Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A.40 (1192)
AKT! Online
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #3
RE: A.40 (1192)
Dyfeomorfizm napisał(a):mnie zachwyciło jedynie "matsuri", ale za to na tyle mocno, że jest pewniakiem do topki roku
a to u mnie zupełnie na odwrót; "matsuri" było niezłe, ale nie będę raczej do niego wracał

Dyfeomorfizm napisał(a):whitney to trochę rozczarowanie, bo poprzedni album bardzo mi się podobał, a ten jest
pozbawiony chwytliwych melodii
to nieprawda; ogólnie powszechne rozczarowanie tym projektem wynika z niedopasowania kierunku, w którym poszedł zespół do oczekiwań krytyków i wannabe krytyków; ja mam wręcz poczucie, że melodie są tu mocniejsze niż na poprzedniej, chociaż tamta podobała mi się bardziej brzmieniowo i produkcyjnie; ta też jest bardziej bezpośrednia, jeśli chodzi o teksty, co także spotkało się z krytyką, ale mnie pasuje -- znajduję w nich miejsce dla siebie

Dyfeomorfizm napisał(a):od bryana w zasadzie wszystko
jesteś bardzo wyrozumiały; dla mnie to dość nierówny i niezrozumiale długi miks, przez co nadal nie wyłoniłem do końca swoich hajlajtów, ale pewnie będę jeszcze próbował

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.11.2022 02:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
A.40 (1192) - AKT! - 14.11.2022, 02:05 PM
RE: A.40 (1192) - AKT! - 16.11.2022 02:57 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości