Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



RE: Przy muzyce o sporcie - Szymek79 - 23.08.2011 11:39 PM

no cóż może za rok, na pocieszenie pozostaje Liga Europejska dla Wisły, zobaczymy jak poradzi sobie Śląsk i Legia w czwartek czy dołączą do Krakowian


RE: Przy muzyce o sporcie - michal91d - 25.08.2011 06:57 PM

Ale Legia zaskoczyła! Brawo! Wygląda na to, że będziemy mieć dwa polskie kluby w LE Icon_smile


RE: Przy muzyce o sporcie - Szymek79 - 25.08.2011 07:00 PM

michal91d napisał(a):Ale Legia zaskoczyła! Brawo! Wygląda na to, że będziemy mieć dwa polskie kluby w LE Usmiech

chyba na Legię mało kto stawiał po losowaniu a tu tak miła niespodzianka, brawo.


RE: Przy muzyce o sporcie - ku3a - 25.08.2011 10:28 PM

zamiast pisać o emocjach, po prostu wyrażę je obrazkiem: Jupi :wykrzyknik:
Icon_biggrin3
a właściwie powinienem dać z 10 tych jupich Icon_smile2.


RE: Przy muzyce o sporcie - pabloyd - 18.11.2011 01:52 PM

Jutro zaczyna się sezon zimowy dla polskich kibiców.
Rozpoczyna Justyna Kowalczyk walkę o czwartą kryształowa kulę. Nikomu wcześniej nie udało się zdobyć tego trofeum cztery lata z rzędu. Oby był ten pierwszy raz teraz Icon_smile .
Tydzień później do akcji wkraczają skoczkowie. Zobaczymy ja będzie wyglądał pierwszy sezon po erze Małysza. Czy Stoch będzie w stanie walczyć o podium w generalce ? Oby tak.
Jestem z naszymi sportowcami, którzy ciężką pracą muszą walczyć o sukcesy !


RE: Przy muzyce o sporcie - pabloyd - 05.01.2012 02:29 PM

Czy są chętni na to by zorganizować na forum plebiscyt na najlepszych sportowców 2011 roku ?
Moglibyśmy głosować w 4 kategoriach: polski sportowiec, polska drużyna, zagraniczny sportowiec, zagraniczna drużyna.

Ja swoich wybrańców przedstawię w swoim dziale. Polscy sportowcy w wątku tutaj: http://www.mycharts.pl/showthread.php?tid=13963


RE: Przy muzyce o sporcie - pabloyd - 20.01.2012 01:30 PM

Znowu nerwówkę nam wczoraj zapodali szczypiorniacy. Bramkarz otworzył drzwi do wygranej, przez kilka minut odbijał wszystko co rzucali duńczycy Icon_smile . Półfinał ciągle realny tylko muszą wygrać pozostałe 3 mecze.


RE: Przy muzyce o sporcie - piotreklp3 - 21.01.2012 01:01 AM

Przyznaję się bez bicia, że nie oglądałem tego meczu. Wieści dochodzące z obozu biało-czerwonych nie były zbyt optymistyczne, a tu proszę zaskoczenie in plus, a ponadto Wenta udowodnił, ze głową grać potrafi Icon_wink

A dla takich jak ja, którzy nie oglądali końcówka tego dramatycznego spotkania:





RE: Przy muzyce o sporcie - michal91d - 21.01.2012 05:17 PM

dzisiaj jedno oko na TV - piłka ręczna, drugie na sport.tvp.pl - skoki Icon_biggrin


RE: Przy muzyce o sporcie - michal91d - 22.01.2012 02:41 PM

Australia, czyli jak w 94 minucie przegrywać 1-0 i wygrać 2-1:





RE: Przy muzyce o sporcie - piotreklp3 - 22.01.2012 03:15 PM

Wczoraj nasi szczypiorniści znów zapewnili nam niezłego dreszczowca Icon_smile przegrywać 9:20 po pierwszej połowie i doprowadzić do remisu po 29 to niebywały wyczyn na tak wysokim szczeblu rozgrywek i z takim klasowym rywalem
Miny Szwedów po zakończonym spotkaniu, bezcenne Icon_lol


RE: Przy muzyce o sporcie - pabloyd - 23.01.2012 12:21 PM

Szwedzi rozbici w puch Icon_mrgreen . Przecież wystarczyło żeby grali dłużej i spokojniej i by wygrali, bo Polacy odrobili dzięki stratom rywali w początkowej fazie akcji. Szwedzi wcale nie musieli więcej rzucić, wystarczyło dłużej grać akcje. Ale najwięksi winowajcy to trenerzy. Zawodnicy w ferworze walki moga zapomnieć o takich podstawach, ale po to jest sztab, żeby wziąć czas, wydać dyspozycje, uspokoić mecz. Ale to ich problem. My mamy inny, wygrać pozostałe dwa mecze. Jeśli dziś wygramy z Macedonią to pojutrze mecz ze szwabkami będzie walką na noże.


RE: Przy muzyce o sporcie - pabloyd - 23.01.2012 01:30 PM

Radwańska dzisiaj w nocy zagra ćwierćfinał w Melbourne z Azarenką. To ciężka rywalka, która ostatnio Isię pokonała. Zapowiada się ciekawy mecz, zapewne do obejrzenia na eurosporcie.
A Radwańska już awansowała na szóste miesjce w rankingu tenisistek Oklasky


RE: Przy muzyce o sporcie - piotreklp3 - 23.01.2012 02:38 PM

Wczoraj w pierwszej kolejce Bundesligi Borussia Dortmund pokonała HSV Hamburg 5:1, a cztery gole były autorstwa Polaków: po dwie Błaszczykowskiego i Lewandowskiego!
Chłopaki utrzymajcie taką formę do Euro!


RE: Przy muzyce o sporcie - pabloyd - 31.01.2012 01:47 PM

W tym po jednej z karnych, ale oczywiście brawa dla nich. Niemcy też ich docenili bo w tamtym tygodniu byli wybrani do jedenastki kolejki.

Słówko jeszcze o szczypiorniakach. Ale mieli fuksa, że Serbowie nie zdobyli złota. No my kibice też bo bedą emocje w kwietniu Icon_smile . Zresztą szczęście w losowaniu elim do mś też im bardzo dopisało. Litwa jest do pokonania nawet przy grze tylko w jednej połowie (czego specjalistami były orły na tych me). Występ na me był ogólnie słaby. Bardzo dobry mecz z Niemcami tylko nieco zmienił obraz sytuacji. Ale jednak mimo takiej gry mogli awansować do 1/2 finału, bo brakło 1 gola ze Szwecją.


RE: Przy muzyce o sporcie - pabloyd - 06.02.2012 11:57 AM

W sobotę mecz o superpuchar - transmisja w Polsacie.
Przetarcie przed meczami w LE.


RE: Przy muzyce o sporcie - piotreklp3 - 06.02.2012 10:37 PM

(06.02.2012 11:57 AM)pabloyd napisał(a):  W sobotę mecz o superpuchar - transmisja w Polsacie.
Przetarcie przed meczami w LE.
Czyli jednak będzie, bo miało go nie być Icon_rolleyes Przynajmniej takie dochodziły mnie słuchy w weekend


Poważny uraz Murawskiego

Fatalne wieści dla sympatyków Lecha Poznań. Podstawowy pomocnik zespołu Rafał Murawski, podczas sparingowego meczu z Rubinem Kazań nabawił się bardzo poważnej kontuzji i czeka go przymusowy rozbrat z futbolem.

Wstępne diagnozy mówią o tym, że "Muraś" zerwał torebkę stawową w kostce. Piłkarz bezpośrednio z boiska został przewieziony do szpitala, gdzie przejdzie dokładanie badania, po których będziemy wiedzieć jak długa będzie jego przerwa w występach.

Murawski, to jeden z pewników do gry na czerwcowych mistrzostwach Europy. Nie wiadomo jeszcze czy kontuzja odniesiona na zgrupowaniu w Hiszpanii wyeliminuje go z gry na tym turnieju.

GG, PilkaNożna.pl


Bardzo zła wiadomość dla kadry. Obawiam się że, nie zdąży się wykurować przed Euro, nie chcę być fałszywym prorokiem, ale to może być złamanie Icon_frown


RE: Przy muzyce o sporcie - pabloyd - 08.02.2012 12:24 PM

(06.02.2012 10:37 PM)piotreklp3 napisał(a):  Czyli jednak będzie, bo miało go nie być Icon_rolleyes Przynajmniej takie dochodziły mnie słuchy w weekend
Dalej takie dochodzą bo nie ma zgody, ale myślę że TV wymusi rozegranie meczu. Ale w tym kraju wszystko możliwe.

(06.02.2012 10:37 PM)piotreklp3 napisał(a):  [i]Poważny uraz Murawskiego
Przykra sprawa.
Żeby nie było tylko pesymistycznie to Błaszcz po raz trzeci wybrany do drużyny kolejki w bundeslidze.


RE: Przy muzyce o sporcie - piotreklp3 - 08.02.2012 04:53 PM

(08.02.2012 12:24 PM)pabloyd napisał(a):  
(06.02.2012 10:37 PM)piotreklp3 napisał(a):  Czyli jednak będzie, bo miało go nie być Icon_rolleyes Przynajmniej takie dochodziły mnie słuchy w weekend
Dalej takie dochodzą bo nie ma zgody, ale myślę że TV wymusi rozegranie meczu. Ale w tym kraju wszystko możliwe.
Jaki kraj taki Superpuchar Icon_wink Już termin meczu jest nietypowy, do tej pory takie spotkanie byłoozgrywane latem przed rundą jesienną, a nie w połowie następnego sezonu. Nie dziwię się, że Joanna Mucha się pogubiła w tym bałaganie, zadając pytanie: kto wybrał drużyny do tego meczu? ... Icon_rolleyes
Jeszcze się śmiać czy już płakać?

Komentarz Romana Kołtonia:
Minister Mucha była łaskawa postawić jedno, jakże ważne pytanie: "Kto wybrał drużyny do tego meczu?". Nawet nie chodzi mi o to, że nie wie. Chodzi o to, że nie ma wokół siebie ludzi, którzy tłumaczyliby specjalnie dla niej - nie ma co ukrywać ignorantki w sporcie - oczywistości.


RE: Przy muzyce o sporcie - pabloyd - 10.02.2012 12:52 PM

(08.02.2012 12:24 PM)pabloyd napisał(a):  
(06.02.2012 10:37 PM)piotreklp3 napisał(a):  Czyli jednak będzie, bo miało go nie być Icon_rolleyes Przynajmniej takie dochodziły mnie słuchy w weekend
Dalej takie dochodzą bo nie ma zgody, ale myślę że TV wymusi rozegranie meczu. Ale w tym kraju wszystko możliwe.
Jednak nie będzie. Chyba doszli do wniosku że lepiej znaleźć powód do nierozegrania meczu to przedłuży się moment gdy cały świat zobaczy jaki Polska sobie bubel postawiła za 2 mld zł.

(06.02.2012 10:37 PM)piotreklp3 napisał(a):  [i]Poważny uraz Murawskiego
Wróciłem do domu i przeczytałem że jednak nie taki poważny i dobrze.

(08.02.2012 04:53 PM)piotreklp3 napisał(a):  Jaki kraj taki Superpuchar Icon_wink
Taaak, zgadzam się.

(08.02.2012 04:53 PM)piotreklp3 napisał(a):  Nie dziwię się, że Joanna Mucha się pogubiła w tym bałaganie, zadając pytanie: kto wybrał drużyny do tego meczu? ... Icon_rolleyes
Fryzjer jej nie podpowiedział Icon_mrgreen

(08.02.2012 04:53 PM)piotreklp3 napisał(a):  Jeszcze się śmiać czy już płakać?
Na pewno śmiać się jest zdrowiej Icon_wink