Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 20 /05.09.08/
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #21
 
Listoholik napisał(a):choc chyba jednak rozumiem, bo to kicha Icon_wink2


Lilian, Lilian!!! Czy jest tu Lilian? Może coś doradzi na przeziębienie Icon_wink2 A może to kich, bo ma alergię?
Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
08.09.2008 10:19 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #22
 
saferłel napisał(a):Oj kolego. Obcy ludzie muszą cię do tego namawiać, a mnie nie słuchałeś jak pisałem Icon_biggrinIcon_biggrinIcon_biggrin
Co innego polecane przez wielu, a co innego polecane przez Ciebie. Gdybym miał słuchać tego wszystkiego co polecasz, nie skończyłbym nigdy. :]
08.09.2008 05:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 736
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Listoholik napisał(a):1. tak trudno wejść na jakąkolwiek stronę z recenzjami i przeczytać?
2. ewentualnie dokładniej czytać to, co sami ludzie piszą tu na forum - juz kilkakrotnie padła tu opinia, jaka jest nowa płyta The Verve! ;->
1. Nie mam na to za bardzo czasu.
2. Akurat ja na nią natrafiłem tylko w postach jednej osoby i zdaję sobię sprawę, że jej odbiór utworów może być inny od mojego.
08.09.2008 07:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Paweł napisał(a):01. NE. 01. Metallica - The Day That Never Comes
06. NE. 01. The Offspring - You're Gonna Go Far, Kid
no ładnie! Icon_biggrin3
ten Offspring nie należy do moich ulubionych, a Metallica nie chwycila mnie jeszcze tak jak powinna, ale to przeciez moi ulubiency, wiec na pewno bede im kibicowac.
no i nowosc na pierwszym - wow!
a poza tym w pierwszej czworce 2 piosenki ktore i u mnie są w pierwszej czworce! Icon_biggrin3

i jaki cudowny spadek z pierwszego Icon_mrgreen .
saferłel napisał(a):Pechowo trochę chłopcy z Verve wybrali tego singla, zupełnie nie pod kajmana
ech, gdzie oni mają głowy Icon_exclaim Icon_cool2
09.09.2008 02:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #25
 
ku3a napisał(a):ten Offspring nie należy do moich ulubionych, a Metallica nie chwycila mnie jeszcze tak jak powinna, ale to przeciez moi ulubiency, wiec na pewno bede im kibicowac.
no i nowosc na pierwszym - wow!
To ja odniosę się do Metalliki... słuchałem ją ostatnio po parę razy dziennie i nic dziwnego, że stała się u mnie numerem jeden.... nie wiem jak to będzie dalej, ale kawałek mnie poraził swoją... jakby to powiedzieć.. no czymś tam Icon_lol i sprawił, że innego posunięcia zrobić nie mogłem. Icon_wink2
09.09.2008 04:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Paweł napisał(a):kawałek mnie poraził swoją... jakby to powiedzieć.. no czymś tam Icon_lol
Wiem, że się czepiam, ale... sam napisałeś, że jesteś w klasie dziennikarsko-medialnej. Jeżeli nie potrafisz znaleźć słów, które oddają Twoje odczucia - to daleka droga przed Tobą.
Może "moc" byłoby odpowiednim określeniem?
09.09.2008 05:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #27
 
No jasne... to że poszedłem do klasy dziennikarskiej to już wymagacie ode mnie nie wiadomo co. Chodzę do tej klasy dopiero 7 dzień. Icon_razz Poza tym każdemu się zdarza...
W ogóle to połowa z dziennikarskiej trafiła tu przypadkowo więc o czym my tu mówimy? Icon_biggrin3
Cytat:Może "moc" byłoby odpowiednim określeniem?
Bardziej powiedziałbym - swojskim wykonaniem - kojarzy mi się ten utwór z wielkimi utworami wszechczasów... no i po prostu.. sympatia do tego nagrania.
09.09.2008 06:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości