Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przy muzyce o sporcie
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 016
Dołączył: Sep 2017
Post: #2361
RE: Przy muzyce o sporcie
W pierwszym gemie Iga bombardowała serwisem, ale rywalka szybko nauczyła się go odbierać. Te returny są imponujące.

Radio Epsilon
10.10.2020 03:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #2362
RE: Przy muzyce o sporcie
Na szczęście Amerykanka serwuje podobnie. Icon_lol
A do tego nie za bardzo potrafi grać przy siatce, no i czasem trzeba mieć trochę szczęścia. Icon_wink
Zatem pierwszy set dla Świątek. Icon_arrow

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
10.10.2020 04:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 016
Dołączył: Sep 2017
Post: #2363
RE: Przy muzyce o sporcie
Sporo tych błędów po obu stronach. Po tempie gry widać, że to finał, ale ze skutecznością mały rollercoaster. Raz jedna, raz druga przestaje trafiać. Ale mecz emocjonujący, to najważniejsze Icon_wink

Radio Epsilon
10.10.2020 04:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 016
Dołączył: Sep 2017
Post: #2364
RE: Przy muzyce o sporcie
Kenin się posypała. Wszystko w rękach Igi.

Radio Epsilon
10.10.2020 04:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #2365
RE: Przy muzyce o sporcie
Po przerwie medycznej Sofia Kenin "zniknęła" z kortu!
Teraz tylko pilnować swojej gry i podania. Icon_idea

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
10.10.2020 04:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 966
Dołączył: Nov 2007
Post: #2366
RE: Przy muzyce o sporcie
Yeeaaahh!!!! Jesteś wielka. Brawo
10.10.2020 04:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 966
Dołączył: Nov 2007
Post: #2367
RE: Przy muzyce o sporcie
Icon_biggrinIcon_biggrinIcon_biggrinIcon_biggrin
10.10.2020 04:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kalypson Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 425
Dołączył: Aug 2019
Post: #2368
RE: Przy muzyce o sporcie
Gratulacje dla Igi. Szkoda, że kontuzja uniemożliwiła Sofii grę na wyrównanym poziomie. Może za tok powtórka takiego finału Icon_smile
10.10.2020 04:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 016
Dołączył: Sep 2017
Post: #2369
RE: Przy muzyce o sporcie
Mogę powiedzieć tylko jedno: OBY TAK DALEJ Icon_biggrin Poprosimy o więcej! Icon_wink

Radio Epsilon
10.10.2020 04:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 088
Dołączył: Dec 2009
Post: #2370
RE: Przy muzyce o sporcie
Brawo, brawo, brawo!!! Icon_biggrin Icon_biggrin Icon_biggrin

Szkoda trochę Sofii, ale taki jest sport.
Nie można powiedzieć, że Iga wygrała niezasłużenie, mimo że te ostatnie 3 gemy rzeczywiście były jakby z cieniem Kenin.
Jeszcze wiele pojedynków je na pewno czeka, więc będzie miała nie raz szansę na rewanż.

Idzie nowe w kobiecym tenisie i to nasza rodaczka jest na czele tego pochodu! Icon_biggrin

WOLNE MEDIA!!!
10.10.2020 04:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #2371
RE: Przy muzyce o sporcie
No i mamy Poland Garros. Icon_cool
Jednak tak jak pisałem tuż po zwycięstwie Igi nad drugą rakietą świata i faworytką turnieju. Skoro wygrywa się z taką gwiazdą jak Simona Halep i to w stylu nie pozostawiającym złudzeń, kto był lepszy na korcie, to powinno się mierzyć w najwyższe cele i sięgać po takie szanse jak tryumf w turnieju French Open. Icon_idea

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.10.2020 05:08 PM przez Sundrajta.)
10.10.2020 05:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 088
Dołączył: Dec 2009
Post: #2372
RE: Przy muzyce o sporcie
No i mierzyła Icon_wink

Ulubiony zespół Igi? Pearl Jam!!! Icon_biggrin Jak jej nie kochać Icon_smile (ponoć nawet rozważała pójście na koncert w czasie Wimbledonu Icon_razz2).

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.10.2020 05:21 PM przez neo01.)
10.10.2020 05:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 966
Dołączył: Nov 2007
Post: #2373
RE: Przy muzyce o sporcie
Generalnie zgadzam się z tym co powiedział przed chwilą red Karol Stopa.
To opuszczenie kortu przez Kenin w trakcie drugiego seta (przy stanie 3:1) w celu udzielenia pomocy medycznej zawodnikowi to mogła być nadgorliwość.
10.10.2020 05:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #2374
RE: Przy muzyce o sporcie
Jak widać ta "wojna nerwów" i pomoc medyczna dla Sofii nie wyszła na zdrowie. Icon_lol

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
10.10.2020 05:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2375
RE: Przy muzyce o sporcie
Rewelacja!!! Wygrała, mimo że raczej nie miała najlepszego dnia w RG Icon_smile2

BRAWO! GRATULACJE! DZIĘKUJĘ! Icon_biggrin3

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.10.2020 05:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #2376
RE: Przy muzyce o sporcie
Oglądałem od 2:1 w drugim i czy ja wiem czy Kenin grała tak fatalnie z powodu kontuzji. Sporo było kapitalnych zagrań Igi naprawdę nie do obrony.
10.10.2020 06:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #2377
RE: Przy muzyce o sporcie
Od 4:4 było widać nerwy po obu stronach.
Drugiego seta jak włączyłem to już się cieszyła, widiałem tylko pierwsze 2 gemy.

Co by nie mówić: dla mnie polska sportowa sensacja roku, jeśli nie dekady (nie mówię o finale, tylko o zwycięstwie, kto by pomyślał przed turniejem? Cieszyłem się, że przeszła III rundę).

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.10.2020 07:10 PM przez Miszon.)
10.10.2020 07:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #2378
RE: Przy muzyce o sporcie
Co za fenomenalny sukces!! Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Nie jestem wielkim fanem tenisa, ale zdarza mi się oglądać mecze i to zdarza się od dawna. Moimi pierwszymi ulubieńcami byli Ivan Lendl i Steffi Graf.
Polacy wtedy niemal nie istnieli. Fibak już skończył karierę i nowych sukcesów nie było.
Gdy Aleksandra Olsza wygrała juniorski Wimbledon, a Magdalena Grzybowska juniorski Australian Open, to myślałem, że to już jest coś wielkiego. Tzn. było, ale myślałem, że to już szczyt naszych osiągnięć.
Potem Radwańska po kilku próbach w końcu przebiła się do finału wielkoszlemowego turnieju, no ale została rozjechana na miazgę. I wtedy też myślałem, że to już szczyt naszych osiągnięć - zresztą bardzo wysoki szczyt.
A tu teraz coś takiego!! Icon_biggrin3

Co prawda przy takich niemal pustych trybunach odczuwało się jakby to były jakieś sparingi, a nie tak bardzo ważne mecze, no ale tak to teraz w sporcie wygląda - w piłce też i w skokach pewnie będzie tak samo...
Oby Idze dopisywało zdrowie i oby kariera spokojnie rozwijała się jeszcze bardziej, a wtedy czeka nas kilka lat sportowych radości Icon_biggrin3.
10.10.2020 08:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #2379
RE: Przy muzyce o sporcie
Czy ja wiem, czy na miazgę Radwańska? W jednym secie powalczyła.

Przyznam, że nie śledzę kobiecego tenisa, zwłaszcza od 2 lat, więc też trudno mi docenić, jakie rywalki były po drodze (kompletnie nie znam tych nazwisk przyznam, łącznie z tą drugą finalistką). Ale mam wrażenie, że ten turniej w ogóle był bardzo zaskakujący (zdaje się że Polka po drodze pokonywała aż 2 kwalifikantki).

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.10.2020 08:34 PM przez Miszon.)
10.10.2020 08:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #2380
RE: Przy muzyce o sporcie
A na koniec sportowego dnia i na koniec Dnia Planszówek wiadomość z pogranicza obu dyscyplin: Jan-Krzysztof Duda pokonał Magnusa Carlsena, przerywając jego ponad 2-letnią passę meczów bez porażki.
Icon_smile2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
10.10.2020 09:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości