Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bezustanny Top Wszechczasów - odsłona I.1.
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #87
RE: Bezustanny Top Wszechczasów - odsłona I.1.
Ostatnie rozstrzygnięcia w konkursie. Przypomnę, został jeszcze 2 pytania, których nie rozwiązałem:

7. Ile utworów jest nie po angielsku? (żeby nie było - jeśli jest 1 zdanie nie po angielsku, to się nie liczy. Czyli dajmy na to - "Michelle" odpada. Cały albo chociaż większość musi być po innemu) (1p.)
8. Ile jest utworów instrumentalnych? (0p.)

Odpowiedzi to:
7. 6 (LA BAMBA, MILORD, NON JE NE REGRETTE RIEN, GYÖNGYHAJÚ LÁNY (DZIEWCZYNA O PERŁOWYCH WŁOSACH), JE T'AIME MOI NON PLUS, LES CHAMPS-ÉLYSÉES)
8. 9 (IN THE MOOD, MOONLIGHT SERENADE, TAKE FIVE, RED RIVER ROCK, BOUREE, SAMBA PA TI, STAR SPANGLED BANNER (Live at Woodstock), HOCUS POCUS aczkolwiek jest wokal, to trudno to nazwać słowami Icon_wink2 , więc potraktowałem go jako instrument, SLEEPY SHORES). Plus "zapomniany" LOVE STORY THEME, którego nie liczyłem.

Zatem - na pytanie 7 nikt dobrze nie odpowiedział . Najbliżej byli aaktt i thestranglers, ale za to nie ma punktów. Może w kolejnej części zmienię to, bo okazało się to bardzo trudnym pytaniem. Ale nawet gdybym im policzył po punkcie, to nie zmieniłoby to zwycięzcy.
Na pytanie 8 dobrze odpowiedział aaktt, ale nie dostaje punktu, bo to pytanie miało ważyć tylko w przypadku remisu.

Zatem ostateczna kolejność w konkursie wygląda tak:

Kertoip - 6 (1 punkt Znawca, 1 za lata 50-te, 1 za gradację, 1 za The Beatles, 1 za Abbey Road, 1 za 1969)
albarn - 5 (1 za gradację, 1 za The Beatles, 2 za Abbey Road, 1 za 1969)
aaktt - 4 (i pół Icon_wink2 ) (2 za 1939, 1 za gradację, 1 za The Beatles, "pół" za instrumentalne)
thestranglers - 4
(1 za gradację, 1 za The Beatles, 1 za Abbey Road, 1 za rok 1969)

Nagrodami dla zwycięzcy będzie płyta CD pewnego zespołu (waham się między dwoma, sądzę że jednak wybiorę CocoDraże Icon_smile2 ), płyta z uaktualnionym zestawem BTW (czyli z tymi 10 zapomnianymi kawałkami) do słuchania w zaciszu domowym lub w hałasie komunikacyjnym miasta, możliwe też że koszulka innego zespołu (też z kręgu TopOrbit). Uroczyste wręczenie miało się odbyć na najbliższym Zlocie LPP3, ale że zwycięzcy nie będzie, to trzeba będzie jakiś inny termin znaleźć na galę Icon_wink2 .
Jak dobrze pójdzie, to wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają pdf-a z całym Topem, tak aby można było sobie czytać o piosenkach w trakcie jego słuchania (z mediaboxu lub miejsca, które wskaże). Będzie to nieco przeredagowana wersja tego, co tutaj wygryzmoliłem przez te prawie pół roku (bo język forowy jednak nie zawsze pasuje do języka papierowego że tak powiem). Ale tylko nieco, także nie oczekujcie jakieś super książki z tego Icon_razz . Zresztą - jest to dopiero w opracowaniu, stanąłem około roku 1961 i na razie nie mam czasu tego dalej kopiować.

Dziękuję wszystkim za czytanie i komentowanie!!! Icon_smile2

uff... to był długi i dość wyczerpujący topic...

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.12.2012 12:35 PM przez Miszon.)
04.12.2012 12:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Bezustanny Top Wszechczasów - odsłona I.1. - Listoholik - 21.04.2012, 11:53 AM
RE: Bezustanny Top Wszechczasów - odsłona I.1. - Miszon - 04.12.2012 12:35 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bezustanny Top Wszechczasów - odsłona I.3 (1982-1990) Miszon 162 42 114 15.09.2022 11:42 PM
Ostatni post: Miszon
  Bezustanny Top WszechCzasòw odsłona I.4 (1989-1994) Miszon 17 4 290 15.09.2022 11:10 PM
Ostatni post: Miszon
  Bezustanny Top WszechCzasów Miszon 49 6 601 29.12.2019 02:09 PM
Ostatni post: Miszon
  Bezustanny Top WszechCzasów I.5 Miszon 199 23 757 06.05.2019 08:21 PM
Ostatni post: Miszon

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości