Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



RE: Przy muzyce o sporcie - pabloyd - 13.02.2012 07:56 PM

W tym tygodniu Radwańska ma szansę przeskoczyć Stosur w rankingu i wskoczyć na piąte miejsce. To byłby nowy rekord. Wystarczy żeby zaszła dalej niż kangurzyca. Trzymam kciuki. Turniej pokazuje eurosport.


RE: Przy muzyce o sporcie - pabloyd - 15.02.2012 02:04 PM

Dzisiaj pierwsze mecze. Radwańska jako pierwsza z Keothavong, a Stosur na koniec dnia.
A w lidze mistrzów mam nadzieję Arsenal dokopie makaronom Icon_mrgreen


RE: Przy muzyce o sporcie - michal91d - 15.02.2012 02:16 PM

pabloyd napisał(a):A w lidze mistrzów mam nadzieję Arsenal dokopie makaronom Icon_mrgreen
liczę na to samo + dobry mecz SzczęsnegoIcon_smile


RE: Przy muzyce o sporcie - piotreklp3 - 15.02.2012 04:40 PM

Też będę trzymał kciuki za Kanonierów Icon_smile

Wczorajsze wyniki 1/8 LM bardzo mnie cieszą: Barcelona ograła Bayer, Lyon pokonał Cypryjczyków. Dzisiaj oprócz meczu Milan - Arsenal odbedzie się spotkanie CSKA Moskwa - Benfica Lizbona.

Jutro Wisła i Legia zmierzą się w 1/16 LE ze Standardem Liege i Sportingiem Lizbona. Są duże szanse na awans do kolejnej rundy, bo Belgowie mają słaby skład po odejściu kilku kluczowych zawodników. W obecnym składzie znam tylko dwóch graczy Icon_surprised, a ze Sportingu znam dziewięciu, ale klub przeżywa problemy finansowe i w lidze portugalskiej przegrywa ostatnio mecz za meczem.
Wisła nie szukała wzmocnień podczas przerwy, ale się też nie osłabiła jak to ostatnio notorycznie robiła, ale Legia sprzedała dwóch podstawowych piłkarzy: Borysiuka do Kaiserslautern i Rybusa do Tereka Grozny. Zwłaszcza ten drugi transfer mnie dziwi. Rybus odchodzi z klubu, który gra w europejskich pucharach i walczy o mistrzostwo kraju do zespołu który na półmetku ligi rosyjskiej jest ledwo nad strefa spadkową, a po podziale ligi na dwie grupy: mistrzowską i spadkową Terekowi nie grozi rywalizacja z Zenitem, Rubinem, CSKA czy Lokomotivem. Rybus bedzie zarabiał w czeczeńskim klubie dwa razy więcej niż w Polsce. Gratuluję Rybusowi wspaniałego wyboru. No to co, że to krok do tyłu, tylko kasa się liczy Icon_rolleyes


RE: Przy muzyce o sporcie - michal91d - 15.02.2012 05:07 PM

piotreklp3 napisał(a):Rybus bedzie zarabiał w czeczeńskim klubie dwa razy więcej niż w Polsce. Gratuluję Rybusowi wspaniałego wyboru. No to co, że to krok do tyłu, tylko kasa się liczy Icon_rolleyes
kontrakt Rybusa ma obowiązywać (o ile dobrze pamiętam) od 29 lutego, więc wystąpi on w meczach LE ze Sportingiem. Tyle dobrego.


RE: Przy muzyce o sporcie - pabloyd - 16.02.2012 01:37 PM

Za dużo nas kibicowało Arsenalowi. Bardzo smutny to był mecz Icon_sad
Oby dzisiaj było więcej radości.

(15.02.2012 04:40 PM)piotreklp3 napisał(a):  Jutro Wisła i Legia zmierzą się w 1/16 LE ze Standardem Liege i Sportingiem Lizbona. Są duże szanse na awans do kolejnej rundy
Zobaczymy co z tą szansą zrobią.

(15.02.2012 04:40 PM)piotreklp3 napisał(a):  ale klub przeżywa problemy finansowe i w lidze portugalskiej przegrywa ostatnio mecz za meczem.
Zmienili trenera i mogą chcieć się pokazać.

(15.02.2012 04:40 PM)piotreklp3 napisał(a):  tylko kasa się liczy Icon_rolleyes
Przecież to ich praca. W zupełności rozumiem że gość idzie tam gdzie znacznie więcej płacą.

Radwańska wczoraj wygrała, ale Stosur też więc wyścig o piąte miejsce w rankingu trwa. Dzisiaj kolejne mecze, Isia o 13.30.
Wozniacki przegrała w 1r. i straci mnóstwo punktów. Jak tak będzie grać to niedługo i do niej się Radwańska zbliży na wyciągnięcie rakiety Icon_smile


RE: Przy muzyce o sporcie - pabloyd - 17.02.2012 11:55 AM

(16.02.2012 01:37 PM)pabloyd napisał(a):  Za dużo nas kibicowało Arsenalowi. Bardzo smutny to był mecz Icon_sad
Oby dzisiaj było więcej radości.
Niestety ...

(15.02.2012 04:40 PM)piotreklp3 napisał(a):  Jutro Wisła i Legia zmierzą się w 1/16 LE ze Standardem Liege i Sportingiem Lizbona. Są duże szanse na awans do kolejnej rundy
... już znacznie mniejsze, ale ciągle są. Remisy w pierwszym meczu u siebie to dyskomfort, ale nie tragedia. Gorzej z grą, bo remisy z rywalami którzy nic specjalnego nie pokazali. Portugalczycy podawali legionistom na czystą pozycję, a Belgowie odpuścili mecz po pierwszej bramce.

(15.02.2012 04:40 PM)piotreklp3 napisał(a):  ale klub przeżywa problemy finansowe i w lidze portugalskiej przegrywa ostatnio mecz za meczem.
Praktycznie bez wiekszego wysiłku wrzucili dwie piłki do siaty legionistów.


(16.02.2012 01:37 PM)pabloyd napisał(a):  Radwańska wczoraj wygrała, ale Stosur też więc wyścig o piąte miejsce w rankingu trwa.
Obie wczoraj wygrały bez straty seta. Dzisiaj kolejne mecze, Isia o 18.00. Jeśli wygra, to w półfinale zapewne Azarenka czyli aktualny nr 1 na świecie.


RE: Przy muzyce o sporcie - pabloyd - 18.02.2012 01:56 PM

Dzisiaj ok. 18 Radwańska z Azarenką. Oby był fajny mecz.
A jeśli przegra Radwańska i Stosur to zostanie status quo w rankingu.


RE: Przy muzyce o sporcie - piotreklp3 - 20.02.2012 12:54 AM

(15.02.2012 04:40 PM)piotreklp3 napisał(a):  (...) odbedzie się spotkanie CSKA Moskwa - Benfica Lizbona.
Icon_redface Chodziło mi o Zenit, który rozprawił się z Portugalczykami 3:2. Trzecia bramka Rosjan - palce lizać :icon_razz:

(16.02.2012 01:37 PM)pabloyd napisał(a):  Za dużo nas kibicowało Arsenalowi. Bardzo smutny to był mecz Icon_sad
Tak słabego Arsenalu w LM jeszcze nie widziałem Icon_cry W pewnych momentach miałem wrażenie, że ogladam przedsezonowy sparing polskiego drugoligowca Icon_wink

pabloyd napisał(a):
(15.02.2012 04:40 PM)piotreklp3 napisał(a):  tylko kasa się liczy Icon_rolleyes
Przecież to ich praca. W zupełności rozumiem że gość idzie tam gdzie znacznie więcej płacą.
To moze od razu niech idzie do klubu z ZEA albo do MLS Icon_wink Zobaczymy co z tego wyniknie, ciekawe czy się załapie do wyjściowego składu

pabloyd napisał(a):... już znacznie mniejsze, ale ciągle są. Remisy w pierwszym meczu u siebie to dyskomfort, ale nie tragedia. Gorzej z grą, bo remisy z rywalami którzy nic specjalnego nie pokazali. Portugalczycy podawali legionistom na czystą pozycję, a Belgowie odpuścili mecz po pierwszej bramce.
Dość pozytywnie odbieram te rezultaty, polskie drużyny walczyły jak równy z równym z niedawnymi uczestnikami LM. Wiśle zabrakło szczęscia: poprzeczka Garguły. Jak zagrają podobnie w rewanżach (już za 4 dni) to jedna z drużyn powinna przejść Icon_wink

(18.02.2012 01:56 PM)pabloyd napisał(a):  Dzisiaj ok. 18 Radwańska z Azarenką. Oby był fajny mecz.
A jeśli przegra Radwańska i Stosur to zostanie status quo w rankingu.
no i przegrała Icon_neutral
Zdaje mi się czy Azarenka to częsty przeciwnik Radwańskiej?


RE: Przy muzyce o sporcie - stavanger - 20.02.2012 01:29 AM

piotreklp3 napisał(a):Zdaje mi się czy Azarenka to częsty przeciwnik Radwańskiej?
w sumie 12 razy, w tym aż 3 w tym roku.

http://www.tenisinfo.pl/index.php?a=matches&p1_id=487157&p2_id=489406


RE: Przy muzyce o sporcie - piotreklp3 - 20.02.2012 01:48 AM

(20.02.2012 01:29 AM)stavanger napisał(a):  
piotreklp3 napisał(a):Zdaje mi się czy Azarenka to częsty przeciwnik Radwańskiej?
w sumie 12 razy, w tym aż 3 w tym roku.
i trzy razy przegrała Icon_sad a w sumie dziewięć razy Azarenka okazała się lepsza i tylko trzy zwyciestwa Polki. Dzięki za tę stronę, bede tam częściej zaglądał


RE: Przy muzyce o sporcie - pabloyd - 20.02.2012 12:19 PM

(20.02.2012 12:54 AM)piotreklp3 napisał(a):  To moze od razu niech idzie do klubu z ZEA albo do MLS Icon_wink

Gdyby mu zaproponowali pewnie by poszedł, ale tam kupują gwiazdy, bo ich stać.

(20.02.2012 12:54 AM)piotreklp3 napisał(a):  Zobaczymy co z tego wyniknie, ciekawe czy się załapie do wyjściowego składu

Zobaczymy, w każdym razie nie bedzie sam http://www.sport.pl/sport-warszawa/1,124557,11176659,Komorowski_przechodzi_do_Tereka__Z_Gornikiem_i_Sportingiem.html .
A jak będzie dbał o formę to zawsze do tego pięknego kraju może wrócić. A kaska po zakończeniu kariery będzie potrzebna.

(20.02.2012 12:54 AM)piotreklp3 napisał(a):  Jak zagrają podobnie w rewanżach (już za 4 dni) to jedna z drużyn powinna przejść Icon_wink
Optymista.

(18.02.2012 01:56 PM)pabloyd napisał(a):  Dzisiaj ok. 18 Radwańska z Azarenką. Oby był fajny mecz.
Niestety nie było powtórki z Tokyo Icon_sad
Bardzo słaby mecz Polki.

(18.02.2012 01:56 PM)pabloyd napisał(a):  A jeśli przegra Radwańska i Stosur to zostanie status quo w rankingu.
Stosur była w finale, więc odskoczyła na 325 pkt. Z kolei Woznacki sporo straciła i Radwańska traci teraz do niej 810 pkt.
Teraz znowu wysoko punktowany turniej w Dubaju.
Niestety Radwańska zacznie od 1r. z jakąś z kwalifikacji, a wspomniane dwie od drugiej rundy.
Sytuacja jest taka, że Stosur będzie w tym tygodniu tylko zyskiwać, bo rok temu nie grała w tamtym tygodniu, a Radwańska odpadła w 1r. więc nie może nic stracić. Z kolei Wozniacka znowu może dużo stracić, bo rok temu była w finale.

(20.02.2012 01:48 AM)piotreklp3 napisał(a):  i trzy razy przegrała Icon_sad a w sumie dziewięć razy Azarenka okazała się lepsza i tylko trzy zwyciestwa Polki.
Zdecydowanie Azarenka naszej nie leży. Zresztą Radwańska zawsze miała problemy z silnie uderzającymi rywalkami.

(20.02.2012 01:48 AM)piotreklp3 napisał(a):  Dzięki za tę stronę, bede tam częściej zaglądał
Masz jeszcze jedną. Na tej nazwiska są automatycznie uzupełniane, więc łatwiej korzystać przy trudnych nazwiskach.
http://www.matchstat.com/index.php?ControllerName=Compare&Name_Player1=Victoria+Azarenka&Id_Player1=-5416&Name_Player2=Agnieszka+Radwanska&Id_Player2=-5915


RE: Przy muzyce o sporcie - pabloyd - 21.02.2012 12:03 PM

(20.02.2012 12:19 PM)pabloyd napisał(a):  Radwańska zacznie od 1r. z jakąś z kwalifikacji,
którą okazała się Wozniak. Mecz zaraz się zacznie, więc ide sobie oglądnąć. Wczoraj odpadła w deblu z Hantuchovą, ale mam nadzieję powalczy w singlu.

A stadion narodowy nagle okazał się dobry na mecz Icon_lol . Przyszło nam żyć w cyrku
http://euro2012.interia.pl/news-bedzie-mecz-z-portugalia-na-stadionie-narodowym,nId,435074


RE: Przy muzyce o sporcie - piotreklp3 - 22.02.2012 01:01 AM

(21.02.2012 12:03 PM)pabloyd napisał(a):  A stadion narodowy nagle okazał się dobry na mecz Icon_lol . Przyszło nam żyć w cyrku
Gdyby nie wypaliło z tym meczem na narodowym to byłby wstyd na całą Europę, a tego chciano uniknąć za wszelką cenę Icon_wink

W kolejnych dwóch meczach 1/8 LM Real tylko zremisował z CSKA w mroźnej Moskwie 1:1 (jak byłoby cudownie gdyby Rosjanie wygrali w Madrycie :icon_razzIcon_smile, a Napoli rozprawiło się z Chelsea 3:1. Bardzo możliwe, że w ćwierćfinale nie będzie żadnego przedstawiciela Premiership Icon_eek


RE: Przy muzyce o sporcie - pabloyd - 22.02.2012 11:41 AM

(22.02.2012 01:01 AM)piotreklp3 napisał(a):  Gdyby nie wypaliło z tym meczem na narodowym to byłby wstyd na całą Europę, a tego chciano uniknąć za wszelką cenę Icon_wink
A ja myślę, że powód odwołania superpucharu był znaleziony, po to tylko żeby mecz się nie odbył bo bano się rozrób na stadionie kompletnie nieprzygotowanym na takie wydarzenia. Taki polski, a raczej polskich władz wszelakiej maści, sposób na powstrzymanie pseudokibiców. Teraz mecz międzynarodowy, więc juz problemy zniknęły jak kamfora. A pamiętam jak się wypowiadali że takiej łączności jak chce policja (czyli powodu braku zgody) nie będzie przez kilka miesięcy.
Klasyczne polskie zamiatanie pod dywan znowu kłuje w oczy.

(22.02.2012 01:01 AM)piotreklp3 napisał(a):  W kolejnych dwóch meczach 1/8 LM Real tylko zremisował z CSKA w mroźnej Moskwie 1:1 (jak byłoby cudownie gdyby Rosjanie wygrali w Madrycie :icon_razzIcon_smile,
Ja rusków nie lubie, ale Real zajmuje u mnie drugie miejsce na liście nielubianych klubów, więc fajnie że CSKA strzeliło w doliczonym czasie tą bramkę.

(22.02.2012 01:01 AM)piotreklp3 napisał(a):  a Napoli rozprawiło się z Chelsea 3:1. Bardzo możliwe, że w ćwierćfinale nie będzie żadnego przedstawiciela Premiership Icon_eek
No właśnie, czarny sezon dla albionu się szykuje. Najpierw manchestery zesłane do LE, a teraz londyńskie kluby w poważnych tarapatach, a właściwie jeden to już odpadł, bo przecież nie wygra tak jak kiedyś MU z Romą.

(21.02.2012 12:03 PM)pabloyd napisał(a):  ide sobie oglądnąć. Wczoraj odpadła w deblu z Hantuchovą, ale mam nadzieję powalczy w singlu.
Słabo gra teraz Radwańska. Ledwo wygrała z Wozniak. Dzisiaj z taką gra odpadnie z Peer. Chyba zrobie sobie przerwe w oglądaniu jej.


RE: Przy muzyce o sporcie - pabloyd - 24.02.2012 11:56 AM

I już po LE dla polskich klubów. Bardzo meczące mecze. Wisła nie oddała żadnego celnego strzału, a Legia dwa, ale bez większego zagrożenia. Wisła znowu czerwień, a Legia pobiła chyba rekord świata, bo w 2 minuty 3 żółte za dyskusje z sędzią.

A Radwańska wygrywa i odrobiła do Stosur, przed półfinałem, według moich obliczeń 79pkt. Gdyby wygrała turniej, to przeskoczyłaby Stosur.


RE: Przy muzyce o sporcie - pabloyd - 24.02.2012 12:08 PM

Jeszcze dwie wiadomości z dzisiaj:
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/liga-europejska/news/smiertelna-ofiara-wypadku-autokaru-z-kibicami-legii-w,1763845
http://sport.interia.pl/raport/wisla-europejskie-puchary/news/awantura-po-meczu-standard-wisla-policja-uzyla-gazu,1763808


RE: Przy muzyce o sporcie - pabloyd - 24.02.2012 02:14 PM

Kaski trochę zarobili:
Wisła i Legia zarobiły po 1,62 mln euro


RE: Przy muzyce o sporcie - pabloyd - 25.02.2012 01:51 PM

(24.02.2012 11:56 AM)pabloyd napisał(a):  A Radwańska wygrywa i odrobiła do Stosur, przed półfinałem, według moich obliczeń 79pkt. Gdyby wygrała turniej, to przeskoczyłaby Stosur.
Takiego dobrego obrotu sprawy się nie spodziewałem Icon_smile Teraz nie tylko realne, ale wręcz na wyciągnięcie ręki (z rakietą) jest miejsce 5-te w rankingu dla Radwańskiej. Wystarczy wygrać dzisiaj w finale z Goerges, którą Iśka pokonała w styczniu 6:1, 6:1.
Niezależnie od tego rezultatu, Radwańska zbliży się w rankingu do czwartej Wozniacki, która w tym tygodniu znowu straciła punkty. Jeśli Agnieszka wygra to według moich wyliczeń różnica do Wozniacki będzie od poniedziałku wynosić tylko 191 pkt.


RE: Przy muzyce o sporcie - piotreklp3 - 27.02.2012 06:34 PM

Isia wygrała Icon_wink i jest piąte historyczne miejsce w rankingu

W polskiej lidze Legia rozbiła 4:0 lidera czyli Sląsk Wrocław, a Wisła przegrała kolejny mecz i spadła na ósme miejsce, czyli rozpływa się w ligowej szarzyźnie Icon_neutral

Robert Lewndowski strzelił dwa gole dla Borussi w wygranym meczu 3:1 z Hannoverem 96. Borussia na czele z 4 punktami przewagi nad Bayernem :icon_razz:

W Hiszpanii Real dąży do mistrzostwa Icon_neutral W ostatnich meczach status quo: Barcelona i Real wygrały z rywalami a Messi i CR7 strzelili po golu, więc walka o Złoty But jest otwarta i bedzie emocjonujaca do końca sezonu Icon_wink