Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przy muzyce o sporcie
barb42 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 344
Dołączył: Feb 2023
Post: #3501
RE: Przy muzyce o sporcie
Ja też Markowi.
I dziś też Hubertowi i Idze.
A we wtorek Raków mistrz. ????
30.04.2023 12:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
santosz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 050
Dołączył: May 2021
Post: #3502
RE: Przy muzyce o sporcie
No to ja dziś Liverpoolowi i polskim hokeistom. W przyszłym roku chciałbym ich zobaczyć u siebie w Ostrawie wśród hokejowej elity.

Karpie zjem!
30.04.2023 12:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 881
Dołączył: Jun 2007
Post: #3503
RE: Przy muzyce o sporcie
barb42 napisał(a):Ja też Markowi.
Z tego co pamiętam to Ty zawsze Markowi niezależnie z kim by grał. Ale w tym roku muszę przyznać, że jest jak do tej pory zdecydowanie najlepszym graczem turnieju. A jak jeszcze nie straci na początku (co mu się tutaj już zdarzało) to powinien nie dać szans Belgowi.
30.04.2023 12:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
barb42 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 344
Dołączył: Feb 2023
Post: #3504
RE: Przy muzyce o sporcie
Nie zawsze tak było, zaczęło się od finału z Roniem, któremu nie kibicuję, ale prawdą jest, że na ogół jemu, bo to ulubiony zawodnik mego brata.
Santoszu, Liverpool kontra zespół że skeczu Tyma, aż się uśmiechnęłam. A hokej już tylko na igrzyskach oglądam, mam za mało czasu.
30.04.2023 12:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 203
Dołączył: Jul 2014
Post: #3505
RE: Przy muzyce o sporcie
bear napisał(a):13 - Gual (Jagiellonia), Imaz (Jagiellonia)
I to się mnie podoba, nie pamiętam dokładnie, ale chyba to będzie pierwszy raz gdy piłkarz Jagielloni zdobędzie tytuł króla strzelców?

Yacy napisał(a):Wczoraj kibicowałem Brecelowi i wbrew rozsądkowi udało mu się - dokladnie: udało mu się - awansować do finału.
Chociaż Si zaprezentował się rewelacyjnie.
Też wczoraj zacząłem oglądać, przy 10:14 dla Chińczyka i trochę mu kibicowałem, ale gdy dowiedziałem się że Belg wraca z wyniku 5:14 to już byłem pewien kto wygra.
Chociaż w końcówce Si Jiahui wygrał jednego frame'a i był bliski doprowadzenia do decydującej partii. I śmieszyło mnie jak komentatorzy wymawiali chińskie nazwisko Dżiahuej, ach te kłopoty z końcówkami, a pamiętacie pewnego holenderskiego bramkarza? Icon_twisted
kajman napisał(a):Ja padłem przy 16:12.
Też wtedy przestałem oglądać, ale nie dlatego że padłem, tylko musiałem zrobić w końcu drugi odsłuch MCT Classic.
A w finale kibicuję Belgowi rzecz jasna, dwa wielkie powroty w ćwierćfinale z obrońcą tytułu i ten wczorajszy, chłopak musi mieć niesamowitą psychikę. Bo dobrze dla promocji tego sportu tak na szerszą skalę byłoby zwycięstwo gracza spoza wysp brytyjskich. Chociaż faworytem jest zapewne Mark, bo ma doświadczenie i jak pisze kajman jest w świetnej formie, czego sam nie potwierdzić, bo przed półfinałami widziałem tylko kilka spotkań na wyrywki.

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
30.04.2023 01:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
santosz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 050
Dołączył: May 2021
Post: #3506
RE: Przy muzyce o sporcie
(30.04.2023 12:33 PM)barb42 napisał(a):  Santoszu, Liverpool kontra zespół że skeczu Tyma, aż się uśmiechnęłam. A hokej już tylko na igrzyskach oglądam, mam za mało czasu.
Kurnik Zawsze i Ten Cham z Anglii.
Ja mieszkając całe życie w Czechach od małego byłem skazany na hokeja chcąc nie chcąc, bo ten sport tutaj wciąż jest niejako wsiąknięty w tożsamość narodową, mimo braku spektakularnych sukcesów reprezentacji od wielu lat. Tak że śledzę, choć kopaną lubię na pewno bardziej.

Karpie zjem!
30.04.2023 02:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 190
Dołączył: Dec 2014
Post: #3507
RE: Przy muzyce o sporcie
Frankowski nie zdobył nigdy?
Bo że Citko rozstrzelił się dopiero z Widzewem to inna sprawa.
30.04.2023 02:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 190
Dołączył: Dec 2014
Post: #3508
RE: Przy muzyce o sporcie
I okazuje się, że zdobył, w 2011, z 14 trafieniami.
30.04.2023 03:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 881
Dołączył: Jun 2007
Post: #3509
RE: Przy muzyce o sporcie
poziom pierwszej sesji finału słabiutki. Selby chyba zapomniał jak się gra i przegrywa 2:6.
30.04.2023 05:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 154
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3510
RE: Przy muzyce o sporcie
Spał chłopina pewnie ze 4-5 godzin to co się dziwisz.
Jutro nadgoni, dziś pewnie jeszcze taki stan się utrzyma.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
30.04.2023 06:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 881
Dołączył: Jun 2007
Post: #3511
RE: Przy muzyce o sporcie
Na to liczę, że nadgoni. Bo miewał kapitalne momenty, ale i fatalne zagrania (szczególnie na wbiciach).
30.04.2023 06:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 203
Dołączył: Jul 2014
Post: #3512
RE: Przy muzyce o sporcie
kajman napisał(a):Selby chyba zapomniał jak się gra i przegrywa 2:6.
A nie mówiłem. Icon_lol
Yacy napisał(a):Jutro nadgoni, dziś pewnie jeszcze taki stan się utrzyma.
Mam nadzieję, że jednak nie. Icon_twisted
I tylko nie wiem czy wieczorem oglądać snookera czy golf z Meksyku?

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
30.04.2023 06:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 881
Dołączył: Jun 2007
Post: #3513
RE: Przy muzyce o sporcie
Sundrajta napisał(a):oglądać snookera czy golf z Meksyku?
Golf to po prostu załóż i oglądaj w nim snookera.
30.04.2023 07:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 562
Dołączył: Nov 2008
Post: #3514
RE: Przy muzyce o sporcie
Można też oglądać mecz Canyon Klasa A, Warszawa I,
Płudy Warszawa - Huragan II Wołomin, do przerwy 0:1.

[Obrazek: 6de9d230b3f1.jpg]
30.04.2023 08:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 881
Dołączył: Jun 2007
Post: #3515
RE: Przy muzyce o sporcie
Selby wbija pierwszego maxa w historii finałów mistrzostw świata.
30.04.2023 10:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 203
Dołączył: Jul 2014
Post: #3516
RE: Przy muzyce o sporcie
Widziałem końcówkę tego frejma. Icon_cool
No i jednak Mark wygrał drugą sesję 6:3 i raczej przystąpi do jutrzejszej gry w roli faworyta, jak Belg to wygra będzie mistrzem psychiki nie do złamania!

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
30.04.2023 11:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 154
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3517
RE: Przy muzyce o sporcie
mi się finał podoba, z tego co widzę, bo nie oglądam całości.
ale w sumie nie wiem co tam się dzieje.
wczoraj Brecel nie dojechał na finał, a dziś Selby Icon_wink2

wczoraj maxa zrobił Selby, a dziś swój najwyższy wynik - 141 - Belg.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.05.2023 03:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 881
Dołączył: Jun 2007
Post: #3518
RE: Przy muzyce o sporcie
Ja niestety oglądam całość. Niestety, bo Selby jednak gra słabiej niż w dwóch poprzednich meczach. Brecel z kolei lepiej.
01.05.2023 05:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
barb42 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 344
Dołączył: Feb 2023
Post: #3519
RE: Przy muzyce o sporcie
(01.05.2023 05:20 PM)kajman napisał(a):  Ja niestety oglądam całość. Niestety, bo Selby jednak gra słabiej niż w dwóch poprzednich meczach. Brecel z kolei lepiej.
Wynik zdaje się to potwierdzać. Planuję oglądać sesję wieczorem, po spotkaniu Igi.
01.05.2023 06:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 203
Dołączył: Jul 2014
Post: #3520
RE: Przy muzyce o sporcie
kajman napisał(a):Niestety, bo Selby jednak gra słabiej niż w dwóch poprzednich meczach. Brecel z kolei lepiej.
A może po prostu Selby miał dotąd słabych rywali i na ich tle wypadał tak świetnie? Wygląda na to że moja przepowiednia się sprawdza, dziś w trzeciej sesji (której nie miałem kiedy obejrzeć) pewna wygrana Luki 6:2, początek decydującej też wygrany frame i już było 16:10 dla Belga! Teraz dwie wygrał Mark i zaczyna jeszcze wywierać presję na liderze. Zwłaszcza ta ostatnia partia, to było typowe taktyczne granie, które przyniosło powodzenie bardziej doświadczonemu graczowi.
A wiecie, że jak Belg wygra to będzie pierwszy tytuł dla Europejczyka kontynentalnego?! Icon_eek

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
01.05.2023 09:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości