Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 902 - 22.06.2008
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #21
 
ku3a napisał(a):dobrze, od nastepnego notowania bede wpuszczac na listę samą tandetę Icon_razz
trzymam za słowo Icon_mrgreen


saferłel napisał(a):Ah ten aaktt, jakby forum było smutne i szare bez jego szczerych i trafnych komentarzy Icon_biggrin
buehehe Icon_biggrin3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
24.06.2008 03:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #22
Re: notowanie 902 - 22.06.2008
ku3a napisał(a):I Coldplay, i 2 kolejne Lao Che spokojnie moglyby byc na pierwszym, bo mają taką silę.
strasznie dużo osób ma ostatnio bardzo dużo utworów na miejscu 1 Icon_wink2 .
ku3a napisał(a):W zwiazku z tym do dziesiatki nie zalapalo sie kilka plyt ktore naprawde mi sie podobaly.
a wśród nich Coldplay? Icon_smile2
ku3a napisał(a):"Milk And Honey" tez jest fajne Icon_smile2.
Ku3o, powinieneś być większym materialistą. [taka drobna praca detektywistyczna Icon_smile2 ]

a jednak nie miałam racji, w dyszce nadal 7:3. myślałam, że 'Chromolę' jednak wskoczy zamiast Kobiety [po takich zeszłotygodniowych awansach!] i będzie 6:4.
ku3a napisał(a):05. 09. 04. 04. Hammerhead - The Offspring
oj chyba Lao Che będzie musiało spływać i się w tym nie ociągać...
z rzeczy ładnych:
ku3a napisał(a):15. 28. 02. Jest cudnie - Maryla Rodowicz
17. 22. 05. The Age Of The Understatement - The Last Shadow Puppets
36. 42. 03. Pretty Amazing Grace - Neil Diamond
37. 44. 02. Siedmiu nie zawsze wspaniałych - Lao Che
rzeczy brzydkich... oczywiście nie ma Icon_mrgreen

Ależ się Coma w tych płytach trzyma!!! super.

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
25.06.2008 03:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
neon.ka napisał(a):a wśród nich Coldplay? Icon_smile2
tak, choc on akurat byl dalej sposrod tych ktorzy byli blisko Icon_wink2
neon.ka napisał(a):Ku3o, powinieneś być większym materialistą. [taka drobna praca detektywistyczna Icon_smile2 ]
o kurczak! a bylem pewien, ze to jest "Honey"! Icon_lol

(a ja nadal nie mogę pojąć czemu Ty tak nie lubisz "Love Will Tear Us Apart"... :roll: )
25.06.2008 07:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #24
 
lao -ole! ; nic dodać nic ująć

[Obrazek: kleschko.png]
26.06.2008 08:47 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Janusz Radek w dwa tygodnie spadł chyba o 30 miejsc Icon_eek2 Szkoda...
Lao Che ostatnimi czasy mocno mnie wzięło, w końcu... Jednak spodziewałem się tego. "Powstanie Warszawskie" spodobało mi się może po roku od pierwszego przesłuchania. A "Gusła" do dziś mnie nie zachwyca, ale jak każda jest bardzo intrygująca.
Jeszcze przed wczoraj dowiedziałem się, że moja koezanka z pracy bardzo polubiła Lao Che i bardzo chciałaby odemnie najnowszą płytę. Icon_mrgreen
Numer 1 trzyma się wyjątkowo długo. "Bóg zapłać" to świetny numer, ale na taki sukces to nie wiem, czy zasłużył. Z resztą jak kto lubi. Wolałbym aby piosenka o Krystianie okupowała szczyt Icon_smile2 Ale i tak jest wysoko.

A Zabili Mi Żółwia aż na 6 miejscu Icon_eek2 Icon_biggrin3 Po cichu liczyłem na to, że utrzyma swoją pozycję, ale że awansuje to nie miałem nawet nadziei. Jak pisałeś, że ostatnio bardzo dużo płyt stara sie o wejście do dziesiątki to pomyślałem, że raczej w tym tygodniu już wypadnie, tym bardziej, że tyle w tym tygodniu nowości. Ale super. W każdym razie cieszę się, bo płyta jest niezwykle pozytywna mimo, że nie wszystkie kawałki są wesołe i w ogóle ostatnimi czasy bardzo lubię tego typu brzmienia.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
26.06.2008 11:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
tadzio3 napisał(a):A Zabili Mi Żółwia aż na 6 miejscu
a "Dlaczego" wlasnie stuknelo polrocze Icon_smile2
26.06.2008 12:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #27
 
ku3a napisał(a):(a ja nadal nie mogę pojąć czemu Ty tak nie lubisz "Love Will Tear Us Apart"... :roll: )
aj... mam Ci to jakoś mądrze wytłumaczyć, tak? Icon_wink2
nie ma mądrego wtłumaczenia, po prostu brzmi mi zbyt nieaktualnie [ale to nic, bo przecież lubię całe mnóstwo staroci], i to zbyt nieaktualnie jest w nieporywającej mnie formie.
nie umiem tego logicznie objaśnić...

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
27.06.2008 11:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości