Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przy muzyce o sporcie
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #901
 
saferłel napisał(a):Uważam, że skoczek w jakiś sposób kontroluje odległość na jaką skacze. To jest momentami widoczne np. jeśli ma zapewnione zwycięstwo, to wtedy nie wyciąga maxymalnie.
No ale jeśli nie ma? Albo w pierwszym skoku? Wiadomo, jakoś może szybiej nieco wylądować, ale jak w tym momencie jest wysoko, to też takie nagłe lądowanie dobre nie jest.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
21.03.2010 01:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #902
 
szkoda dzisiejszego skoku Rutkowskiego... było tak blisko... znowu...
21.03.2010 05:46 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #903
 
Na szczęście nie oglądałem, bo bym się wkurzył. Szczególnie, że podobno Młotka przy takich warunkach nie puścili, tylko przeczekał, aż się poprawią (zresztą też nie zachwycająco skoczył, czyli faktycznie mogło być na styk).

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
21.03.2010 06:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #904
 
ja jednak będę wracać do oceniania stylu. to jest po prostu paranoja. najwyższe noty dostają nie ci, którzy najładniej skoczyli, ale którzy najdalej. Schlierenzauer skacze 230, ląduje, owszem, z telemarkiem, ale narta mu odjeżdża w bok, no ale tak daleko chłopak skoczył to co mu będziemy żałować, co nie? bach, dwudziestka! Icon_eek2 to tylko przykład, więcej mi się nie chce wyliczać... :roll:
21.03.2010 09:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #905
 
Ja chciałem tylko napisać, że Marek strasznie kręci. Jak oglądałem tę konferencję, to naprawdę musiałem mieć ciekawy wyraz twarzy...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.03.2010 03:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #906
 
Tak, po tych zeznaniach to wygląda na to, że wiedziała, że brała doping i to nie tylko ona. A finansowanie - kto wie, czy nie ze związku (bo to jednak nie takie tanie), zaś winę zwalono na Ukraińca.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
24.03.2010 08:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
drwycior Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 711
Dołączył: Aug 2007
Post: #907
 
No to Barca- Arsenal - ciekawe czy ten mecz tez bedzie mial 2 oblicza jak tydzien temu.

https://radio-orbit.pl/
06.04.2010 08:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #908
 
Noone watched. Ewribady lisent tó Rockiestra Icon_razz .

Ale patrząc na wyniki, to chyba miał 2 oblicza. Pierwsze 25 minut i reszta Icon_wink2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
07.04.2010 11:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
NordicBoy Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 469
Dołączył: Mar 2010
Post: #909
 
Caroline Wozniacki zagra w WTA w Warszawie!! ;D
07.04.2010 08:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #910
 
Meczu nie oglądałem, ale raczej nie jestem usatysfakcjonowany. Jak gość strzela cztery bramki w meczu, to coś jest nie tak, leczy pewnie kompleks małego....no. Icon_wink2 Przynajmniej u mnie w szkole słyszałem takie opinie, a my, fani Chelsea, lubimy się znęcać nad innymi zespołami! 501

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.04.2010 08:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #911
 
saferłel napisał(a):Jak gość strzela cztery bramki w meczu, to coś jest nie tak, leczy pewnie kompleks małego....no. Icon_wink2

Taa , podobny problem ma zapewne Simon Ammann Icon_lol
07.04.2010 10:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #912
 
To moja teoria, stosuje ją tylko przeciwko swoim wrogom. Simona proszę w to nie mieszać. Icon_wink2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.04.2010 11:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #913
 
saferłel napisał(a):a my, fani Chelsea, lubimy się znęcać nad innymi zespołami! 501
to możecie się teraz poznęcać nad MU Icon_wink2

.
07.04.2010 11:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #914
 
To nasz chleb powszedni Icon_smile2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.04.2010 11:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #915
 
bardzo się cieszę, że Bayern wyeliminował MU Icon_biggrin3
mieć takiego piłkarza w drużynie jak Olić to powód do dumy Icon_wink2
08.04.2010 04:29 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #916
 
Dziwne te półfinały, bez drużyny z UK. To duże zaskoczenie, aczkolwiek uważam to za wypadek przy pracy. Myślę, że finał Barcelona - Olympic Lyon jest realistyczny. Porażka z MU to wielka sensacja, tym bardziej, że Bayern moim zdaniem nie zalicza się już do super ścisłej czołówki europejskiej.
Poza tym liczę, że Julio Cesar jednak zatrzyma Messiego Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.04.2010 05:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
drwycior Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 711
Dołączył: Aug 2007
Post: #917
 
A Lyon sie zalicza?
Jak Bayern zaszedl tak daleko, to oni wyrwia jak mowi Szaranowicz ten final, tak jak wyrwali to wczoraj. Oni umieja wyrywac niestety. Wiesz jaka jest teraz prasa w niemcach? Po 10 latach posuchy maja straszny glod sukcesu. Chocby na czworakach. Ja nie lubie Bayernu, jak juz to Dortmund, ale wczoraj jak bylo 2:0 i potym co sie dzialo przez 30 minut, to bylem ciekawy juz tylko na druga polowe czy MU wytrzyma, i jak strzela jeszcze jedna bramke i bedzie 3:0 do przerwy - to napewno tak!
Ale jak krotko pozniej Bayern strzelil na 3:1 przed przerwa... to juz wiedzialem ze bedzie bardzo bardzo zle dla MU.
Te cholery umieja wyrywac.

https://radio-orbit.pl/
08.04.2010 09:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #918
 
Moim zdaniem Lyon jest zawsze czarnym koniem, a ta edycja LM powinna w końcu zdjąć z nich ten tytuł. O ile już tego nie uczyniła.

Finał: Inter - Lyon.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.04.2010 01:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #919
 
Jeszcze nie uczyniła, bo nie natknęli się na giganta. No, pomijając fazę grupową (chociaż nie pamiętam, z kim tam grali). Albo Real. Ale z Realem mają doświadczenie w wygrywaniu (i strzelanią piętą Icon_wink2 ).

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
09.04.2010 06:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #920
 
Cytat:W klinice w Barcelonie zmarł w środę w wieku 89 lat Juan Antonio Samaranch, były przewodniczący Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego (MKOl). Funkcję pełnił od 1980 do 2001 roku.

We wtorek Samaranch został przewieziony do kliniki Quiron Hospital w Barcelonie z powodu poważnych problemów kardiologicznych.

Odszedł Wielki Człowiek - cześć Jego pamięci [*]
21.04.2010 02:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości