Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista Przebojów TOP 30
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
prz_rulez napisał(a):A co do pomysłu forumowego głosowania to jestem jak najbardziej za!

Ja też Icon_smile2

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
26.06.2008 06:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #22
 
ja sensu w takim pomyśle nie widzę raczej

[Obrazek: kleschko.png]
27.06.2008 08:31 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 772
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Nie jestem specjalnym zwolennikiem tej koncepcji, a najbardziej mi się nie podoba:
1. ograniczanie się do singli
2. punktacja - albo robić 1-10, albo jeżeli czołówkę wyróżniasz, to różnica między 1 a 2 powinna być większa niż między 2 a 3, np. pierwsza czwórka wyglądałaby 13 10 8 7
3. przy takich zasadach powinny być też punkty ujemne dla np. 3 (lub jeszcze lepiej 5)najgorszych piosenek.
Ale i tak się pewnie będę w to bawił.
Tkk_Bolly napisał(a):od 37 tygodni podsmuowanie ok. 30 list przebojów z polskich stacji radiowych, co obrazuje mi co jest popularne w Polsce
A to bym chciał zobaczyć i poznać zasady (np. czy wszystkie listy traktowane są jednakowo, bo moim zdaniem centralne powinny być mocniej punktowane niż lokalne).
27.06.2008 09:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #24
 
kajman napisał(a):Nie jestem specjalnym zwolennikiem tej koncepcji, a najbardziej mi się nie podoba:
1. ograniczanie się do singli
2. punktacja - albo robić 1-10, albo jeżeli czołówkę wyróżniasz, to różnica między 1 a 2 powinna być większa niż między 2 a 3, np. pierwsza czwórka wyglądałaby 13 10 8 7
3. przy takich zasadach powinny być też punkty ujemne dla np. 3 (lub jeszcze lepiej 5)najgorszych piosenek.
4Ale i tak się pewnie będę w to bawił.
5A to bym chciał zobaczyć i poznać zasady (np. czy wszystkie listy traktowane są jednakowo, bo moim zdaniem centralne powinny być mocniej punktowane niż lokalne).
1 Singiel powinien byc promowany w radiach i reprezentowac plyte rowniez na listach. W innych wypadku cięzko by było wybrac konkretne utwory.Trzeba by było przesłuchiwac wszystkie płyty i wybierac najlepsze utwory i to jeszcze by było subiektywne zdanie, bo moje , a ta lista ma byc w miare obiektywna .Więc zdaje się na zespoły w doborze utworów czyli na single
2 Rozumiem , w sumie można byłoby to zmienic, ale ta moja punktacja jak wiekszosc albo nawet wszyscy wiedzą, ze jest ściagnieta zywcem z eurowizji , wiec skoro przez tyle lat sie nie zmieniła to myślę, że jest sprawiedliwa
3 Tylko to zależy od forumowiczów, czy chcą te punkty ujemne przyznawac
4 Cieszę się Icon_wink2


5Tu to jest dłuższa opowiesc. Odpowiedz krótka to, że wszystkie listy są traktowane tak samo. Wydaje mi się , że tak jest najsprawiedliwiej , bo gdyby robic to jak Ty mowisz, to napierw by trzeba było robic podsumowania list np Radia Zet , Rmf Fm czy Rmf Maxx z całego tygodnia , przeliczac to na punkty i dopiero na przyklad mnożyc przez dwa, inaczej wybijały by się zupełnie przypadkowe utwory. wtedy zachodzi pytanie czy listy codzienne lokalne ten przeliczac na punkty z całego tygodnia. A na przykład jeśli brac pod uwage wszystkie listy tak samo, to i tak piosenki promowane przez radia centralne i tak są wysoko , bo niektóre stacje radiowe lokalne niemal wręcz maja wszystkie takie same piosenki w liscie co radio centralne np Rmf Fm - Radio Sud i Radio Bielsko. Dlatego więc , list codzinnych nie biorę pod uwagę z całego tygodnia, bo i tak jest sprawiedliwie
Mam nadzieję, że nie pogmatwałem, ale starałem się wytłumaczyc dlaczego moim zdaniem tak jest obiektywnie
27.06.2008 12:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
no podaj w koncu to zestawienie! Icon_lol jestem cholernie ciekaw jak wyglada polska lista airplay
27.06.2008 02:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #26
 
37 notowanie
1 Ania - Nigdy więcej nie tańcz ze mną 5
2 Formacja Nieżywych Schabuff - Ławka 4
3 Feel - Jak Anioła głos 16
4 Madonna feat. Justin Timberlake feat. Timbaland - 4 Minutes 14
5 PIN Niekochanie 5
6 Leona Lewis - Better In Time 12
7 Ewelina Flinta & Łukasz Zagrobelny - Nie kłam, że kochasz mnie 18
8 Czesław Śpiewa - Maszyna do świerkania 8
9 Rihanna - Take A Bow 2
10 Shaun Baker feat. Maloy - Hey Hi Hello 4
11 Maryla Rodowicz - Jest cudnie 3
12 Patrycja Markowska - Kilka prostych prawd 4
13 DANNY Tokyo 10
14 Coldplay - Violet Hill 5
15 fragma-Toca's miracle 7
16 DUFFY Mercy 13
17 ANDRZEJ PIASECZNY Komu Potrzebny Żal 11
18 Trix & Flix feat. Shaggy - Feel The Rush 5
19 NATALIA LESZ Power Of Attracion 4
20 Bajm - Krótka historia 14
21 WILL.I.AM; CHERYL COLE Heartbreacker 4
22 Kylie Minogue - In my amrs 20
23 Plateau & Renata Przemyk - Nic nie pachnie jak ty 10
24 Lao Che-Hydropiekłowstąpienie 5
25 Lady Pank - Nie mam nic prócz ciebie 6
26 Janusz Radek - Kiedy... u kochanie 17
27 A Fine Frenzy - Almost Lover 1
28 Wilki - Idziemy na mecz 3
29 PAWEŁ KUKIZ Odpłyniesz wielkim autem 8
30 VELVET Chemistry 15
31 Marquess - La Vida Es Limonada 2
32 ESTELLE/ KANYE WEST American Boy 9
33 Madcon - Beggin 3
34 R.I.O. - Shine On 2
35 Maryla Rodowicz-Nie liczy się nic 7
36 KateRyan-L.I.L.Y.(Love i like you) 10
37 Timbaland/Keri Hilson/Nicole Scherzinger-Scream 20
38 Universe-Raz wróg, raz brat 8
39 Happysad-Długa droga w dół 5
40 Celine Dion - Eyes On Me 1
41 Kate Ryan - Ella Elle L'a 1
42 Enrique Iglesias - Can You Hear Me 2
43 MAROON 5 / RIHANNA If I Never See Your Face Again 1
44 Sarah Brightman/Andrzej Lampert-I will be with you 9
45 Goya - W domach z betonu 5
46 USHER; YOUNG JEEZY Love In This Club 1
47 Ania Szarmach - Wybieram Cię 1
48 Garou - Stand Up 12
49 Cherish/Yung Joc-Killa 2
50 Kasia Cerekwicka - Nie ma nic 2

Proszę, zaznaczyłem tylko liczbę tygodni na liście , bez poprzedniego notowania , no bo to chyba tylko jednorazowo chyba żebyście byli zainteresowani.

Aha i nie zapominajcie o moje liście przebojów i wciąż czekam na głosy(do czwartku)
27.06.2008 05:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #27
 
A czy propozycje nie mogą zostać trochę rozszerzone? Icon_razz
Chociaż o tą listę airplay Icon_lol

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.06.2008 09:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #28
 
Lista propozycji będzie powiększona za tydzień poza notowaniem Top 30 będzie sporo propozycji na które będzie można głosowac
28.06.2008 12:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #29
 
Te głosy tutaj wklejać mamy czy na pw? ;P

Zdecydowanie za dużo piosenek do głosowania. Nie można by tak wybrać z 5, a nie od razu 10? Icon_neutral2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
28.06.2008 01:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Tkk_Bolly napisał(a):Głosy proszę przesyłac jako Prywatne Wiadomości do mnie
:roll:
28.06.2008 01:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #31
 
Whatever, powinno być wytłuszczone i w co drugim poście Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
28.06.2008 03:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #32
 
Lista nie będzie kontynuowana. Małe zainteresowanie i w dodatku te problemy z serwerem . Zgodnie z planem jeśli ta nie wypali będzie zupełnie nowa moja własna lista przebojów , którą sam będe prowadził. Notowanie 1 już niedługo. i jeszcze dzięki za wsparcie pomysłu u niektórych forumowiczów, głosy i za wszystko
08.07.2008 08:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 772
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
Tkk_Bolly napisał(a):Lista nie będzie kontynuowana. Małe zainteresowanie i w dodatku te problemy z serwerem . Zgodnie z planem jeśli ta nie wypali będzie zupełnie nowa moja własna lista przebojów , którą sam będe prowadził. Notowanie 1 już niedługo. i jeszcze dzięki za wsparcie pomysłu u niektórych forumowiczów, głosy i za wszystko
No to w tym kontekście cieszę się, że takie kiepskie było zainteresowanie. Z tego co zrozumiałem, to teraza będziesz postował listę, która będzie wykładnią Twoich prywatnych sympatii muzycznych. Zdecydowanie wolę coś takiego niż zbiórkę z głosów od współforumowiczów.
08.07.2008 08:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
Kajman a Ty lepiej wrzuć zaległą forumową z tamtego tygodnia...

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
08.07.2008 09:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #35
 
Ja zawsze wychodziłem z założenia, że lepiej liczyć swoje głosy (w głowie) niż cudze Icon_mrgreen
Czekamy na Twój personalny osobisty top Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.07.2008 01:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
aaktt napisał(a):Ja zawsze wychodziłem z założenia, że lepiej liczyć swoje głosy (w głowie) niż cudze Icon_mrgreen
Oj nieprawda!
09.07.2008 07:52 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości