Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tune of the Year 2011
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 934
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #2
RE: Tune of the Year 2011
Wiele rzeczy słuchałem u Ciebie, trochę mi z pamięci uleciało, ale skorzystałem niejednokrotnie i za to jestem Ci bardzo wdzięczny. Icon_smile

Abok napisał(a):15. Mike Shiver feat. Mathias Lethola - Slacker (Original Mix / Bjorn Akesson Remix)
1. Moim zdaniem trance skończył się dawno temu.
2. Ale co roku zawsze pojawi się jeden utwór, który mnie powali. W roku 2011 odkryłem Slackera, który na dodatek posiada dwie fantastyczne wersje.
Ad. 1 A ja uparcie próbuję udowodnić na swojej liście, że jest zupełnie odwrotnie. Icon_mrgreen Stylowo to wciąż najbliższy mi gatunek i wg mnie wciąż da się wykroić rewelacyjne kawałki. Co się trzeba naszukać to inna sprawa, ale efekty przynajmniej dla mnie są zadowalające. Icon_wink
Ad. 2 Wg mnie Slacker aż tak nie wyróżnia się na tle tego co wyszło w tym roku. Jednak nie ukrywam, że utwór rzeczywiście jest bardzo dobry i trochę żałuję, że ostatecznie zaginął u mnie w szerokiej poczekalni. Icon_neutral

Abok napisał(a):W każdym razie konia z rzędem temu, kto określi gatunek tego utworku.
Ja się nie podejmuję, zdecydowanie. Icon_biggrin

Abok napisał(a):7. Woodkid - Iron
Za Woodkida jestem Ci winien, nie piwo, czy dwa, tylko jakąś porządną flachę wysokojakościowego trunku. Icon_mrgreen Rozwalił mi listę na strzępy, ponadto zdołałem zarazić nim spore grono osób. Wielkie ukłony z mojej strony za niego. Icon_wink

Abok napisał(a):1. Benoit & Sergio - Let Me Count the Ways
Bez zaskoczenia na szczycie. Icon_wink I u mnie sporo podziałali, jutro wstawię podsumowanie klubowej to będzie jasne gdzie skończyli. Ale na zwycięstwo zdecydowanie zasłużyli, w końcu mieli jeszcze potężne wzmocnienie w postaci koncertu. Icon_wink

Abok napisał(a):Honorable Mention
PAUL KALKBRENNER & FRITZ KALKBRENNER - SKY AND SAND
Podsumowanie, podsumowaniem, ale tym to rozwaliłeś system. Szkoda mi się bardzo rozpisywać, powiem krótko: uwielbiam!

http://rateyourmusic.com/~meni
03.01.2012 11:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Tune of the Year 2011 - Abok - 03.01.2012, 06:55 PM
RE: Tune of the Year 2011 - meni - 03.01.2012 11:14 PM
RE: Tune of the Year 2011 - Tom_Bonsz - 04.01.2012, 10:29 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tune of the Year 2008 Abok 2 2 754 02.01.2009 09:28 PM
Ostatni post: Listoholik

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości