Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 20 /29.08.08/
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #21
 
ku3a napisał(a):tak, trzymam kciuki! bedzie dobrze. wystarczy tylko nie myslec o tym, że cos może pojsc niedobrze Icon_smile2 . wyeliminowac negatywne myslenie.
fajny profil klasy, powodzenia!
Poprawka... 58 LO Icon_razz
Dziś na początek 8 lekcji.. jestem zmęczony jak cholera... ale cóż :/
ku3a napisał(a):ale skoro taki profil to koniecznie musisz wyeliminowac takie błędy jak ten:
Aj... przepraszam, ale zwykle piszę komentarz w pośpiechu "z głowy" i nie mam czasu analizować tekstu... tak po prostu jest. Wy tak nie macie, że piszecie komentarz jak was wena nabierze? :> Wtedy piszę co popadnie... Icon_razz
Cytat:co za bezsensowna zasada! Icon_cool2
Może i tak ale wtedy to nie byłaby lista przebojów tylko lista utworów, które poznałem w zeszłym tygodniu. Icon_razz
ku3a napisał(a):piekny debiut!
I są szanse na jeszcze wyżej. Icon_smile2
Cytat:najwyższa pora, bo to jest po prostu żenujące wykonanie. e tam, nie będę obrażac żenujących piosenek i kłaść ich do jednego wora z tym kałem.
Z tego zdania wywnioskowałem, że wszystkie nagrania z listy są "kałem"... albo źle zrozumiałem (wybacz... po 8 lekcjach i wstaniu o 5.45 mam do tego prawo Icon_razz ).
abd3mz napisał(a):O człowieku.. ale powrót wytrzasnąłeś. Icon_wink2
Nie mam takiej zasady, że trzymam tylko nowości. Icon_smile2
abd3mz napisał(a):W pierwszej dziesiątce wybieram Gabiela, a w drugiej Lao. Icon_smile2
Na stan obecny Gabriel się utrzymałby na tej pozycji bądź lekko w górę.. a Lao... cóż.. chyba będzie spadać. Ale nie wiem, do piątku jeszcze daleko.
Pozdrawiam! Icon_smile2
02.09.2008 07:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Paweł napisał(a):Wy tak nie macie, że piszecie komentarz jak was wena nabierze? :>
to jest idealna sytuacja.
ale niestety czasem trzeba cos napisac pod presją czasu Icon_wink2.
Paweł napisał(a):Z tego zdania wywnioskowałem, że wszystkie nagrania z listy są "kałem"... albo źle zrozumiałem (wybacz... po 8 lekcjach i wstaniu o 5.45 mam do tego prawo Icon_razz ).
wyśpij się dobrze Icon_smile2.
to zdanie miało znaczyć, że skoro nazwałem ten twór żenującym, to znaczy, że obrażam inne piosenki które moim zdaniem są żenujące, bo to stawia ich na równym poziomie ze Stachurskim, więc dla niego trzeba znaleźć gorsze okreslenie, żeby nie krzywdzić tym porownaniem piosenek, które są żenujące Icon_mrgreen .
a Twoją liste przeciez lubie Icon_smile2. 5 piosenke z Twojej dwudziestki jest w mojej dwudziestce!
02.09.2008 11:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #23
 
ku3a napisał(a):to zdanie miało znaczyć, że skoro nazwałem ten twór żenującym, to znaczy, że obrażam inne piosenki które moim zdaniem są żenujące, bo to stawia ich na równym poziomie ze Stachurskim, więc dla niego trzeba znaleźć gorsze okreslenie, żeby nie krzywdzić tym porownaniem piosenek, które są żenujące Icon_mrgreen .
Aha rozumiem.. bo zrozumiałem to trochę inaczej. Icon_wink2
ku3a napisał(a):a Twoją liste przeciez lubie Icon_smile2 . 5 piosenke z Twojej dwudziestki jest w mojej dwudziestce!
Tym bardziej zdziwiła mnie Twoja powyższa wypowiedź. Pozdrawiam. Icon_smile2
03.09.2008 06:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości