Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



- stavanger - 24.03.2008 12:19 PM

Następny wyścig będzie jeszcze w Azji, a potem przenosimy się do Europy, i godziny transmisji będą bardziej ludzkie Icon_cool2


- kleschko - 27.03.2008 10:26 PM

Nikt nie pisze o wczorajszym meczu Polska - USA?
Będę pierwszy. Chłopacy się nie popisali Icon_confused2


- ku3a - 28.03.2008 12:15 AM

nie chodzilo o to, zeby sie popisywali wczoraj.
przynajmniej wiadomo, ze takie Brozki i inne są out.
i mysle, ze sporo ten mecz moze nam dac. odpowiedzi i nauczki.

Janne Ahonen skonczyl kariere Icon_frown. to komu ja bede teraz tak mocno kibicowac, nie liczac Adasia?...


- stavanger - 28.03.2008 12:17 AM

Spokojnie, taki Noriaki Kasai będzie skakać do 40 Icon_cool2


- ku3a - 28.03.2008 12:20 AM

jakos nie widze go w mojej dziesiatce Icon_wink2.
niby wynikaloby, ze teraz Romoeren powinien byc moim ulubiencem, ale jednak to sa lata swietlne straty do Janne.


- kleschko - 29.03.2008 07:50 AM

ja kibicuję simonowi amannowia Icon_mrgreen


- Gary - 29.03.2008 01:18 PM

ku3a napisał(a):nie chodzilo o to, zeby sie popisywali wczoraj.
przynajmniej wiadomo, ze takie Brozki i inne są out.
i mysle, ze sporo ten mecz moze nam dac. odpowiedzi i nauczki.
Ja się boję, że teraz różne Borki czy Kołtonie z Kowalami na dodatek będą smęcić atmosferę różnymi Wichniarkami, Jeleniami, Sikorami itp. A moim zdaniem w naszym ataku na euro będzie grał Jańczyk. Po tym co zobaczyłem rok temu na mistrzostwach świata w Kanadzie to uważam, że taki typ napastnika śmiałego, przebojowego, bez kompleksów jest nam potrzebny! To, że nie gra w klubie nic nie znaczy.Krzynówek też nie gra, a w pierwszej połowie przerastał wszystkich o głowę (może poza Lewandowskim).
I najważniejsze! Koniecznie po prawym skrzydle musi biegać Błaszczykowski! Icon_smile2


- stavanger - 30.03.2008 01:26 AM

Gary napisał(a):będą smęcić atmosferę różnymi Wichniarkami, Jeleniami, Sikorami itp.
A ja się dziwie, że Jeleń nie dostaje szansy, podobała mi sie jego gra (trochę w stylu Henry'ego).


- Gary - 30.03.2008 01:58 AM

stavanger napisał(a):A ja się dziwie, że Jeleń nie dostaje szansy, podobała mi sie jego gra (trochę w stylu Henry'ego).
A on gra tam, czy już do ławki przyrósł na dobre? Icon_wink2

Sądzę, że charekterologicznie nie pasuje Beenhakerowi. Poza tym na prawej pomocy przy Błaszczykowskim nie pograłby nawet minuty. Nie wiem czy Łobodzińskiego dałby radę wygryźć, choć kto wie? Jeśli zaś rozpatrywać go w ataku, to trzeba się przyjrzeć naszemu systemowi gry. A gramy jednym napastnikiem, więc siłą rzeczy potrzebujemy tam napastnika-centra typu Luca Toni, a Jeleń to raczej taki typ stworzony do systemu 4-4-2 mi się wydaje. Suma sumarum stawiam, że prędzej na mistrzostwa pojedzie Matusiak, Rasiak, nawet Jańczyk, Zahorski ew. Wichniarek niż Jeleń, Brożek, Sikora, Acquafresca Icon_wink2 , Saganowski itp. typ napastników.
[ale się namądrzyłem Icon_mrgreen :roll: ]


- stavanger - 30.03.2008 02:04 AM

Gary napisał(a):Poza tym na prawej pomocy przy Błaszczykowskim nie pograłby nawet minuty.
Też chciałem to dopisać, choć nie wydaje mi sie słabszy od Łobodzińskiego, pozostaje mieć nadzieję, że Kuba się wykuruje - i nie będzie żadnych wątpliwości. Icon_smile2


- stavanger - 01.04.2008 08:50 PM

Najlepszy gol samobójczy: http://www.youtube.com/watch?v=8l6BHKF4tL0
Był to rewanż Pucharu Węgier, w pierwszym meczu Fehervar wygrał 2:1, zanosiło sie więc na dogrywkę.


- ku3a - 05.04.2008 02:09 PM

Robert z pole positiooooooooooOOOOOOOOoooooooooon Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3


- Aro - 05.04.2008 02:09 PM

Niewiarygodne.!!!! Widzieliście Roberta Kubicę !!!!! Pole position to początek jutrzejszego sukcesu. Gratulacje Panie Robercie Icon_biggrin3


- Yacy - 05.04.2008 02:10 PM

ROBERT KUBICA wywalczył pierwsze swoje i pierwsze dla BMW-Sauber pole-position!!! Oby tak jutro ... Icon_smile2


- stavanger - 05.04.2008 02:21 PM

Dobrze, że nie trzeba wstawać, wyścig o 13:30 Icon_smile2


- stavanger - 10.04.2008 11:38 PM

Ktoś oglądał meczyk: Getafe - Bayern, Niemcy byli już jedną nogą za burtą pucharu, a jednak w końcówce wrzucili decydującą bramkę.


- ku3a - 11.04.2008 09:49 AM

nie ogladalem. slyszalem tylko w wiadomosciach, ze na razie Getafe jest blizej awansu, bo w dogrywce na kilka minut przed koncem prowadzi 3:1. a dzis rano z wiadomosci dowiaduje sie, ze bylo 3:3 Icon_eek2 .


- Gary - 12.04.2008 02:16 AM

Nie oglądałem. Icon_frown Icon_frown Icon_frown

Taka mini-powtórka półfinału Mistrzostw Świata w 1982r Francja - Niemcy 3:3. Przebieg wyniku podobny, tylko wtedy były jeszcze karne. Icon_smile2


- kleschko - 13.04.2008 11:45 AM

stavanger napisał(a):Niemcy byli już jedną nogą za burtą pucharu, a jednak w końcówce wrzucili decydującą bramkę.
Piłka nożna to taka gra w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak wygrywają Niemcy Icon_biggrin3


- stavanger - 14.04.2008 12:25 AM

Cytat:Piłka nożna to taka gra w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak wygrywają Niemcy Icon_biggrin3
A decydujące trafienie zadał Włoch Luca Toni Icon_wink2
a grę dwóch pozostałych "niemieckich" napastników: Podolskiego i Klose lepiej przemilczeć Icon_razz