Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 20 /05.09.08/
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Paweł TOP 20 /05.09.08/
SŁOWO OD AUTORA:
Wybaczcie, ale jestem tak zmęczony że już nie mam siły cokolwiek pisać. :/

Lp. Poprz. M. Ilość Tyg. Wykonawca i Tytuł

01. NE. 01. Metallica - The Day That Never Comes
02. 04. 05. MGMT - Electric Feel
03. 09. 02. The Last Shadow Puppets - Standing Next Time
04. 02. 08. The Verve - Love is Noise
05. 06. 03. Primal Scream - Can't Go Back

06. NE. 01. The Offspring - You're Gonna Go Far, Kid
07. 03. 08. Plateau & Renata Przemyk - Nic nie Pachnie jak Ty
08. 07. 06. Katy Perry - I Kissed A Girl
09. 12. 08. Eddie Vedder - Society
10. 05. 03. Peter Gabriel - Down To Earth

11. 01. 06. Kid Rock - All Summer Long
12. 10. 04. The Offspring - Hammerhead
13. 14. 08. Formacja Nieżywych Schabuff - Ławka
14. 08. 08. Coldplay - Viva La Vida
15. 11. 08. Portishead - The Rip
16. 15. 07. Tomasz Karolak - Zabiorę Cię
17. 13. 07. Garou - Burning
18. 19. 02. Marika - Moje Serce
19. 20. 14. Serj Tankian - The Unthinking Majority

20. NE. 01. Enigma - La Puerta Del Cielo

WYPADLI:
Duran Duran - Skin Divers
De Press - Juhas
Lao Che - Hydropiekłowstąpienie
05.09.2008 11:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
No proszę Metallica na 1. Wyrastasz na fana ;]
Ten spadek byłego lidera to na pewno duża niespodzianka. Zsuwa się też Love Is Noise, na domiar złego Offspring wchodzi wysoko....ale jest Enigma, chociaż przy tak zaskakujących ruchach i jej za tydzień być tu nie musi wcale.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.09.2008 11:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #3
 
Uuuu jaki duży spadek zaliczył Kid Rock, i to z pierwszego! Icon_surprised U mnie też w tym tygodniu ostro w dół, ale nie wiem czy aż tak...

Podoba mi się MGMT na drugim, ładnie to wygląda Icon_smile2
Wolałbym ich na szczycie zamiast Metalliki, no, ale nie można mieć wszystkiego Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
05.09.2008 11:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #4
 
Paweł napisał(a):01. NE. 01. Metallica - The Day That Never Comes

Metallica to kicha w porównaniu z takimi zespołami, jak np. Tool czy System Of A Down!

kolejny fenomen na forumowej (typuję, że za tydzien na forumowej na 1.), którego nigdy nie zrozumiem........... choc chyba jednak rozumiem, bo to kicha Icon_wink2
05.09.2008 11:59 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Krzemień Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2008
Post: #5
 
Duży spadek Kid Rocka, ale za to Primal Scream awansuje Icon_wink2

Let's rock the world!
06.09.2008 07:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Listoholik napisał(a):którego nigdy nie zrozumiem........... choc chyba jednak rozumiem, bo to kicha Icon_wink2

Icon_biggrin Dzięki za uświadomienie nam, że tylko kicha wypełnia forumową Icon_biggrin

Kichą chyba nigdy nie byli, nawet na ostatnich, słabszych albumach....ok, są bardzo przereklamowani chyba, ale...SKORO MI SIĘ PODOBA Icon_biggrin...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.09.2008 08:08 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #7
 
Listoholik napisał(a):choc chyba jednak rozumiem, bo to kicha
NA ZDROWIE

Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
06.09.2008 08:40 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Dobre dwa debiuty otwierające i zamykające listę Icon_smile2
Mam tylko nadzieje że Enigma poszybuje w górę za tydzień Icon_wink2

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
06.09.2008 09:04 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 754
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
Re: Paweł TOP 20 /05.09.08/
Bardzo się cieszę z debiutu na szczycie Metallici szczególnie w kontekście spadku Verve.
Rozczarowaniem jest natomiast kierunek ruchu Petera G.
06.09.2008 04:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 754
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Listoholik napisał(a):
Paweł napisał(a):01. NE. 01. Metallica - The Day That Never Comes
Metallica to kicha w porównaniu z takimi zespołami, jak np. Tool czy System Of A Down!
kolejny fenomen na forumowej (typuję, że za tydzien na forumowej na 1.), którego nigdy nie zrozumiem........... choc chyba jednak rozumiem, bo to kicha Icon_wink2
Akurat także zdecydowanie wolę SOAD i szczególnie Tool w porównaniu z Metallicą, ale jej pierwsze miejsce na Forumowej na pewno nie będzie takim fenomenem jak obecny lider, Verve, który nigdy nawet do Top10 trafić nie powinien.
06.09.2008 04:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
kajman napisał(a):(..)na pewno nie będzie takim fenomenem jak obecny lider, Verve, który nigdy nawet do Top10 trafić nie powinien.

Icon_razz Icon_evil Pechowo trochę chłopcy z Verve wybrali tego singla, zupełnie nie pod kajmana, a na płycie aż roi się od numerów, które mogłyby mu się spodobać.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.09.2008 11:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #12
 
Kolejna lista gdzie Metallica debiutuje od razu na szczycie. Zapowiada sie rewelacyjny wynik na forumowej w tym tygodniu. Icon_biggrin3 . Cieszy mnie takze awans Serja który był juz jedna nogą na wylocie .
07.09.2008 10:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Aro napisał(a):Kolejna lista gdzie Metallica debiutuje od razu na szczycie. Zapowiada sie rewelacyjny wynik na forumowej w tym tygodniu..
Eh i chyba sam się do tego przyczynię i zepchnę Verve z 1 Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.09.2008 12:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #14
 
saferłel napisał(a):No proszę Metallica na 1. Wyrastasz na fana ;]
Słuchałem tego praktycznie codziennie i jest nie do pokonania. Po prostu wymiotło mnie w niebiosa. Icon_razz Nie jestem jakiś tam ich fanem, ale bywają niektóre nagrania, które są za to genialne. Do takich uznać należy głównie utwory wszechczasów (popularnie znane) oraz to.
saferłel napisał(a):Ten spadek byłego lidera to na pewno duża niespodzianka.
No nie wiem... wakacyjny kawałek... a te jak wiadomo już za nami. Icon_wink2
saferłel napisał(a):Zsuwa się też Love Is Noise, na domiar złego Offspring wchodzi wysoko
Czemu domiar złego? Ja tam The Offspring ostatnie bardzo lubię. Icon_smile2
saferłel napisał(a):ale jest Enigma, chociaż przy tak zaskakujących ruchach i jej za tydzień być tu nie musi wcale.
Szczerze nie wróżę jej zbyt dużych szans... tak samo jak niewyczerpanemu Serjowi. Icon_razz
aaktt napisał(a):Podoba mi się MGMT na drugim, ładnie to wygląda Icon_smile2
Wolałbym ich na szczycie zamiast Metalliki, no, ale nie można mieć wszystkiego Icon_wink2
Praktycznie gdybym tak mógł, to całe TOP5 byłoby na 1 miejscu więc... Icon_smile2
Cytat:Metallica to kicha w porównaniu z takimi zespołami, jak np. Tool czy System Of A Down!
Metallica to kicha w oczach Listoholika! Icon_wink2 Ale nie w moich... bo ja zbytnio typowego metalu nie trawię.
kajman napisał(a):Bardzo się cieszę z debiutu na szczycie Metallici szczególnie w kontekście spadku Verve.
The Verve tak jak pisałem mógłby się znaleźć na pierwszym razem z innymi utworami, tu akurat zadecydował przypadek. O fotel lidera walczy wielu. Icon_wink2
Aro napisał(a):Kolejna lista gdzie Metallica debiutuje od razu na szczycie. Zapowiada sie rewelacyjny wynik na forumowej w tym tygodniu.
Z tego co pamiętam to już jest tam ogromny debiut... tylko czy pokona świetny wynik Coldplay z wiadomo jakim nagraniem :>
07.09.2008 01:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 754
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
saferłel napisał(a):
kajman napisał(a):(..)na pewno nie będzie takim fenomenem jak obecny lider, Verve, który nigdy nawet do Top10 trafić nie powinien.
Icon_razz Icon_evil Pechowo trochę chłopcy z Verve wybrali tego singla, zupełnie nie pod kajmana, a na płycie aż roi się od numerów, które mogłyby mu się spodobać.
Cos w tym jest, bo kolejny utwor, ktory poznalem, jast znacznie ciekawszy.
07.09.2008 03:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #16
 
kajman napisał(a):kolejny utwor, ktory poznalem, jast znacznie ciekawszy


cała płyta The Verve jest ciekawa, walczy o płyte roku:
http://www.lastfm.pl/user/radiogomusic/j...zacja_%3A) Icon_smile2
07.09.2008 03:48 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #17
 
Ciekawe... będę musiał ją przesłuchać w takim razie.
07.09.2008 07:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 754
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Listoholik napisał(a):cała płyta The Verve jest ciekawa, walczy o płyte roku:
Zależy czy w stylu LIS czy Sit and wonder, bo dla mnie to woda i ogień.
07.09.2008 09:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #19
 
tak trudno wejść na jakąkolwiek stronę z recenzjami i przeczytać?
ewentualnie dokładniej czytać to, co sami ludzie piszą tu na forum - juz kilkakrotnie padła tu opinia, jaka jest nowa płyta The Verve! ;->


widocznie Ty jednak wolisz pytać, jak małe dziecko, i pokazywąc nam swoją niedojrzałość


sorrki, nie wytrzymałemIcon_razz
07.09.2008 09:42 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Paweł napisał(a):Ciekawe... będę musiał ją przesłuchać w takim razie.

Oj kolego. Obcy ludzie muszą cię do tego namawiać, a mnie nie słuchałeś jak pisałem Icon_biggrinIcon_biggrinIcon_biggrin

Hehe, u mnie na blogu jest ładna recenzja, kajman może tam zajrzeć, nie mam nic przeciwko ;]

To ja też powtórzę się po raz enty: Nowa płyta The Verve wygląda następująco

1 - Love Is Noise
2 - 9 innych, zupełnie różnych, odjazdowych kawałków.

Może już teraz wszystko będzie dla każdego jasne ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.09.2008 11:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości