Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 913 - 07.09.2008
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 913 - 07.09.2008
Tydzien temu fantastycznym debiutem w dziesiatce popisalo sie "Standing Next To Me" i wydawalo sie, że zdobycie w tym tygodniu pierwszego miejsca, to bedzie tylko formalnosc. Ale nic z tego! "Carolina Drama" po raz czwarty na pierwszym! A w dodatku jest kolejny rewelacyjny debiut w pierwszej dziesiatce - to "Devour". 2 tygodnie temu na miejscu 46., a dzis na trzecim! Czy za tydzien zdobycie pierwszego miejsca to bedzie tylko formalnosc?... 2 tygodnie temu pisalem, że Shinedown ma do pobicia 10. miejsce. Teraz widac, że w piorunujacym tempie to zostalo zrobione i to w jakim stylu! Z kolei tydzien temu pisalem, że Kings Of Leon do poprawienia mają miejsce 7., do ktorego doszło "On Call". I tu jest juz bardzo blisko osiagniecia celu, bo w drugim tygodniu "Sex On Fire" skacze juz do pierwszej dziesiatki!

Dzis na liscie 3 nowosci. Na wielu listach z oczywistych powodow rozpedu dostają Strachy na Lachy. Pojawiają sie i u mnie, ale... nie z tą piosenką ktorej oczekujecie. Na razie "Po prostu pastelowe" nie zlapaly mnie w swe sidla, za to zrobila to ich piosenka jeszcze z pierwszej plyty, którą ostatnio kilka razy slyszalem w Antyradio - "Raissa". Drugi singiel Sigur Ros przez kilka pierwszych przesluchan mi nie podchodzil, ale dawalem szanse, no i w koncu ją wykorzystal. A pierwszy singiel wciaz radzi sobie bardzo dobrze i, co dziwi mnie samego, nawet włącza się do walki o dziesiatke. Trzecia nowosc dobijala sie od dawna, a dziwic może kogolwiek jedynie to, dlaczego udało się dopiero teraz. Przeciez to Serj, przeciez jest w zestawie do glosowania na LP3. Ech, znowu koncert sie przypomina, bo "Lie Lie Lie" jest jednym z tych kawalkow, ktore najmocniej mi sie wryly w pamiec.

A za tydzien... (mam nadzieję) będzie się działo! Icon_biggrin3

Notowanie 913:

01. 01. 10. 10. Carolina Drama - The Raconteurs
02. 02. 02. 02. Standing Next To Me - The Last Shadow Puppets
03. 17. 01. 01. Devour - Shinedown
04. 05. 05. 05. Love Is Noise - The Verve
05. 03. 08. 08. Siedmiu nie zawsze wspaniałych - Lao Che
06. 07. 18. 18. Bóg zapłać - Lao Che
07. 06. 12. 12. mpaKOmpaBIEmpaTA - Lao Che
08. 04. 16. 16. Czarne kowboje - Lao Che
09. 25. 01. 01. Sex On Fire - Kings Of Leon
10. 10. 17. 17. Do syna Józefa Cieślaka - Lao Che

11. 11. 25. Hydropiekłowstąpienie - Lao Che
12. 08. 08. Many Shades Of Black - The Raconteurs
13. 13. 12. Gobbledigook - Sigur Rós
14. 16. 03. Hiszpan - Lao Che
15. 09. 19. Violet Hill - Coldplay
16. 12. 18. Hammerhead - The Offspring
17. 14. 10. Society - Eddie Vedder
18. 27. 03. The Day That Never Comes - Metallica
19. 15. 11. Half-Truism - The Offspring
20. 19. 57. M.I.A. - Avenged Sevenfold
21. 33. 07. Wonderful Life - Carrion
22. NN. 01. Raissa - Grabaż i Strachy na Lachy
23. 18. 14. Mamo, mój komputer jest zepsuty - Cool Kids Of Death
24. 20. 08. Almost Lover - A Fine Frenzy
25. 22. 37. Alexander - Myslovitz
26. 21. 13. Jest cudnie - Maryla Rodowicz
27. 23. 18. Salute Your Solution - The Raconteurs
28. NN. 01. Inní mér syngur vitleysingur - Sigur Rós
29. 26. 04. 40:1 - Sabaton
30. 28. 37. Dlaczego - Zabili Mi Żółwia
31. 30. 16. The Age Of The Understatement - The Last Shadow Puppets
32. 31. 18. You Don't Understand Me - The Raconteurs
33. 34. 05. A Lot Like Me - The Offspring
34. 24. 14. Nostradamus - Judas Priest
35. 40. 04. Remember Tomorrow - Metallica
36. 29. 27. Hemorrhage (In My Hands) - Fuel
37. 32. 09. Noc Kupały - Żywiołak
38. 44. 02. Stepping Stone - Duffy
39. 35. 09. Warwick Avenue - Duffy
40. 36. 11. I'm Not Gonna Teach Your Boyfriend How To Dance With You - Black Kids
41. 39. 31. Sky Is Over - Serj Tankian
42. 41. 08. It Was You - Deadbolt
43. 42. 06. Bones - Editors
44. 43. 52. Długa droga w dół - Happysad
45. 46. 06. 1980 - Koniec Świata
46. NN. 01. Lie Lie Lie - Serj Tankian
47. 37. 14. Alice, musisz przestać palić - Czarno-Czarni
48. 38. 08. Stairway To Heaven - Rodrigo y Gabriela
49. 47. 41. The Bleeding - Five Finger Death Punch
50. 49. 32. Wracam do domu - Justyna Steczkowska

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

45. 21. Love Will Tear Us Apart - Joy Division
48. 05. Samurajske mece - Vypsana Fixa
50. 25. Zbyszek - Coma

Legenda:
Pierwsza dziesiatka - miejsce, miejsce tydzien temu, liczba tygodni w dziesiatce, liczba tygodni w dziesiatce pod rzad.
Kolejne dziesiatki - miejsce, miejsce tydzien temu, licza tygodni w piecdziesiatce.

Lista płyt. Notowanie 901:

01. 01. 23. 23. Gospel - Lao Che
02. 02. 11. 11. Rise And Fall, Rage And Grace - The Offspring
03. 03. 15. 12. Consolers Of The Lonely - The Raconteurs
04. 05. 03. 03. Scars On Broadway - Scars On Broadway
05. 04. 38. 04. Elect The Dead - Serj Tankian
06. 08. 04. 04. There Be Squabbles Ahead - Stolen Babies
07. 09. 02. 02. Forth - The Verve
08. 06. 29. 29. Pierwsze wyjście z mroku - Coma
09. 07. 35. 05. Nieprzygoda - Happysad
10. 10. 03. 03. The Age Of The Understatement - The Last Shadow Puppets
09.09.2008 01:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #2
 
Ależ swietne podium. Icon_biggrin3 Nie dość że rewelacyjna Carolina obroniła pierwszą pozycje , to na dokładke na podium pojawia się Devour . Icon_biggrin3
Po wszystkich perypetiach zwiazanych z garami w kawałku Metallici Icon_wink2 , myslałem że bedzie gorzej. A tu prosze jest bardzo dobrze na +9 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 . Druga Meta także w góre co mnie tez cieszy , bo lista twoja w tym tygodniu strasznie opadowa . Jak dobrze naliczyłem 31 utworów poleciało. Na szczęscie niewielki spadek odnotowała M.I.A. .
Z nowości oczywiście najbardziej przypadły mi "Lie Lie Lie "
ku3a napisał(a):A za tydzien... (mam nadzieję) będzie się działo! Icon_biggrin3
co takiego ? Icon_wink2

BTW. dzis wpadł mi przypadkowo majstersztyk "All Nightmare Long" , chcesz posłuchać ??? Icon_mrgreen
09.09.2008 02:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Aro napisał(a):myslałem że bedzie gorzej. A tu prosze jest bardzo dobrze na +9
Icon_smile2
pomogly debiuty na lpmn i lp3 Icon_wink2. choc co do lpmn to wcale tak różowo do końca nie było Icon_wink2.
a w dodatku jak na comeback Metalliki, to 18. miejsce w trzecim tygodniu nie jest rewelacją. ale spokojnie slucham dalej i staram sie neutralizowac w mozgu to co mnie w tym kawalku wkurza.
Aro napisał(a):lista twoja w tym tygodniu strasznie opadowa . Jak dobrze naliczyłem 31 utworów poleciało
rzeczywiscie! zupelnie nie zwrocilem na to uwagi wczesniej. co prawda wiekszosc to bardzo male spadki, ale jednak spadki.
Aro napisał(a):chcesz posłuchać ???
dawaj Icon_smile2
09.09.2008 02:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #4
 
Proszę bardzo. Nakarmiłem zwierzaka Icon_wink2
09.09.2008 02:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #5
 
Hm... jak zwykle dużo nagrań fajnych.. a pro po tej Metalliki to w sumie wytłumaczyłem Ci już to u siebie w temacie.
Jeśli chodzi o nowości to bardzo fajne, poznaje właśnie tego nowego Serja i Sigur Ros i coraz bardziej mi się zaczynają podobać. Icon_smile2 Z tego co oglądam na youtube Sigur zrobił furorę na warszawskim koncercie.
Jeszcze czas przesłuchać tego Grabaża i lecę komentować dalej.
Pozdrawiam. ;-P
09.09.2008 04:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 821
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
W każdej z pierwszych trzech trójek jest utwór, który bardzo mi się podoba, więc to bardzo dobry wynik.
Najbardziej podoba mi się natomiast w Twoim zestawieniu utwór z najdłuższym stażem.
A takie prywatne moje ciche marzenie, to żebyś zamienił miejsce 4 na najlepszy utwór na płycie.
09.09.2008 04:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kiefer Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 656
Dołączył: Aug 2007
Post: #7
Re: notowanie 913 - 07.09.2008
ku3a napisał(a):15. 09. 19. Violet Hill - Coldplay
38. 44. 02. Stepping Stone - Duffy
minus 6, plus 6 - i bilans wyszedl ledwo na zero...

Kieferuj Chomikuj:
[Obrazek: Kiefer.gif]
09.09.2008 04:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #8
Re: notowanie 913 - 07.09.2008
Nadal nie do końca rozumiem podtytuł tego notowania, a szczerze mnie przeraził Icon_eek2

ku3a napisał(a):02. 02. 02. 02. Standing Next To Me - The Last Shadow Puppets
03. 17. 01. 01. Devour - Shinedown
04. 05. 05. 05. Love Is Noise - The Verve
12. 08. 08. Many Shades Of Black - The Raconteurs
15. 09. 19. Violet Hill - Coldplay
23. 18. 14. Mamo, mój komputer jest zepsuty - Cool Kids Of Death
24. 20. 08. Almost Lover - A Fine Frenzy
39. 35. 09. Warwick Avenue - Duffy
Numer 2 wspaniały, ja także zaczynam szaleć, "Devour" też jest bardzo ciekawe Icon_wink2 A CKOD zacytowałem, żeby podkreślić, że to najgorszy kawałek z tej dobrej płyty Icon_frown

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.09.2008 05:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 147
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #9
 
top10 oprócz oczywiście Lao, mnie najbardziej interesuje co zronią Kings Of Leon, bo od kilku dni zaczynają do mnie docierać Icon_wink2 wcześniej jakoś nie dawali rady...
ku3a napisał(a):18. 27. 03. The Day That Never Comes - Metallica
powoli, powoli Icon_smile2 no ale przecież
ku3a napisał(a):A za tydzien... (mam nadzieję) będzie się działo!
Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):22. NN. 01. Raissa - Grabaż i Strachy na Lachy
super!!! Faky, że czytając komentarz przez moment pomyślałem o A MY NIE CHCEMY... Dla mnie z pierwszej płyty nr 1 jest cover Marleya!!! Ale Raissa to czołówka, więc powtórzę - super!!!
ku3a napisał(a):50. 25. Zbyszek - Coma
a ja sobie własnie odświeżyłem pierwszą Comę! Świetna! Mam nadzieją że Trójka też będzie świetna!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.09.2008 07:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #10
 
A mnie i tak cieszy ta druga pozycja "Standing next to me" Icon_smile2
10.09.2008 01:34 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #11
 
Ahoj!

* 5/30
* Kings O.L. osssstro w góre. U mnie już utknał. Chyba na dobre
* Z nowości wiadomo: tylko Sigur Ros
* Polecam recenzję z koncertu Sigurosów autorstwa TheAgaty z bloga na TerazRocku

Do nasłuchania
10.09.2008 10:45 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
ku3a napisał(a):A za tydzien... (mam nadzieję) będzie się działo!
Ciekawie, tajemniczo brzmi...
Metallica mimo, że Cię fragmentami denerwuje idzie jak burza Icon_biggrin3
Niespodziewana i to jaka wysoka nowość "Raissy". A może sięgniesz coś z Pidżamki jednak. "Ezoteryczny Poznań" radził u Ciebie bardzo dobrze.
Zbyszek już wypadł, ale inny Pan Alexander trzyma się wybornie mimo kilkuoczkowego spadku.
Dobrze, że trzymą się Koniec Świata i Happysad.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
10.09.2008 01:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
kajman napisał(a):Najbardziej podoba mi się natomiast w Twoim zestawieniu utwór z najdłuższym stażem.
to równiez ten, ktory mi najbardziej sie podoba u Ciebie Icon_razz.
kajman napisał(a):A takie prywatne moje ciche marzenie, to żebyś zamienił miejsce 4 na najlepszy utwór na płycie.
moze kieeedys Icon_smile2
Kiefer napisał(a):minus 6, plus 6 - i bilans wyszedl ledwo na zero...
no, czyli minusowy nie jest Icon_wink2
aaktt napisał(a):Nadal nie do końca rozumiem podtytuł tego notowania, a szczerze mnie przeraził
należy go rozumieć tylko i wyłącznie muzycznie Icon_smile2.
bo już pojutrze... Icon_mrgreen
tadzio3 napisał(a):Ciekawie, tajemniczo brzmi...
a co w tym tajemniczego? Icon_smile2
tadzio3 napisał(a):A może sięgniesz coś z Pidżamki jednak
ależ sięgnąłem Icon_smile2. mam na dysku z 10 ich kawałków, ktore kiedys mi polecałeś Icon_smile2. i bede sluchal jeszcze wiecej Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):Dobrze, że trzymą się Koniec Świata i Happysad.
kurde, zapomnialem napisac w komentarzu, jak moglem!
przecież "Długa droga w dół" świętuje swoje urodziny Icon_exclaim Icon_exclaim
10.09.2008 03:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Ach, to notowanie przed-"Death-Magneticowe"!! Dopiero teraz zajarzyłem.

Cieszy rewelacyjna pozycja The Last Shadow Puppets - u mnie też na drugim! Doskonała piosenka.
The Verve i Sigur Ros - to też mi się podoba.
Serj debiutuje później niż u mnie! Niebywałe! Icon_smile2
10.09.2008 04:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Z 10 najbardziej cieszy oczywiście Kings Of Leon, a to z powodu, że w pięknym stylu się tam znaleźli. Pamiętam jak Verve się męczyło by osiągnąć ten pułap - czyli co Kings ma większy potencjał Icon_biggrin? To, że są u mnie liderami to kolejny powód by im kibicować. Ale do czołowej dwójki nie mam zastrzeżeń. Nie wiem czy słyszałem 3...chyba tak, ale nic nie pamiętam...albo nic nie pamiętam bo nie słyszałem. Jak posłucham to się okaże która teoria się sprawdziła ;]
Za dużo tego Lao Che na liście! I mówi to osoba, która czuję do nich sympatię Icon_razz2 W sumie ten tydzień mają dość nieudany z tego co widzę, ale jest ich takie nagromadzenie w pewnej strefie listy i optycznie wydaje się, że rządzą niepodzielnie ;]
Pnie się w górę Metallica, ale z tym moim planem 3 tyg. to chyba nie wypali. Tzn powinna za tydzień być już 1 według moich przewidywać....a nie zdziwię się teraz jeśli to u mnie będzie wyżej po kolejnym tyg. ;]
Mam pytanie propo Grabaża i Strachów. Skoro on jest ich wokalistą to czemu piszesz G+SNL? Nie jestem wybitnym miłośnikiem ich twórczości i zagorzałym fanem, więc prosiłbym o wyjaśnienie. Tankian w piach! Czemu ty go lubisz Icon_biggrin? Nic. W każdym razie Sigur pozwala spojrzeć na nowości przychylnym okiem. To ich nowy singiel z tego co słyszałem? Miałem więc nosa, dając go u siebie zamiast Goblediguka.
Druga Metallica też się wolno rozkręca...o ile już nie będzie zakręcać za tydzień ;] Ja wolę się fascynować nowym albumem, który jest bardzo udany, w końcu dobra płyta, może nawet bardzo dobra (to czas pokaże). Może im recke strzele na blogu nawet ;]
Wśród płyt dość tradycyjna bieda. Chyba tylko dlatego, że nie skusisz się na Metallice wcześniej, jak każdy przyzwoity nie-fan Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.09.2008 04:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
ku3a napisał(a):a co w tym tajemniczego?
To, że nie wiem, co bedzie się działo. Koniec listy, rewolucja w czołowce, a może super nowość, a może top 100 Icon_mrgreen ...
ku3a napisał(a):przecież "Długa droga w dół" świętuje swoje urodziny
sto lat, sto lat (na liście Icon_wink2 )

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
10.09.2008 04:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 821
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
saferłel napisał(a):Mam pytanie propo Grabaża i Strachów. Skoro on jest ich wokalistą to czemu piszesz G+SNL? Nie jestem wybitnym miłośnikiem ich twórczości i zagorzałym fanem, więc prosiłbym o wyjaśnienie.
Pozwolę sobię (mam nadzieję, że ku3a nie będzie zły) na wyjaśnienie tej kwestii. Odpowiedź jest banalna. Pierwszą płytę (i może coś więcej) firmowali jako Grabaż i Strachy na Lachy i dopiero później odrzucili pierwszy człon nazwy.
10.09.2008 05:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Ok, dzięki. Rozumiem więc, że utwór nie jest 1 świeżości ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.09.2008 09:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
jakbys przeczytal komentarz, to bys wiedzial...
a sam chcesz, żeby na Twojej liscie komentarz czytac, co nie? Icon_cool2
11.09.2008 01:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
1981 napisał(a):Serj debiutuje później niż u mnie! Niebywałe!
Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):Pamiętam jak Verve się męczyło by osiągnąć ten pułap - czyli co Kings ma większy potencjał Icon_biggrin?
ma duży, ale czy wiekszy to się okaże.
szczegolnie w tym tygodniu może wcale nie być łatwo Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):Za dużo tego Lao Che na liście!
no bardzo mi przykro, nie mam nic na pocieszenie Cie.
jest tyle Lao Che ile moim zdaniem powinno teraz być, aby oddac to jak bardzo mi sie od miesiecy podobają.
saferłel napisał(a):W sumie ten tydzień mają dość nieudany z tego co widzę, ale jest ich takie nagromadzenie w pewnej strefie listy i optycznie wydaje się, że rządzą niepodzielnie ;]
nie należy sie spodziewac słabego ich wyniku w najblizszym notowaniu. wczoraj byłem na fantastycznym koncercie, na ktorym razem ze mną pod sceną skakało... 7 osób Icon_exclaim Icon_mrgreen . a potem jeszcze krotsze lub dluzsze wymiany niekoniecznie bardzo ważnych zdań z dwoma członkami zespołu, a to wszystko we wspaniałej atmosferze święta i pod gołym niebem przy pięknej pogodzie.
saferłel napisał(a):Pnie się w górę Metallica, ale z tym moim planem 3 tyg. to chyba nie wypali. Tzn powinna za tydzień być już 1 według moich przewidywać....a nie zdziwię się teraz jeśli to u mnie będzie wyżej po kolejnym tyg. ;]
ja też się nie zdziwię Icon_razz.
saferłel napisał(a):Mam pytanie propo Grabaża i Strachów
bardzo dziękuję Kajmanowi za odpowiedź Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Tankian w piach! Czemu ty go lubisz Icon_biggrin? Nic.
wiesz... ja rozumiem, że piszesz to pewnie czesciowo z przymruzeniem oka, ale jednak moim zdaniem takim czyms strzelasz samoboja i potem trudno na serio brac inne Twoje teksty wychwalające pod niebiosa jakies zespoly, albumy czy kawalki.
nie chodzi mi o to, że jego muzyka musi Ci sie podobac, bo oczywiscie nie musi, ale nie wierzę, że nie widzisz w niej czegos wyjatkowego, co sprawia, że ktos może ją uwielbiać. to tak jak u mnie z Jopek - śmiertelnie mnie nudzą jej ostatnie piosenki, ale doceniam kunszt i rozumiem, że kogos te utwory mogą rozkladac na łopatki.
i pomijam już zwrot "Tankian w piach!"... :roll:
saferłel napisał(a):Ja wolę się fascynować nowym albumem, który jest bardzo udany, w końcu dobra płyta
ja odkąd jestem na bieżąco z muzyką (od czasu czarnego albumu) uważam każdą ich płytę za rewelacyjną. i mam gdzieś co inni myślą np. o "Reload" czy "St. Anger".
saferłel napisał(a):Chyba tylko dlatego, że nie skusisz się na Metallice wcześniej, jak każdy przyzwoity nie-fan Icon_razz2
tak, nie skuszę się. jutro się nasłucham.
11.09.2008 10:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości