Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



- michal91d - 28.05.2011 05:20 PM

dziś finał LM. Dla mnie najgorszy jaki mógłby być... Grają dwie najbardziej nielubiane przez mnie drużyny... Jedna ma farta, a druga sędziów... Jakieś typy? Ja wolałbym jednak, żeby to drużyna Polaka wygrała...


- saferłel - 28.05.2011 07:15 PM

Ja też za MU.


- michal91d - 28.05.2011 09:13 PM

niech to...


- ku3a - 28.05.2011 11:51 PM

jeeeeeeeeeeee Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 .
niesamowity mecz! moja ulubiona drużyna ostatnich lat nie pozostawiła złudzeń! Barca pokazała kto był najlepszy w całym sezonie!
Messi jest królem!
cóż więcej można dodać w takiej sytuacji... Icon_smile2
może tylko to, że Manchester od 20 lat to najbardziej nielubiana przeze mnie drużyna Icon_cool2 Icon_mrgreen .


- michal91d - 29.05.2011 10:55 AM

Mecz był dobry, wygrała drużyna dużo lepsza, a co mi się najbardziej podobało to prawie w ogóle nie było fauli. Jednak po pierwszych dziesięciu minutach wydawało mi się, że Manchester może niechcący wygrać. Nie jestem kibicem Manchesteru, ale bramka Rooneya mnie ucieszyła, bo dzięki temu mecz nabrał rumieńców.
Dodam jeszcze, że Manchester od 10 lat to najbardziej nielubiana przeze mnie drużyna Icon_mrgreen A od ostatnich dwóch lat dołączyła do nich Barcelona Icon_mrgreen Choć Guardiola podobno kiedyś puszczał im "Viva la Vida" w przerwach w ramach motywacji Icon_mrgreen
A i jeszcze coś. Dla mnie dużo ciekawszy byłby finał Chelsea - Real

Czy nikt na tym forum nie chce rozmawiać o sporcie


- saferłel - 29.05.2011 12:43 PM

Barcelona kiedyś przegra i wtedy będę tryumfował. Ja i moje Chelsea, albo Glasgow Rangers, albo Saint Etienne, albo Brazylia, albo....


- meni - 29.05.2011 12:56 PM

Ja również byłem wczoraj neutralnym kibicem, z tą różnicą jednak, że obie drużyny mi nie przeszkadzają. Rzeczywiście, mecz był czysty, przyjemnie się go oglądało. Ale przede wszystkim dobrze prowadzony przez sędziego (nie wpłynie na tą opinię ręka w polu karnym Barcelony). Manchester dobrze wszedł w en mecz, moim zdaniem chyba nawet za dobrze. Grali zbyt mocnym pressingiem, żeby utrzymać się przez całym mecz. Barca przeczekała, później włączyła swoją grę i bramka od tego czasu wisiała w powietrzu.
Natomiast, po golu Rooneya zacierałem ręce, bo myślałem, że zacznie się widowisko. No i w drugiej połowie się zaczęło... w jedną stronę.

Jedno jest pewne wygrała drużyna zdecydowanie lepsza. Czy zasłużyła przez cały sezon Ligi Mistrzów na puchar, nie będę oceniał, bo... sędziów zawsze miała "za sobą". W finale jednak udowodniła, że rzeczywiście aktualnie zasługuje na miano najlepszej obecnie drużyny na świecie. Icon_wink2

michal91d napisał(a):A i jeszcze coś. Dla mnie dużo ciekawszy byłby finał Chelsea - Real

Dla Ciebie może tak, ale dla postronnego kibica raczej nie. Mourinho znów zabawiłby się w stratega wojennego i z całą pewnością Real zdominowałby ten finał. A Chelsea w tym sezonie nie grała rewelacyjnej piłki, Ancelotti nie poukładał sobie jeszcze w pełni drużyny (a teraz pewnie szykuje się rewolucja, bo Abramowicz będzie chciał w końcu wygrać Ligę Mistrzów).

Ale wiecie może ja jestem uprzedzony, bo... nie lubię ani Realu ani Chelsea.


- Remo - 29.05.2011 01:07 PM

A dla mnie wszystko jest ciekawsze od nogi, nawet mistrzostwa w ujeżdżaniu koni i Formula 1 Icon_biggrin


- ku3a - 29.05.2011 07:25 PM

michal91d napisał(a):Dodam jeszcze, że Manchester od 10 lat to najbardziej nielubiana przeze mnie drużyna Icon_mrgreen
u mnie od 20 lat Icon_razz .
michal91d napisał(a):Dla mnie dużo ciekawszy byłby finał Chelsea - Real
dla mnie to byłby jeden z najnudniejszych Icon_razz.

ale to już historia, dziś ostatnia kolejka naszej ligi. sporo emocji i zmian sytuacji - najpierw Jaga w pucharach, potem Lechia, potem Lech i na koniec znowu Jaga. Legia kończy na trzecim miejscu, rewelacyjnym jak na to jak prezentowała się przez większość sezonu. a do tego Puchar - to już w ogóle wygląda na to, że sezon bardzo udany Icon_razz. ale nic, następny musi być jeszcze lepszy Icon_smile2. gratulacje dla Wisły za mistrzostwo, dla Śląska za wicemistrzostwo i puchary i dla Jagi za doczłapanie do pucharów Icon_wink2.


- michal91d - 29.05.2011 07:32 PM

ku3a napisał(a):u mnie od 20 lat Icon_razz .
u mnie z tym byłoby ciężko Icon_mrgreen chyba, żebym nie lubił Manchesteru od urodzenia Icon_mrgreen
trochę szkoda, że Lecha nie będzie w pucharach...


- pabloyd - 29.05.2011 11:13 PM

ku3a napisał(a):
michal91d napisał(a):Dodam jeszcze, że Manchester od 10 lat to najbardziej nielubiana przeze mnie drużyna Icon_mrgreen
u mnie od 20 lat Icon_razz .
Ja mam tak z Realem i Milanem Icon_mrgreen

ku3a napisał(a):najpierw Jaga w pucharach, potem Lechia, potem Lech i na koniec znowu Jaga.
Lech ani przez chwilę Icon_razz


ku3a napisał(a):Legia kończy na trzecim miejscu, rewelacyjnym jak na to jak prezentowała się przez większość sezonu. a do tego Puchar - to już w ogóle wygląda na to, że sezon bardzo udany Icon_razz. ale nic, następny musi być jeszcze lepszy Icon_smile2.
Macie jeszcze jedno miejsce na podium za plecami mistrza Icon_mrgreen


- Miszon - 31.05.2011 01:40 PM

Ja tylko maruderom chciałem zwrócić uwagę, że Real tylko z Barceloną gra megabrzydko (po prostu to jedyny sposób, aby mieć z nimi szanse. Jak Szwajcaria i Paragwaj z Hiszpanią na MŚ. Aczkolwiek w taktyce Paragwaju było coś fascynującego. No i nie grali tak faul). W lidze to Real strzelił najwięcej bramek.


RE: Przy muzyce o sporcie - michal91d - 02.07.2011 11:01 PM

za chwilę walka Kliczki z Hayem.
Wydaje mi się, że Kliczko wygra bez większych problemów. Haye za dużo gada...


RE: Przy muzyce o sporcie - michal91d - 17.07.2011 01:50 PM

co się dzieje na Copa America! Argentyna odpada z Urugwajem! i bardzo dobrze Icon_smile
Muslera bronił kapitalnie, gdyby nie to, że Galatasaray właśnie go kupiło pewnie rzuciłyby się na niego wielkie europejksie kluby
bardzo dobrze, że napompowana reprezentacja Argentyny odpadła, Messi w ogóle nie błyszczał - jakby był zmęczony. Cieszę się, że Urugwaj przeszedł i jemu będę kibicować w finale (bo Peru powinni przejść bez problemów) Icon_smile


RE: Przy muzyce o sporcie - michal91d - 17.08.2011 12:47 PM

dziś Wisła walczy o LM. Bardzo bym się cieszył, gdyby LM zawitała do Krakowa. Ktoś chętny na typowanie wyniku?
Ode mnie Wisła - Apoel 1-2


RE: Przy muzyce o sporcie - Yacy - 17.08.2011 12:48 PM

Wisła 1:0 Apoel, a co? Icon_razz


RE: Przy muzyce o sporcie - meni - 17.08.2011 03:16 PM

Jako kibic Wisły z 10-letnim stażem, nie mogę obstawić nic innego jak zwycięstwo Krakowian. Icon_lol Chociaż złe myśli dzisiaj przez głowę mi przechodzą...
Marzenie - to każde zwycięstwo do zera, ale jakoś nierealne się to wydaje.

Cóż: 2:1 dla Wisły i będzie gorąco (nie tylko dosłownie) w rewanżu.


RE: Przy muzyce o sporcie - Yacy - 17.08.2011 10:36 PM

co wygrałem ? Icon_smile2 suuuuuuuuuper!

a za tydzień będzie 1:1 Icon_razz


RE: Przy muzyce o sporcie - michal91d - 23.08.2011 01:10 PM

Dziś wielka szansa przed Wisłą. Mam nadzieję, że uda im się awansować do Ligi Mistrzów. Obawiam się jednak, że może nastąpić powtórka z rozrywki (Panathinaikos) i mogą przegrać na Cyprze.
Ja typuję 2:0 dla APOELu i czerwoną kartkę dla Sobolewskiego.


RE: Przy muzyce o sporcie - Szymek79 - 23.08.2011 03:41 PM

Mimo że od 13 lat mieszkam w Krakowie to nie jestem jakimś fanem Wisły ale życzę im by nie przegrali tego meczu typuje 1:1