Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MOJA LISTA 2010 - podsumowania
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #21
 
15 . 983 . 29 . 2 . DO GENERAŁÓW - Buldog

Utwór z jednej z moich polskich płyt ubiegłego roku! Liczyłem no to, że oprócz mojej listy podbije także lp3. I udało się Icon_smile2
___________________
granica 1000 punktów !!!


14 . 1070 . 31 . 1(3) . TO, ŻE JESTEŚ - Renata Przemyk

Drugi singel z ODJAZDU. Nie poradził sobie na lp3, co mnie akurat nie dziwi Icon_smile2

13 . 1086 . 32 . 4 . IN MEINEM LEBEN - Nena

z ostatnim singlem z ostatniej studyjnej płyty Nena pojawiła się w zestawie do głosowania na lp3... tylko po co Icon_razz A na ML (licząc tylko utwory powstałe w XXI wieku), ten kawałek znalazł się na podium utworów zagranicznych!!! Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.02.2011 01:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Buldoga i Muniopka bardzo lubię.
z pozostałych chyba nie wszystkie znam Icon_wink2.
22.02.2011 05:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #23
 
polska trójka! Icon_wink2

12 . 1164 . 31 . 2 . doDEKAFONIA - Strachy Na Lachy
Tytułowy utwór z płyty, niestety nie miał przyjemności zasiąść na fotelu lidera. To miejsce mu się zdecydowanie należało, bo jest świetny! Ale niestety trafił na silną konkurencję...

11 . 1276 . 38 . 1(2) . GRIEF AND PAIN - Acute Mind
Najlepszy debiutant ubiegłego roku! Świetny koncert, świetna płyta, świetny utwór. Właśnie w takiej kolejności odkrywałem ich muzykę Icon_wink2 Nie pamiętam co pisałem po koncercie, ale chyba to samo czyli, że okazali się lepsi od Quidam przed którym występowali. Sprawdzę Icon_razz

10 . 1282 . 29 . 1(5) . KAMIENICE - Buldog
Kolejna rewelacyjna polska płyta z ubiegłego roku. Nie wiem jak to się stało, że to nie było singlem... A może jeszcze będzie? Dla mnie rewelacja: tekst wraz z muzyką tworzą twór wręcz idealny!

zostały jeszcze 3 trójki. 6 utworów po polsku i 3 po nie polsku Icon_wink2
Jakieś typy? Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.02.2011 11:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #24
 
To może się skuszę Icon_wink2 Nie wiem z jakim skutkiem ale COŚ może trafię Icon_razz

1. Odjazd - Renata Przemyk
2. I człowiek i mebel - Ta Sama Pani Która Powyżej Icon_wink2
3. Ile kosztuje miłość - Ta Sama Pani Co Na Miejscu 1 i 2 Icon_smile2
4. One Caress - Depeche Mode
5. Strachy Na Lachy - Radio Dalmacija
6. Small Mountain - Midlake
7. Factory - Band Of Horses
8. Chory na wszystko - Strachy Na Lachy
9. Na nic to - Closterkeller


Czekam na kolejną odsłonę Icon_smile2
EDIT: wpadł mi pomysł na jeszcze 3 miejsca więc dopisałam.

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
24.02.2011 12:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
tylko u Ciebie jeszcze "doDekafonia" dobrze sobie radziła. może to i dobrze Icon_wink2. ale że nie doszła do pierwszego... no wiesz co?! Icon_wink2 bardzo dobre miejsce w podsumowaniu Icon_smile2.
"Grief And Pain" - rewelacja! czekam na nowy materiał z Markiem Majewskim Icon_smile2.
"Kamienice" jakoś mi bokiem przejechały, a to przecież bardzo dobry utwór!
cała trójka znakomita!

typ... kurczę, Liliantyrka podała dziewiątkę, która faktycznie jest bardzo prawdopodobna. postaram się jeszcze znaleźć chwilę, by mocniej nad tym pomyśleć, a na razie sygnalizuję, że moim zdaniem Dalmacija będzie wyżej niż na piątym, a DM niżej niż na czwartym. nr 1 nie podlega dyskusji Icon_wink2.
24.02.2011 11:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #26
 
ku3a napisał(a):czekam na nowy materiał z Markiem Majewskim .
dzięki, nie wiedziałem, że "wrócił" Icon_wink2

ku3a napisał(a):typ... kurczę, Liliantyrka podała dziewiątkę, która faktycznie jest bardzo prawdopodobna.
mhm... prawdopodobna Icon_smile2

kolejną 3 wrzucę wieczorkiem, więc jeśli jeszcze ktoś chce to ma czas do, powiedzmy, 22:00 Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
24.02.2011 12:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #27
 
ku3a napisał(a):DM niżej niż na czwartym.
Lilian napisał(a):7. Factory - Band Of Horses
8. Chory na wszystko - Strachy Na Lachy
całkiem niezłe typy Icon_smile2

9 . 1378 . 52 . 1(1) . ONE CARESS - Depeche Mode
w 2008 nr 1, w 2009 nr 1, w 2010 nr 9! Nie najgorzej Icon_razz tym bardziej, że od miejsca nr 8 dzieliło ich tylko 5 punktów! Icon_wink2 Rok temu przy podsumowaniu pisałem o swoich przewidywaniach/oczekiwaniach na rok następny... Jednym z nich było usłyszenie na żywo tego utworu. Pomyliłem się o jeden dzień... Na całej trasie w większości podwójnych koncertów OC grali pierwszego dnia. U nas zagrali drugiego... Icon_confused2 Szkoda.


8 . 1383 . 35 . 1(4) . FACTORY - Band Of Horses
Bardzo się ciesze, że na najnowszej płycie mojego zespołu pierwszej dekady XXI wieku, pojawił się TAKI utwór! Na poprzedniej też był jeden wielki... I to mi wystarczy: dobra płyta plus jeden niesamowity utwór! Mogą tak nagrywać nawet co roku Icon_wink2


7 . 1429 . 39 . 4 . CHORY NA WSZYSTKO - Strachy Na Lachy
Kolejna "3" i kolejne Strachy Icon_smile2 Dotarli tylko do 4 miejsca... Chociaż w podsumowaniu przegonili obiektywnie lepszą doDekafonię... w top 12 znalazły się zedcydowanie trzy najlepsze utwory SNL.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
24.02.2011 11:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #28
 
ku3a napisał(a):kurczę, Liliantyrka podała dziewiątkę
przyrosło do mnie to określenie? Icon_wink2

ku3a, jeszcze możesz typować szóstkę Icon_smile2

Szkoda, ze moje przewidywania były tak daleko od pozycji "One Caress" Icon_frown , ale pocieszam się jednak że to chyba dobry wynik w skali kilku lat Icon_smile2 Ten utwór - zdaje mi się - ustalił rekord w okresie przebywania na Twojej liście, Jacku? Icon_smile2
Fajnie że nie byłam tak daleko w swoich typach od Straszków i BOH Icon_smile2

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
24.02.2011 11:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #29
 
Lilian napisał(a):Ten utwór - zdaje mi się - ustalił rekord w okresie przebywania na Twojej liście, Jacku?
nie wiem, nie pamiętam Icon_razz podsumowanie dekady dopiero w trakcie i niczego jeszcze nie wiem. to się okaże za parę dni Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
25.02.2011 12:03 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #30
 
Yacy napisał(a):Chociaż w podsumowaniu przegonili obiektywnie lepszą doDekafonię...
No właśnie, to dziwne, że jest wyżej
25.02.2011 12:11 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Lilian napisał(a):przyrosło do mnie to określenie? Icon_wink2
już mi się mylą te nicki Icon_wink2. ale fakt, że odkąd pierwszy raz tak napisałem to mi się to zdrobnienie spodobało Icon_smile2.

DM tak jak przypuszczałem poza piątką, ale przyznam, że gdybym typował przed dwudziestką, to w ogóle poza pierwszą dziesiątką bym ich typował za ubiegły rok.
fajnie, że Strachy tak wysoko. ponieważ napisałeś, że "doDekafonia" lepsza to przymknę oko Icon_wink2.
Lilian napisał(a):ku3a, jeszcze możesz typować szóstkę Icon_smile2
Icon_smile2 no to próbuję:
1. Odjazd - Renata Przemyk
2. I człowiek i mebel - Renata Przemyk
3. Radio Dalmacija - Strachy Na Lachy
4. Ile kosztuje miłość - Renata Przemyk
5. Small Mountain - Midlake
6. Na nic to - Closterkeller
25.02.2011 03:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #32
 
ku3a, dzięki za typ. jak się okazało ustrzeliłeś Closterkellera Icon_smile2

a sytuacja przed podium wygląda następująco:

6 . 1454 . 41 . 1(1) . NA NIC TO - Closterkeller
Najlepszy utwór z ostatniej płyty i jeden z lepszych w ogóle w dorobku zespołu! Tekst odbieram jako kontynuację utworu LUNAR Icon_smile2

5 . 1560 . 49 . 3 . ILE KOSZTUJE MIŁOŚĆ - Renata Przemyk
Najwyżej sklasyfikowany utwór, który nie dotarł do miejsca pierwszego! Ale Renata miała tę przyjemność bycia numerem 1 już w ubiegłym roku Icon_smile2

4 . 1614 . 44 . 1(4) . RADIO DALMACIJA - Strachy Na Lachy
Najlepsze Strachy, również bez "używania" punktów Icon_wink2 Nie starczyło sił na podium, od którego dzieli ich ponad 300 punktów!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
25.02.2011 10:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #33
 
Ku3a odgadł Closterkellera. Ładnie. Super Icon_smile2

No to czekam jeszcze na pozostałe miejsca. Yacy! Yacy! Yacy!!! Icon_biggrin3

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
26.02.2011 12:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #34
 
No to kończymy rok 2010...


[center]3 . 1972 . 51 . 1(4) . I CZŁOWIEK I MEBEL - Renata Przemyk[/center]

Tak wyszło, że dwa miejsca na podium należą do Renaty... Bardzo mnie to cieszy, bo nie da się ukryć, że to co robi jest to pod każdym względem MOJA muzyka! A tekst tego utworu jest kapitalny... Przy okazji: bardzo ładną liczbę punktów uzbierała Icon_razz

[center][/center]


[center]2 . 2031 . 47 . 1(2) . SMALL MOUNTAIN - Midlake[/center]

Takie rozwiązanie równiez bardzo mnie cieszy! Myślę, że śmiało mogę ten utwór nazwać MOiM zagranicznym utworem 2010 roku! I już go wpisuję do pliku z moim Topem Wszech Czasów!!!

[center][/center]

[center]1 . 2376 . 52 . 1(4) . ODJAZD - Renata Przemyk[/center]

Niespodzianki brak Icon_smile2 Przewaga punktowa ogromna! W całym roku Odjazd "oddał" innym tylko 224 punkty!!! Icon_wink2
Pisałem to już w innym miejscu, ale w tym momencie też to muszę napisać... Bardzo kibicowałem temu utworowi jak był na Liście Przebojów PRIII i gdy już straciłem nadzieję, bo wahania pozycji były 4, 3, 2, 3, 2, 3, 2, to się stało! Jechałem wtedy autem i tuż za Wisłą przed Tczewem Balonik powiedział z radyjka, że Renata jest na miejscu 1 lp3! Z tej ogromnej radości musiałem przystanąć na kilka minut i ochłonąć Icon_smile2 Kojarzy mi się to z czasami gdy z bratem obstawaliśmy czy Arktyka będzie na 1 czy Moje Kilimandżaro Icon_smile2 Niesamowite, że właśnie ten utwór Renaty dotarł do miejsca 1 LP3 Icon_smile2 A obecnie (26.02.2011) w podsumowaniu wszystkich 1517 list zajmuje 333 miejsce Icon_wink2

[center][/center]


Dziękuję Wam za typownie, pisanie, zaglądanie do tego podsumowania Icon_smile2
I "za chwilę" zapraszam do podsumowania utworów 10 lat!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.02.2011 10:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #35
 
W sumie dobrze że Renata nie zajęła całego podium. Oczywiście ją lubię, choć przy Tobie to nie wiem czy to dobre określenie Icon_wink2 .
Midlake też bardzo ok, choć u mnie bez takich zachwytów.
Więc pozwól, że zachwycę się z Twojego top-10 pozycjami: 4, 6, 7 i oczyyyywiście 10 Icon_wink2 - bo to jedyny nasz wspólny wielki utwór w top-10 roku 2011 (a u mnie wyżej hahaha Icon_wink2 )

Yacy napisał(a):I "za chwilę" zapraszam do podsumowania utworów 10 lat!
Skorzystam z zaproszenia Icon_smile2
27.02.2011 11:09 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
i znowu się przejechałem na Midlake Icon_lol .
jakoś nie mogę sobie tego wbić do głowy Icon_wink2.
Lilian napisał(a):Ku3a odgadł Closterkellera. Ładnie. Super Icon_smile2
dzięki Tobie, bo na Twoim typie bazowałem Icon_smile2.
28.02.2011 03:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #37
 
ku3a napisał(a):dzięki Tobie, bo na Twoim typie bazowałem Icon_smile2.
tak sobie myślałam, ze z tego względu pewnie będziesz miał przewagę Icon_wink2

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
01.03.2011 08:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
mój typ był tylko nędznym coverem Twojego Icon_mrgreen
02.03.2011 11:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #39
 
Icon_lol Icon_wink2

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
02.03.2011 12:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Podsumowania 10 lat Mojej Listy Yacy 104 20 089 27.07.2011 09:45 AM
Ostatni post: Yacy
  PODSUMOWANIA 2007 - Podsumowanie Mojej Poczekalni Yacy 5 2 534 06.01.2008 02:30 AM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości