Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przy muzyce o sporcie
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #2241
RE: Przy muzyce o sporcie
O nie wiedziałem, że te mistrzostwa już się kończą, bo zdaje się tydzień temu też były jakieś ważne zawody?
Jak jutro nie zapomnę, to oczywiście obejrzę decydujące ślizgi.

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
29.02.2020 08:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 014
Dołączył: Sep 2017
Post: #2242
RE: Przy muzyce o sporcie
Sundrajta napisał(a):O nie wiedziałem, że te mistrzostwa już się kończą, bo zdaje się tydzień temu też były jakieś ważne zawody?
No tak, właśnie dwójki mężczyzn i kobiet.

Swoją drogą, nie interesuję się saneczkami tak bardzo jak bobami, ale warto wspomnieć o skandalu, jaki miał ostatnio miejsce w Winterbergu. Skandalu, który przyniósł Polakom pierwsze (i przez następne 20 lat prawdopodobnie jedyne) podium PŚ. Sytuacja kontrowersyjna, bo gdy z udziału w zawodach rezygnują wszystkie czołowe ekipy ze względu na niebezpieczne warunki, takie zawody powinno się po prostu odwołać. Tak się nie stało i organizatorzy pociągnęli konkurs. Wina leży trochę po stronie organizatorów, trochę po stronie załóg, które postanowiły wystartować. Udany bojkot to taki, w którym wszyscy biorą udział. Nie wiem, czy słabsi zawodnicy tak bardzo poczuli szansę na zwycięstwo, że postanowili ryzykować zdrowiem dla chwilowej sławy (która stała się przecież niesławą, bo takich zawodów nikt przecież nie będzie brał na poważnie), ale całość wypadła dosyć niesmacznie. I to podium Polaków też jest niesmaczne.

Radio Epsilon
29.02.2020 09:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 014
Dołączył: Sep 2017
Post: #2243
RE: Przy muzyce o sporcie
Rusza czwarty ślizg. Trzy pierwsze osady dzieli... 0,01 sekundy! Problem w tym, że wszystkie niemieckie Icon_razz2 Jak się dobrze zgrają, to może dwunastu Niemców odbierze złoty medal i byłoby to piękne podsumowanie ich dominacji w tym sporcie Icon_biggrin

Radio Epsilon
01.03.2020 03:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #2244
RE: Przy muzyce o sporcie
Koronawirus atakuje imprezy kolarskie:
Po anulowaniu ostatnich 2 etapów wyścigu dookoła Emiratów Arabskich, przyszedł czas na imprezy w Europie.
Na ten moment anulowano:Strade Blanche, Tirreno- Adriatico, Mediolan-San Remo i wyścig Dookoła Sycylii. Wyścigi są na razie "przeniesione na inny termin", ale trudno będzie przecież znaleźć dla nich miejsce w kalendarzu.

Ciekawe, co z Giro, a w dalszej perspektywie, z IO w Tokio.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.03.2020 12:10 AM przez Miszon.)
05.03.2020 12:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 014
Dołączył: Sep 2017
Post: #2245
RE: Przy muzyce o sporcie
MotoGP już odwołało dwie pierwsze rundy. Formuła 1 zwleka z decyzją o starcie sezonu, choć potwierdzono, że jeśli jakakolwiek załoga będzie miała problem z wyjazdem (głównie chodzi o Ferrari), to runda się nie odbędzie. Jeśli problem epidemii nie zostanie szybko zażegnany, faktycznie czekają nas historyczne rozwiązania. Ostatnie takie puazy w wielkich wydarzeniach sportowych miały miejsce podczas II Wojny Światowej.

Radio Epsilon
05.03.2020 01:02 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #2246
RE: Przy muzyce o sporcie
dopiero zauważyłem że na youtube jest LOTTO Superliga w tenisie stołowym

05.03.2020 07:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #2247
RE: Przy muzyce o sporcie
To dla mnie zbyt szybki sport. Nie nadążam za zawodnikami.
05.03.2020 08:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #2248
RE: Przy muzyce o sporcie
A ja za piłką.
Tak samo jak hokej. Jego oglądanie jest dość surrealistyczne, bo nie widzę krążka.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
05.03.2020 08:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 088
Dołączył: Dec 2009
Post: #2249
RE: Przy muzyce o sporcie
Skoro już tu wszedłem, to polecę wam pewną inicjatywę na YT. Czterech panów "mejwenów" postanowiło zebrać siły i stworzyć coś zupełnie unikalnego, jeśli chodzi o sport w polskich internetach, specjalny kanał o oldskulowej nazwie Kanał Sportowy, gdzie co tydzień będzie się pojawiać docelowo kilkanaście unikalnych programów, w sporej części poświęconych kopanej, ale na pewno nie tylko. Ten tydzień jest rozgrzewkowy.
Namiary: https://www.youtube.com/channel/UCIfI7Yo...5PraztHM6w

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.03.2020 11:07 PM przez neo01.)
05.03.2020 08:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #2250
RE: Przy muzyce o sporcie
Bardzo kibicuje temu kanałowi , oglądam każdy filmik . mam nadzieję że będzie program o Lekkoatletyce Icon_smile
05.03.2020 08:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 014
Dołączył: Sep 2017
Post: #2251
RE: Przy muzyce o sporcie
(05.03.2020 08:20 PM)Miszon napisał(a):  A ja za piłką.
Tak samo jak hokej. Jego oglądanie jest dość surrealistyczne, bo nie widzę krążka.

Miałem ten sam problem, ale nauczyłem się ustalać gdzie jest krążek po ustawieniu i zachowaniu zawodników Icon_biggrin

Radio Epsilon
05.03.2020 08:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #2252
RE: Przy muzyce o sporcie
Miszon napisał(a):A ja za piłką.
O to mi w zasadzie chodziło.
Miszon napisał(a):Tak samo jak hokej.
Ja też. To znaczy jak prowadzą to najczęściej widzę.
EVENo napisał(a):nauczyłem się ustalać gdzie jest krążek po ustawieniu i zachowaniu zawodników
Najłatwiej ustalić po zachowaniach kiedy jest w bramce. Ale jak się tam znalazł to nigdy nie wiem.
05.03.2020 08:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 473
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2253
RE: Przy muzyce o sporcie
UEFA odwołuje na nieokreślony czas Ligę Mistrzów i Ligę Europy, a wcześniej zażądała, żeby Inter i Roma dobrowolnie wycofały się z pucharów. Euro ma odbyć się zgodnie z planem... Icon_surprised
12.03.2020 02:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #2254
RE: Przy muzyce o sporcie
A jednak... Icon_eek
To niby jak jesienią dokończą tegoroczne rozgrywki?

(05.03.2020 08:46 PM)EVENo napisał(a):  
(05.03.2020 08:20 PM)Miszon napisał(a):  A ja za piłką.
Tak samo jak hokej. Jego oglądanie jest dość surrealistyczne, bo nie widzę krążka.

Miałem ten sam problem, ale nauczyłem się ustalać gdzie jest krążek po ustawieniu i zachowaniu zawodników Icon_biggrin
Ja miałem to samo i myślałem, że gdy kupię większy telewizor, to się zmieni?
Ale w sumie to niestety jest prawie identycznie, więc hokeja na lodzie prawie wcale nie oglądam. Icon_lol

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.03.2020 04:34 PM przez Sundrajta.)
12.03.2020 04:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #2255
RE: Przy muzyce o sporcie
(12.03.2020 02:44 PM)piotreklp3 napisał(a):  Euro ma odbyć się zgodnie z planem... Icon_surprised
A ja przeczytałem, że jednak za rok. Icon_wink
12.03.2020 09:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 129
Dołączył: Dec 2014
Post: #2256
RE: Przy muzyce o sporcie
A Tokio za dwa lata.
12.03.2020 09:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #2257
RE: Przy muzyce o sporcie
Dajcie spokój, ten cykl wydarzeń sportowych przez wirusa zostanie całkiem sparaliżowany, przynajmniej na cztery lata... Icon_rolleyes
No ale nie warto ryzykować, zdrowie jest najważniejsze.
12.03.2020 09:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 473
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2258
RE: Przy muzyce o sporcie
(12.03.2020 09:19 PM)inżynierek napisał(a):  
(12.03.2020 02:44 PM)piotreklp3 napisał(a):  Euro ma odbyć się zgodnie z planem... Icon_surprised
A ja przeczytałem, że jednak za rok. Icon_wink
We wtorek czy środę UEFA ma dyskutować z poszczególnymi federacjami na temat Euro i rozgrywek ligowych Icon_wink.

Z poważniejszych lig grają jeszcze w Rosji, Turcji, na Ukrainie i Węgrzech.
14.03.2020 05:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #2259
RE: Przy muzyce o sporcie
Do sportów, w których rozgrywane są (być może jeszcze) zawody zalicza się snooker. Piszę o tym dlatego, że wprowadzono nowy zwyczaj (może gdzieś był wcześniej, ale nic o tym nie wiem). Zawodnicy i sędziowie na powitanie stukają się łokciami.
14.03.2020 06:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 014
Dołączył: Sep 2017
Post: #2260
RE: Przy muzyce o sporcie
kajman napisał(a):Zawodnicy i sędziowie na powitanie stukają się łokciami.
Żartujesz?! Icon_surprised No to już jest cyrk.

Radio Epsilon
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.03.2020 06:31 PM przez EVENo.)
14.03.2020 06:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości