Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 20 /29.08.08/
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Paweł TOP 20 /29.08.08/
SŁOWO OD AUTORA:
Bo wiecie... to jest tak.. zawsze przy układaniu i podsumowaniu robienia notowania chciałoby się napisać dużo. Obmyślam wtedy co by można dodać w komentarzu i praktycznie znajduję bardzo wiele rzeczy, o których mógłbym napisać. Gdy jednak przychodzi co do czego nie mogę nic wymyśleć ... Ehh. Icon_razz
Spróbuję od początku. Na pierwszym wakacyjny numer Kid Rock, The Verve ponownie na drugim, a zaskakujący lider poprzedniego zestawienia spadł na trzecie miejsce. Z pewnością wielu ucieszy wieeeeeelki awans MGMT i jeszcze więęęęęększy awans Primal Scream. Zarówno Can't Go Back, jak i Down to Earth Piotrka Gabriela - czyli nowości z poprzedniej listy - pną się w górę. Muszę powiedzieć, że jeśli miałbym wskazać na zespoły, które obecnie mnie najbardziej fascynują to z pewnością w czołówce byłby The Offspring, Bloc Party, a także wykonawca Peter Gabriel... którego znam tylko ten kawałek, ale to wystarczająco, by powalił mnie na kolana. Icon_razz Nie widać może tego tak na liście ale lista to zestawienie CAŁEGO tygodnia. Icon_smile2
Zaglądamy dalej. Jednym z zespołów, które też odegrały dużą rolę w playliście muzyki, którą słuchałem jest The Last Shadow Puppets... jako najwyższa nowość na liście. Skoczny kawałek. Widziałem niektórzy dawali kolejne nagranie Offspringów na swoje listy... też to planuję zrobić.. ale kiedy? Dalej już chyba nic takiego ciekawego. Portishead znowu do góry a Replay spadku Portisheda z poprzedniego tygodnia robi dziś FNS. Dwie ostatnie nowości to szczęściarze, bo ledwo ledwo się dostali. Icon_razz Gdybym nie miał limitu na nowości to byłoby ich z dziesięć dzisiaj. Wśród nich znakomity Interpol - Rest My Chemistry czy choćby nowy Linkin Park. Z muzyki pop spodobała mi się piosenka Kasi Wilk - Pierwszy Raz... no ale poczekajmy aż odsłucham ją drugi raz. Icon_mrgreen
Spadły "hiciory" co zapewne większość z was od dawna o tym marzyła. Icon_lol
No to tyle... w poniedziałek do nowej szkoły... 48 LO w Warszawie klasa dziennikarsko-medialna. Icon_razz Życzcie mi powodzenia i wytrwania zarówno w nowej szkole, jak i przy układaniu listy na cały kolejny rok szkolny i listowy. Icon_razz
Amen.

Lp. Poprz. M. Ilość Tyg. Wykonawca i Tytuł
01. 03. 05. Kid Rock - All Summer Long
02. 02. 07. The Verve - Love is Noise
03. 01. 07. Plateau & Renata Przemyk - Nic nie Pachnie jak Ty
04. 12. 04. MGMT - Electric Feel
05. 07. 02. Peter Gabriel - Down To Earth
06. 19. 02. Primal Scream - Can't Go Back
07. 04. 05. Katy Perry - I Kissed A Girl
08. 05. 07. Coldplay - Viva La Vida
09. NE. 01. The Last Shadow Puppets - Standing Next To Me
10. 06. 03. The Offspring - Hammerhead

11. 14. 07. Portishead - The Rip
12. 09. 07. Eddie Vedder - Society
13. 10. 06. Garou - Burning
14. 08. 07. Formacja Nieżywych Schabuff - Ławka
15. 11. 06. Tomasz Karolak - Zabiorę Cię
16. 18. 04. De Press - Juhas
17. 15. 07. Lao Che - Hydropiekłowstąpienie
18. 13. 06. Duran Duran - Skin Divers
19. NE. 01. Marika - Moje Serce
20. RE. 13. Serj Tankian - The Unthinking Majority


Wypadli:
Stachursky - Jedwab
Kombii - Awinion
Schiller - Let Me Love You
29.08.2008 02:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 473
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
Paweł napisał(a):01. 03. 05. Kid Rock - All Summer Long
02. 02. 07. The Verve - Love is Noise
03. 01. 07. Plateau & Renata Przemyk - Nic nie Pachnie jak Ty
Pierwsza trójka bardzo przyzwoita, cieszy mnie zwłaszcza skok Kid Rocka Icon_smile2

Paweł napisał(a):09. NE. 01. The Last Shadow Puppets - Standing Next Time
Tak trzymać. Za tydzień w pierwszej trójce :?:

Paweł napisał(a):07. 04. 05. Katy Perry - I Kissed A Girl
14. 08. 07. Formacja Nieżywych Schabuff - Ławka
15. 11. 06. Tomasz Karolak - Zabiorę Cię
Stachursky - Jedwab
Kombii - Awinion
Cieszą mnie także niektóre spadki i pożegnania, zwłaszcza Kombii Icon_biggrin3
29.08.2008 03:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 473
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3
 
Paweł napisał(a):No to tyle... w poniedziałek do nowej szkoły... 48 LO w Warszawie klasa dziennikarsko-medialna. Życzcie mi powodzenia i wytrwania zarówno w nowej szkole, jak i przy układaniu listy na cały kolejny rok szkolny i listowy.
Życzymy, życzymy zwłaszcza, że ja także rozpoczynam edukację w LO (ILO w Jaśle, klasa mat-geo).
29.08.2008 03:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
koszMAREK Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 239
Dołączył: Sep 2007
Post: #4
 
Paweł napisał(a):06. 19. 02. Primal Scream - Can't Go Back
Niezły skok!!!
29.08.2008 03:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Nie tylko nie zły ale cieszący oczy i uszy....
Verve nadal na 2, klątwa trwa i tu, i na całej szerokości list przebojów ;]
Lidera nie znam. Najwyższa nowość świetna tylko zmień nazwę.
Liczę, że ten ZNAKOMITY Interpol wejdzie do 20, choćby za takiego Sera, który nie wiem skąd się tu wziął nagle. Druga nowość odstrasza mnie już swoją nazwą. Duran Duran tracą formę, jak u mnie...
Powodzenia oczywiście życzę, bo sam też startuje w to. Tylko niestety nie mam takiej fajnej klasy, przynajmniej z nazwy...u mnie typowo: Polski-Historia-Wos

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
29.08.2008 04:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Krzemień Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2008
Post: #6
 
Cieszy awans Primal Scream Icon_smile2 Niestety coś za coś i The Offspring musiało spaść, ale mam nadzieję, że się jeszcze podniesie Icon_wink2

Let's rock the world!
29.08.2008 04:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #7
 
Ahoj!

* 4/20 - czyli ejst nieźle, tym bardziej, ze...
* ..., że Primal Scream aż +13 - bedzie nr 1? Koniecznie!
* ...że, Portishead+ 3 i być moze za tydzien Top 10
* Nowości i powroty ciesza, tym barzdziej patrząc na to co wypadło Icon_wink2
* Klasa medialno-dziennikarska ????? Ach, teraz to młodzież ma mozliwosci
* Za mojej młodości LO to było marzenie.
* Ze średnią 4,5 (przy max 5.0) można było cokolwiek mysleć.
* A ja do prymusów nie nalezałem.
* Co tam...zawód sprzedawca-magazynier też jest dobry. Prawda? Icon_wink2

Do nasłuchania
29.08.2008 04:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #8
 
piotreklp3 napisał(a):Pierwsza trójka bardzo przyzwoita, cieszy mnie zwłaszcza skok Kid Rocka Icon_smile2
To dobrze, że Ci się podoba. Kid Rock to jednak wakacyjny kawałek... i nie wiem czy długo jeszcze posiedzi na podium.
piotreklp3 napisał(a):Tak trzymać. Za tydzień w pierwszej trójce :?:
Możliwe... powiem tak... bardzo chętnie bym go tam wstawił, ale jest dużo innych utworów genialnych, które umieściłbym wyżej. Mimo to uważam to za świetne nagranie. Icon_smile2
piotreklp3 napisał(a):zwłaszcza Kombii Icon_biggrin3
Nie bój się.. wróci. Icon_lol
piotreklp3 napisał(a):ja także rozpoczynam edukację w LO (ILO w Jaśle, klasa mat-geo).
U.. z matmą zawsze miałem problemy. Powodzenia życzę!
koszMAREK napisał(a):Niezły skok!!!
No i ma szanse na podium. Icon_smile2
saferłel napisał(a):Najwyższa nowość świetna tylko zmień nazwę.
Tzn.?
saferłel napisał(a):Liczę, że ten ZNAKOMITY Interpol wejdzie do 20, choćby za takiego Sera, który nie wiem skąd się tu wziął nagle.
Ano zagadka... czyżby ponowny urok piosenki? :> Interpol... hm, nie wiem... ostatnio poznałem kolejne fajne utwory, a że mam limit na nowości to...
PS Limit jest potrzebny, bo gdyby nie to to kawałki siedziałyby na liście nie dłużej niż 2 tygodnie.
saferłel napisał(a):Druga nowość odstrasza mnie już swoją nazwą.
Tak się na wykonawców nie patrzy. Icon_smile2
saferłel napisał(a):Powodzenia oczywiście życzę, bo sam też startuje w to. Tylko niestety nie mam takiej fajnej klasy, przynajmniej z nazwy...u mnie typowo: Polski-Historia-Wos
Również życzę powodzenia !
Krzemień napisał(a):Niestety coś za coś i The Offspring musiało spaść, ale mam nadzieję, że się jeszcze podniesie Icon_wink2
Hammerhead? Nie wiem... ale nowy singiel jak najbardziej. Icon_smile2
Cytat:* ..., że Primal Scream aż +13 - bedzie nr 1? Koniecznie!
Cytat:No i ma szanse na podium. Icon_smile2
Cytat:* Klasa medialno-dziennikarska ????? Ach, teraz to młodzież ma mozliwosci
Ja tam mam niską średnią bardzo. Ale szczęście że się dostałem.

Pozdrawiam. Icon_wink2
29.08.2008 10:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Chodziło mi o: Standinf Next To Me, zamiast Standing Next Time.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.08.2008 09:10 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #10
 
AA!! Poprawione. Przez dobre 3 minuty patrzyłem się i zastanawiam dlaczego ma być Standinf a nie Standing.. ale teraz już znalazłem błąd. Icon_lol
30.08.2008 09:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.08.2008 09:24 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #12
Re: Paweł TOP 20 /29.08.08/
Paweł napisał(a):No to tyle... w poniedziałek do nowej szkoły... 48 LO w Warszawie klasa dziennikarsko-medialna. Icon_razz Życzcie mi powodzenia i wytrwania zarówno w nowej szkole, jak i przy układaniu listy na cały kolejny rok szkolny i listowy. Icon_razz
Ach, jacy Wy młodzi jesteście wszyscy Icon_cry2 Aż się łezka w oku kręci Icon_razz Naprawdę cudownie byłoby jeszcze chodzić do LO Icon_wink2
Ja teraz na studia się udaję i jestem a lil bit shaky Icon_wink2 Ale whatever Icon_smile2

Cytat:01. 03. 05. Kid Rock - All Summer Long
02. 02. 07. The Verve - Love is Noise
04. 12. 04. MGMT - Electric Feel
07. 04. 05. Katy Perry - I Kissed A Girl
08. 05. 07. Coldplay - Viva La Vida
09. NE. 01. The Last Shadow Puppets - Standing Next To Me
Kid Rock świetnie sobie radzi! Icon_surprised U mnie raczej na #10 się zakończy jego wędrówka do góry, bo wakacje się kończą, a ten kawałek nie dał mi niestety tyle wakacyjnej radości ile od niego oczekiwałem Icon_frown

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.08.2008 12:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #13
 
aaktt napisał(a):Ach, jacy Wy młodzi jesteście wszyscy Icon_cry2 Aż się łezka w oku kręci Icon_razz Naprawdę cudownie byłoby jeszcze chodzić do LO Icon_wink2
Wierz mi chciałbym być młodszy. Icon_mrgreen
aaktt napisał(a):Kid Rock świetnie sobie radzi! Icon_surprised
Szczerze mówiąc sam nie sądziłem, że osiągnie taki sukces. Na początku nie lubiłem tego nagrania.
30.08.2008 02:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #14
 
Paweł napisał(a):04. 12. 04. MGMT - Electric Feel
u mnie tym utworem furory nie zrobili Icon_neutral2
Paweł napisał(a):11. 14. 07. Portishead - The Rip
chetnie bym to zobaczył w pierwszej dziesiątce

[Obrazek: kleschko.png]
30.08.2008 02:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #15
 
kleschko napisał(a):u mnie tym utworem furory nie zrobili Icon_neutral2
No zobaczymy jak będzie u mnie bo czwórka to pechowe miejsce poza podium... Icon_razz
kleschko napisał(a):chetnie bym to zobaczył w pierwszej dziesiątce
To zajrzyj na poprzednie notowania. Icon_biggrin3 Icon_razz
31.08.2008 07:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #16
 
6/30 (+3 które już były), no i nie ma już Stacha Icon_wink2

.
01.09.2008 12:23 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
01. 03. 05. Kid Rock - All Summer Long
02. 02. 07. The Verve - Love is Noise
04. 12. 04. MGMT - Electric Feel
07. 04. 05. Katy Perry - I Kissed A Girl
08. 05. 07. Coldplay - Viva La Vida
09. NE. 01. The Last Shadow Puppets - Standing Next To Me
10. 06. 03. The Offspring - Hammerhead
13. 10. 06. Garou - Burning
14. 08. 07. Formacja Nieżywych Schabuff - Ławka

9/20 wspólnych nagrań, co chyba procentowo wyjdzie najlepiej spośród tych list, które dziś przejrzałem.
Muszę się zapoznać z Primal Screamem. Ostatni ich utwór jaki miałem na liście to było "Country girl" - to było świetne Icon_smile2

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
01.09.2008 05:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #18
 
stavanger napisał(a):no i nie ma już Stacha Icon_wink2
I jestem z tym szczęśliwy...
chris975 napisał(a):9/20 wspólnych nagrań, co chyba procentowo wyjdzie najlepiej spośród tych list, które dziś przejrzałem.
Z jednej strony to dobrze, ale z drugiej chciałem pójść bardziej w stronę rockową.. a jak widać mam dużo popu (a Twoja lista jest jedną z najbardziej POP-owych na forum Icon_smile2 ).
chris975 napisał(a):Muszę się zapoznać z Primal Screamem.
Polecam...
Ja Primal Scream znamy tylko ten utwór... w ogóle z tym zespołem nigdy nie miałem do czynienia.
01.09.2008 10:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Paweł napisał(a):No to tyle... w poniedziałek do nowej szkoły... 48 LO w Warszawie klasa dziennikarsko-medialna. Życzcie mi powodzenia i wytrwania zarówno w nowej szkole, jak i przy układaniu listy na cały kolejny rok szkolny i listowy.
tak, trzymam kciuki! bedzie dobrze. wystarczy tylko nie myslec o tym, że cos może pojsc niedobrze Icon_smile2. wyeliminowac negatywne myslenie.
fajny profil klasy, powodzenia!
ale skoro taki profil to koniecznie musisz wyeliminowac takie błędy jak ten:
Paweł napisał(a):Gdy jednak przychodzi co do czego nie mogę nic wymyśleć ... Ehh
wymyślić Icon_exclaim
Paweł napisał(a):Gdybym nie miał limitu na nowości to byłoby ich z dziesięć dzisiaj.
co za bezsensowna zasada! Icon_cool2
Paweł napisał(a):09. NE. 01. The Last Shadow Puppets - Standing Next To Me
piekny debiut!
Paweł napisał(a):20. RE. 01. Serj Tankian - The Unthinking Majority
hehe Icon_mrgreen
Paweł napisał(a):Wypadli:
Stachursky - Jedwab
najwyższa pora, bo to jest po prostu żenujące wykonanie. e tam, nie będę obrażac żenujących piosenek i kłaść ich do jednego wora z tym kałem.
02.09.2008 01:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #20
 
Przyłączam się do trzymających kciuki! A profil bardzo fajny...
Paweł napisał(a):20. RE. 01. Serj Tankian - The Unthinking Majority
O człowieku.. ale powrót wytrzasnąłeś. Icon_wink2
ku3a napisał(a):wymyślić Icon_exclaim
Ale się fajnie złożyło. Icon_smile2
W pierwszej dziesiątce wybieram Gabiela, a w drugiej Lao. Icon_smile2
02.09.2008 03:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości