nowych kawalkow, udostepnionych przez zespół. nie ukrywam, że narobił mi smaku Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Mam taką nadzieję przynajmniej, bo ze wspólnym uwielbieniem do Offspring nam nie wyszło ;],
Offspring najlepsze rzeczy nagral w XX wieku Icon_smile2.
11.09.2008 06:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Co do tego, że nagrał najlepsze w XX wieku nie mam wątpliwości, porównując chociażby album z 94 i ten nowy ;]
Kiedy by tu sięgnąć po resztę...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.09.2008 06:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 524
Dołączył: Aug 2008
Post: #24
 
No i prawie się udało z 8 Lao w piętnastce! Icon_wink2

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
12.09.2008 11:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #25
 
Stanowczo kibicuję na Twojej liście THE VERVE i SIGUR ROS!!!
No i nowa DUFFY!!! Stepping Stone zachwyciło mnie od pierwszego usłyszenia!
15.09.2008 12:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
Re: notowanie 913 - 07.09.2008
ku3a napisał(a):46. NN. 01. Lie Lie Lie - Serj Tankian
U mnie Serj też oscyluje wokół tych (niewidocznych) miejsc, ale nie daje rady wejśc wyżej.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
15.09.2008 01:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości