Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista Przebojów TOP 30
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #1
Lista Przebojów TOP 30
Postanowiłem prowadzic liste przebojów , w której głosowac będą nasi forumowicze czyli my. Wiem , że na forum dostepna jest lista, która podsumowywuje notowania wszystkich użytkowników. To bedzie natomiast cos innego. Uwzględnione będą tylko single. Każdy uzytkownik będzie przyznawał punkty 1 2 3 4 5 6 7 8 10 i 12 i tak po zsumowaniu co tydzien (czwartek) bedzie powstawało kolejne notowanie. Można bedzie głosowac na utwory znajdujące się aktualnie, plus propozycje , które będą zamieszczane zawsze przy kolejnych notowaniach .Wiem, ze ta lista nie powstanie bez waszej pomocy. Mam nadzieje , że to bedzie przyjemna pomoc i naprawdę będzie wam się lista podobała. Będe starał się w miarę możliwości na różnorone piosenki. Na początku lista będzie miałą 30 miejsc , jeżeli będzie cieszyłą się zainteresowaniem to napewno się powiększy

Adele Chasing povements
Amy McDonald- Mr. Rock and Roll
Amy McDonald-This is the life
Amy Winehouse-You know i'm no good
Anna Szarmach-Wybieram Cię
Artur Rojek -W drodze
Bon Jovi-Whole lot of Leavin'
Bryan Adams-Tonight we have the stars
Coldplay -Violet Hill
Coldplay-Viva la vida
Cool Kids of death- Nagle zapomniec wszystko
Dorota Miśkiewicz - Magda, proszę
Duffy- Mercy
Duffy-Warwick Avenue
Goldfrapp-Caravan Girl
Goya - W domach z betonu
Hey - W imieniu dam
Janusz Radek-Kiedy...u kochanie
Kora/5th Element-Senna leniwa niedziela
Linkin Park-Given up
Muse -Feeling good
Natalia Lesz Fall
Natalia Lesz-Power of attraction
Plateu / Renata Przemyk-Nic nie pachnie tak jak Ty
Porcupine Tree-Normal
R.E.M.-Supernatural superserious
Smolik / Mika Urbaniak-V2
Travis-Eyes wide opoen
The Cure-The only one
Zakopower-Bóg wie gdzie

Proszę o opinie tutaj czy chcecie taką listy. Mam nadzieję, że taka formuła się przyjmie. Głosy proszę przesyłac jako Prywatne Wiadomości do mnie i proszę starajcie się przyznawac kazda ilosc punktow(wspomniane wyżej) aby było sprawidliwie. Oczywisc rozmawiac o utworach mozna w temacie, wyróżniac je etc., ale raczej nie mówic tylko o konktretnej ilosci punktow ile jej przyznaliscie aby bylo zaskoczenie w czwartek

Pozdrawiam Icon_wink2 czekam na głosy i na wasze opinie czy pytania. Jeśli pomysł się przyjmie w czwartek pierwsze notowanie
25.06.2008 06:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #2
 
Witam na forum! Icon_smile2

Szczerze mówiąc nie bardzo widzę sens takiej listy.
Z podanych utworów chętnie zagłosowałbym tylko na Muse i Plateau.
25.06.2008 06:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Nie słuchaj Sebastiana, ja już widzę potencjalnych liderów zestawu Icon_razz2.
Pomysł faktycznie dość nietypowy i dziwny, ale przecież w ramach rozrywki można zagłosować, tylko nie wiem czy uda się znaleźć dostatecznie dużo chętnych osób na takie coś. Oczywiście dodać muszę, że też wolałbym twoją osobistą jeśli już...

W ogóle to sądzę, że taki projekt to ma sens jak ma około 90 piosenek różnych gatunków do wyboru (mówię serio, z 90 spokojnie), w dodatku ty musisz się bardzo postarać Icon_smile To duże wyzwanie, ale czemu ma nie być ciekawe? Taki zestaw jak teraz to za mało zdecydowanie. Niech się wypowie reszta forum.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.06.2008 07:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #4
 
saferłel napisał(a):Taki zestaw jak teraz to za mało zdecydowanie. Niech się wypowie reszta forum.
Word!

Nie widzę siebie głosującego na powyższy zestaw Icon_razz

Poza tym nie chcę z góry zakładać najgorszego, ale myślę, że po kilku tygodniach Cię to znudzi i zmęczy. Wiem z autopsji, niestety Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
25.06.2008 10:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #5
 
Tkk_Bolly napisał(a):Każdy uzytkownik będzie przyznawał punkty 1 2 3 4 5 6 7 8 10 i 12


jesteś pewien, że każdy? Icon_razz Icon_mrgreen
ja np. nie będę Icon_razz Icon_mrgreen

PS. rób chłopie swoją listę, a nie wymyślasz głupoty pod publikę Icon_wink2 Icon_lol
25.06.2008 10:11 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #6
 
Nie sądzę , że mi się znudzi od 194 tygodni do tej pory prowadze stronę z listą gdzie głosowanie jest przez internet na zasadzie formularza, a od 37 tygodni podsmuowanie ok. 30 list przebojów z polskich stacji radiowych, co obrazuje mi co jest popularne w Polsce (do tej formuły powróciłem, robiłem coś takiego chyba w 2002, ale na podstawie innych źródeł)



Myślałem , że lepiej aby na początku było mniej utworów, bo będzie mało głosujących, a pozniej bede to rozszerzał, jeśli by była tendencja wzrostowa głosujących

Każdy chętny użytkownik Icon_razz
25.06.2008 10:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #7
 
Ale wydaje mi się, że akurat takim, cóż, "wyborem" propozycji, nas za bardzo nie zachęcisz Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
25.06.2008 10:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #8
 
Tkk_Bolly napisał(a):Nie sądzę , że mi się znudzi od 194 tygodni do tej pory prowadze stronę z listą gdzie głosowanie jest przez internet na zasadzie formularza
to może podaj adres? Zobaczymy co to jest?

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
25.06.2008 10:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #9
 
http://przeboje.republika.pl Proszę, ale niektórzy to się chyba mogą wystraczyc zestawienia.Bo to muzyka popularna czyli tzw pop Icon_wink2
25.06.2008 10:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #10
 
Cytat:Bo to muzyka popularna czyli tzw pop Icon_wink2
Wiemy, że muzyka popularna to pop Icon_mrgreen
Prawda? Icon_redface2

I mam taką uwagę do samej listy, że jeśli jest robiona od góry, to strzałki powinny być odwrotnie, bo się robi mętlik Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
25.06.2008 10:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #11
 
Tkk_Bolly napisał(a):http://przeboje.republika.pl

szkoda mojego czasu na taką listę Icon_razz szukam czegoś twórczego, odkrywczego Icon_smile2

ale skoro Cię to realizuje, to spoko, rób sobie to dalej, ale to jest forum list indywidualnych - tak mi sie wydaje - więc ludzie raczej nie będą głosować - tak myślę Icon_smile2
25.06.2008 10:51 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Rafał, jak zwykle szczery do bólu Icon_razz2....nie no...niesprawiedliwy również Icon_smile Ma gość ochotę to niech to czyny, z sercem! A ty zaraz, że pod publikę...zresztą ładnie tu zripostował kolega Icon_wink

PS - czasami odcinam się od swoich własnych przekonań i sam myślę, że popem można by nazwać praktycznie wszystko co tylko się chce Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.06.2008 10:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Drogi Listoholiku, takich ludzi jak Ty to się powinno wieszać za... wiadomo co Icon_wink2
Co do przebojowej listy to tak, teraz sobie przypomniałem, niezły pomysł, ale te przymusowe wyloty po 20 tygodniach są naprawdę bezsensowne... Bardziej interesowałoby mnie Twoje zestawienie airplayowe Icon_smile2
A co do pomysłu forumowego głosowania to jestem jak najbardziej za!
25.06.2008 11:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #14
 
prz_rulez napisał(a):Drogi Listoholiku, takich ludzi jak Ty to się powinno wieszać za...

przewcież ja już wiszę Icon_biggrin3
stąd z zemsty te moje wywody czepialskie piszę i szczere do bólu Icon_wink2 Icon_mrgreen
25.06.2008 11:15 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #15
 
Cytat:stąd z zemsty te moje wywody czepialskie piszę i szczere do bólu Icon_wink2 Icon_mrgreen
Z czeluści dalekiego Hadesu? Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
25.06.2008 11:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #16
 
prz_rulez napisał(a):DCo do przebojowej listy to tak, teraz sobie przypomniałem, niezły pomysł, ale te przymusowe wyloty po 20 tygodniach są naprawdę bezsensowne... Bardziej interesowałoby mnie Twoje zestawienie airplayowe Icon_smile2

W mojej liście przebojów z tej strony nie ma przymusowych wylotów po 20 tygodniach przecież Icon_wink2 Zestawienia airplayowego nie mam niestety na komuterze , mam na kartkach , w sumie to mógłbym zamieszczac , ale chyba w innym dziale, jakby byli chetni. W internecie jest airplay chart z polski , ale dośc mało wiarygodny. Jeszcze co do mojego zestawienia airplay to dla ciekawosci powiem , że według niego od dwóch tygodni najpopularniejsza piosenka to Nigdy więcej nie tańcz ze mną Ani Dąbrowskiej. A dla przykłady Coldplay Violet hill na 14, a Lao Che Hydropiekłowstapienie na 24 . Lista ta ma 50 miejsc

Jeszcze jeżeli ktoś ma zamiar głosowac na ta listę to prosze niech przesle już głosy abym miał tez jakas orientacje, no i czekam wciaz na opinie
25.06.2008 11:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
To mi się coś pewnie pomyliło, albo pomyliło z inną listą, ale wydaje mi się, że kiedyś "Hey You" Madonny wyleciało z czołówki, bo było już 20 tygodni
25.06.2008 11:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Listoholik napisał(a):przewcież ja już wiszę Icon_biggrin3
Póki co to skaczesz, w dodatku z torebką w ręku. Jeszcze Ci się nie znudziło? Icon_wink2
26.06.2008 12:20 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #19
 
prz_rulez napisał(a):To mi się coś pewnie pomyliło, albo pomyliło z inną listą, ale wydaje mi się, że kiedyś "Hey You" Madonny wyleciało z czołówki, bo było już 20 tygodni
Z pewnością chodziło Ci o tą listę , ale to nie moja lista.muzyka.pl
26.06.2008 12:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Tkk_Bolly napisał(a):Proszę o opinie tutaj czy chcecie taką listy
raz mogę zaglosowac, ale to co lubie widac na mojej liscie i to na co zaglosuje to moja lista przefiltrowana przez propozycje plus ewentualnie kilka dobranych rzeczy.
26.06.2008 04:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości