Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przy muzyce o sporcie
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #461
 
"Pomalkontentuję" trochę: "Czy my musimy tak świetnie startować na MŚ w roku poolimpijskim ?


A teraz szczerbula Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
(bo mimo wszystko medale zawsze cieszą)
17.08.2009 10:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #462
 
Gary napisał(a):"Pomalkontentuję" trochę: "Czy my musimy tak świetnie startować na MŚ w roku poolimpijskim ?
Rezultaty trochę odbiegają od zeszłorocznych Icon_wink2 ale medale są medalami.

PS: wiedziałem, że Isinbajewa przejedzie się kiedyś na takiej taktyce (tak jak kiedyś Bubka na igrzyskach)

.
17.08.2009 10:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #463
 
Nie widziałem niestety tego Icon_smile To musiało być coś!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.08.2009 10:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #464
 
No ja akurat nie oglądałem dziś nic (poza 100m kobiet i 10km mężczyzn). I mocno żałuję. Jak wszedłem do domu siostra rzekła: "Mamy 2 medale!". Ja na to - jakie? A ona: "złoto i srebro". A ja - czyje? Rogowska! W TV właśnie widzę, że Ziółkowski też medal, ale srebro. No to mówię: "to Isinbajewa druga?!" A ona - "nie, Pyrek! Ziółkowski to swoją drogą". A jak powiedziała, że caryca nie zaliczyła zero, to w ogóle zdębiałem.
Dzień po dniu megaszok na tych MŚ. No i nasi - brawo! Icon_biggrin3

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
17.08.2009 10:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 765
Dołączył: Jun 2007
Post: #465
 
Gary napisał(a):"Pomalkontentuję" trochę: "Czy my musimy tak świetnie startować na MŚ w roku poolimpijskim ?
Ja bym tak nie uważał, bo Majewski wypadł słabiej, a z kolei Chudzik (akurat najbardziej mnie ten medal cieszy) dopiero zaczyna wielką karierę.
18.08.2009 12:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #466
 
Polska na trzecim miejscu w klasyfikacji medalowej Icon_exclaim Icon_biggrin3
18.08.2009 12:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #467
 
teraz trzeba tylko grać na czas Icon_wink2
18.08.2009 12:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 765
Dołączył: Jun 2007
Post: #468
 
ku3a napisał(a):teraz trzeba tylko grać na czas Icon_wink2
Ale może by zrobić to po strzeleniu kilku kolejnych goli (czyli zdobyciu medali).
18.08.2009 01:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #469
 
Gary napisał(a):"Pomalkontentuję" trochę: "Czy my musimy tak świetnie startować na MŚ w roku poolimpijskim ?
Bo ja wiem czy zawsze? Ze świetnych lat 1999-2001 najlepszym był właśnie rok olimpijski (4 złota przypomnę).

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
18.08.2009 01:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #470
 
kajman napisał(a):Ja bym tak nie uważał, bo Majewski wypadł słabiej, a z kolei Chudzik (akurat najbardziej mnie ten medal cieszy) dopiero zaczyna wielką karierę.
Ja się za to nie zgadzam z Tobą. Icon_razz
Majewski akurat jako jedyny z naszych medalistów medal zdobył światowym wynikiem. Chyba jeszcze Rogowska uzyskała wynik, który dałby medal rok temu. O tym, że wielu traktuje rok poolimpijski ulgowo niech świadczy to, że mistrzyni świata w trójskoku uzyskała rezultat, który rok temu dałby jej 7 miejsce.
Do czego zmierzam. Należy się cieszyć, bo to nie nasza sprawa, że ktoś sobie odpuścił ten sezon. Mam tylko nadzieję, że odpowiednie czynniki będą w stanie ocenić ten występ od krytycznej strony. Inaczej w Londynie obudzimy się z ręką w nocniku, jak z pływakami w Pekinie, którzy po MŚ2005 zostali obwołani niemal mocarstwem pływania.
18.08.2009 01:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #471
 
Miszon napisał(a):
Gary napisał(a):"Pomalkontentuję" trochę: "Czy my musimy tak świetnie startować na MŚ w roku poolimpijskim ?
Bo ja wiem czy zawsze? Ze świetnych lat 1999-2001 najlepszym był właśnie rok olimpijski (4 złota przypomnę).
Ale ja pisałem ogólnie o polskim sporcie. Icon_smile2
Akurat mś 2001 to najlepszy nasz występ w ich historii.
18.08.2009 02:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #472
 
Mistrzostw tak, 2001 to najlepsze. Icon_smile2
Co do pływaków to chyba inna historia. Po prostu to dłużej nie mogło tak działać i program się "wypalił", zawodnicy też. Zresztą, co się im dziwić - nikt by chyba nie wytrzymał tylu lat non stop poza domem, na wiecznych zgrupowaniach. A to oczywiście jest spowodowane tym, że nie mamy dużo basenów, na których można ćwiczyć i trzeba było wszystkich koszarować przez większą część roku. No i dorzućmy jeszcze kwestie strojów - nasi nie mieli nowinek, to odpadli. Widać to było w tym roku - Korzeniowski jako jedyny miał topowy strój, to jako jedyny powalczył i zdobył medal. Na szczęście ta paranoja ze strojami kończy się wraz z końcem roku.
Ziółkowski to faktycznie miał fuksa, bo to był bardzo dziwny konkurs - żeby taki niski wynik dawał medal brązowy to naprawdę zaskok. Normalnie przecież to byłoby na granicy wejścia do ścisłego finału.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
18.08.2009 02:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 765
Dołączył: Jun 2007
Post: #473
 
Niesamowity konkurs w dysku. Małachowski lepszy niż w Pekinie, ale nie dał rady. Icon_evil
19.08.2009 09:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #474
 
Po żucie Niemca zacząłem klnąc jak szewc i płakać , przed tym rzutem byłem pewny złota dla Polski , niestety wyszło inaczej Icon_evil Icon_frown
19.08.2009 09:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #475
 
No to był rewelka konkurs. Polak prowadził od pierwszego do przedostatniego rzutu konkursu. Szkoda, że tego jednego zabrakło. Ale za to wynik Małachowskiego robi wrażenie - 2 rekordy Polski! I to w sytuacji, kiedy miał kontuzję, która jak sam mówił "mogła mu zabrać ze 2 metry".
Brawo!

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
19.08.2009 09:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #476
 
Brawa, brawa. Ale byłem już przekonany, że będzie złoto. I tak mając 6 medali jesteśmy na 7. w klasyfikacja medalowej (wyżej jest Wlk. Brytania z dwaoma medalami). A i już kolejnych medali raczej nie zdobędziemy.
19.08.2009 10:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 765
Dołączył: Jun 2007
Post: #477
 
mateusz91 napisał(a):Brawa, brawa. Ale byłem już przekonany, że będzie złoto. I tak mając 6 medali jesteśmy na 7. w klasyfikacja medalowej (wyżej jest Wlk. Brytania z dwaoma medalami). A i już kolejnych medali raczej nie zdobędziemy.
Raczej zdobędziewy. Włodarczyk ma w rzucie młotem najlepszy wynik w tym roku na świecie.
19.08.2009 10:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #478
 
Małachowski powinien wygrać Icon_cool2 ale i tak rekord Polski to fantastyczny wynik Icon_wink2
19.08.2009 10:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #479
 
kajman napisał(a):Raczej zdobędziewy. Włodarczyk ma w rzucie młotem najlepszy wynik w tym roku na świecie.
A ja jeszcze na Nogę stawiam.
19.08.2009 10:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 765
Dołączył: Jun 2007
Post: #480
 
Gary napisał(a):
kajman napisał(a):Raczej zdobędziewy. Włodarczyk ma w rzucie młotem najlepszy wynik w tym roku na świecie.
A ja jeszcze na Nogę stawiam.
Tylko że tam jednak szanse jakby większe, ale i tu faktycznie można medal złapać.
19.08.2009 10:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości