Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



- ku3a - 28.02.2011 05:05 PM

saferłel napisał(a):Znaczy się ty jesteś serce, a ja rozum Icon_lol
Icon_lol rozwaliłeś mnie Icon_mrgreen . ale chyba uchwyciłeś sedno Icon_smile2.
saferłel napisał(a):bez żadnych dodatkowych podtekstów proszę ;P!
spoko Icon_wink2
saferłel napisał(a):Głęboko byśmy się dogrzebali, gdyby tak przeanalizować te dwa odrębne sposoby myślenia.
masz rację. w dodatku to by zapewne promieniowało na wiele innych sfer życia.
saferłel napisał(a):Masz na myśli szeroko pojęty patriotyzm?
też, ale nie tylko, on jest tu tylko przykładem, przy okazji którego ten temat się pojawił. chodzi mi o ogólne przewartościowanie wielu ważnych życiowych kwestii, którego konsekwencji na razie nikt nie umie przewidzieć.


- ku3a - 28.02.2011 05:06 PM

tomas585 napisał(a):Ciekawa Propozycja na listę przebojów Icon_smile2
a myślałem, że już żadna gobarbra mnie jakoś mocno nie ruszy Icon_mrgreen .


- michal91d - 28.02.2011 05:10 PM

dla mnie to jest jasne - jeżeli w jakiejkolwiek dyscyplinie sportowej czy drużynie są nasi to kibicuję właśnie im.
Nawet jeżeli nie lubiłem Manchesteru United kibicowałem Kuszczakowi, gdy stał w bramce w LM czy w Premier League.
Co do Kowalczyk - myślę, że należą się jej wielkie brawa, że podejmuje walkę z nieuczciwą konkurencją. Oczywiście każdy ma swojego ulubieńca i ma do tego prawo. Ja lubię Bjoerndalena, ale gdy walczył z Tomkiem byłem za Tomkiem. Icon_wink2


- pabloyd - 28.02.2011 05:11 PM

Opadły już nieco emocje związane z wyścigiem na mistrzostwach świata w Oslo i z fantastycznym występem Justyny Kowalczyk. Przecierałem oczy ze zdumienia jak widziałem przewagę Justyny nad Bjorgen po 2,2km i po 7km. Biegła wspaniale. Jak wyjaśniła w wywiadzie udzielonym jeszcze przed dekoracją, taka była taktyka by biec na maxa od początku i później utrzymywać zdobytą przewagę. Niestety jak wyjaśniła Justyna na 2 km przed metą zaczęło jej brakować sił. To spowodowało że na mecie straciła do Bjorgen 4 sek. Szkoda oczywiście, że nie wystarczyło jej sił do końca, ale to jest wielki wynik i wielki sukces. Wspaniała (choć nie najwspanialsza) nagroda za tyle ciężkiej pracy, tyle włożonych sił, tyle serca do uczciwej walki, tyle wiary we własne siły kiedy już na starcie inni mają handicap. Justyna jest wspaniałym sportowcem. Jej szczere łzy z powodu niewywalczenia złota są najlepszym dowodem jak wielką i charakterną sportsmenką jest.
Jako kibic życzę Justynie kolejnego wspaniałego występu i medalu w wyścigu na 30km.
Justyna, jesteś wielka !!! Razem z Tobą wypuściłem łezkę.
Pokłony.


- saferłel - 28.02.2011 05:17 PM

michal91d napisał(a):Nawet jeżeli nie lubiłem Manchesteru United kibicowałem Kuszczakowi, gdy stał w bramce w LM czy w Premier League.
Ja lubię Bjoerndalena, ale gdy walczył z Tomkiem byłem za Tomkiem. Icon_wink2
To teraz moglibyśmy przedyskutować w taki sposób każdą gałąź sportu. Co do piłki, to jeśli gra np. Chelsea (pewnie wiecie już, że ich bardzo lubię) vs. Manchester, to jeden reprezentant Polski wiosny nie czyni Icon_wink Akurat w wypadku piłki taka prosta kalka jest chyba niebezpieczna.

PS - żeby nie było wątpliwości Icon_lol to jestem za naszą reprezentacją! Chociaż mnie nudzi, wkurza i drażni! Icon_smile

PS2 - Tomka też bardzo lubię! Ostatnio nie mam jednak czasu śledzić jego startów Icon_sad Ten ostatni sezon to mi tak czmychnął, że ho ho...


- michal91d - 28.02.2011 05:22 PM

saferłel napisał(a):Co do piłki, to jeśli gra np. Chelsea (pewnie wiecie już, że ich bardzo lubię) vs. Manchester, to jeden reprezentant Polski wiosny nie czyni ;
w moim przypadku - to jest jeden wyjątek Icon_mrgreen


- pabloyd - 01.03.2011 01:00 PM

Ale artysta Icon_lol


- ku3a - 01.03.2011 01:30 PM

dla mnie to nie jest śmieszne. nienawidzę takich kolesi. ja bym takich gości natychmiast wypieprzał z boiska z czerwoną kartką. sędziowie, nie robiąc tego, tylko kręcą na siebie bat, bo za którymś razem dadzą się nabrać, wypaczą wynik i będą mieć ostre nieprzyjemności. i sami będą sobie winni.


- pabloyd - 01.03.2011 02:29 PM

ku3a napisał(a):ja bym takich gości natychmiast wypieprzał z boiska z czerwoną kartką.
Oczywiście.

ku3a napisał(a):bo za którymś razem dadzą się nabrać, wypaczą wynik
I tak się niestety zdarza w piłce. Teraz ciężko ukryć takie zachowanie bo jest pełno kamer, ale mimo to zdarzają się tacy jak ten.

ku3a napisał(a):dla mnie to nie jest śmieszne.
Mnie rozbawiła "pomysłowość" gostka. Oczywiście i dla mnie to nie jest zabawne, ale śmieszne już tak Icon_wink2


- michal91d - 01.03.2011 10:35 PM

saferłel napisał(a):Co do piłki, to jeśli gra np. Chelsea (pewnie wiecie już, że ich bardzo lubię) vs. Manchester
no właśnie dzisiaj gra i dla Chelsea nie wygląda to najlepiej...
ładny gol Rooneya, który chyba strzela gole tylko w ważnych meczach. Chelsea nie przegrała u siebie z Man U od paru dobrych lat, więc druga połowa może być ciekawa Icon_smile2


- stavanger - 01.03.2011 11:44 PM

michal91d napisał(a):ładny gol Rooneya, który chyba strzela gole tylko w ważnych meczach.
Rooney raczej nie powinien grać w tym meczu, ale pewnie kara go dosięgnie.


- pabloyd - 02.03.2011 12:16 AM

stavanger napisał(a):
pabloyd napisał(a):ładny gol Rooneya, który chyba strzela gole tylko w ważnych meczach.
Rooney raczej nie powinien grać w tym meczu, ale pewnie kara go dosięgnie.
Przykro mi, ale nie jestem autorem cytatu


- Miszon - 02.03.2011 03:08 AM

pabloyd napisał(a):Mnie rozbawiła "pomysłowość" gostka. Oczywiście i dla mnie to nie jest zabawne, ale śmieszne już tak
Raczej żałosne.
I czerwona z miejsca i na minimum 2 mecze out. Dla przemyślenia swojego zachowania.


- pabloyd - 02.03.2011 11:15 AM

Miszon napisał(a):I czerwona z miejsca i na minimum 2 mecze out. Dla przemyślenia swojego zachowania.
2 mecze to zdecydowanie za mało. Jak będą stosowane takie "surowe" kary jak w przypadku Gattuso, to właściwie nie kara tylko pochwała.
Na szczęście są kamery i zamiatanie pod dywan które stosuje się bardzo często w piłce nożnej już tak łatwo nie przechodzi bez echa.
Jeszcze wczoraj słyszałem jak Platini zapomniał wyłączyć telefon podczas konferencji i powiedział, "teraz już wiecie czemu jestem przeciwny technice w piłce nożnej". I to jest dopiero żałosne. Ale w piłce akurat zepsuci nie są tylko (i nie przede wszystkim) piłkarze i sędziowie, ale działacze i cały system, uefa, fifa.
A tak proszę, Gattuso który powinien być na pół roku zdyskwalifikowany i nie móc grać w ogóle zawodowo, to sobie teraz posiedzi na trybunach w 5 mało ważnych meczach w lidze mistrzów, a dla rodaków będzie uchodził za "twardego faceta".
Dopóki nie będzie prawdziwych, a nie pozornych kar za chamstwo na boisku, to będą takie zachowania. Teraz właściwie jedyną solidną karą jest to że kamery zarejestrują chamstwo i wszyscy to zobaczą.


- NordicBoy - 02.03.2011 03:44 PM

Aaaaaaa Kalla i Ingemarsdotter zdobyły złoto dla Szwecji!!!! Icon_wink Vad kul! Icon_wink


- pabloyd - 02.03.2011 03:58 PM

I Finki na drugim, Super !!! Icon_biggrin3

NordicBoy napisał(a):Vad kul! Icon_wink
Co to znaczy ?


- NordicBoy - 02.03.2011 04:11 PM

Coś w style "Jak super, wspaniale". Icon_wink


- pabloyd - 02.03.2011 04:23 PM

Czyli napisaliśmy podobnie Icon_wink2 . Dzięki.


- Miszon - 02.03.2011 11:55 PM

Głos w dyskusji o astmie:

http://www.sport.pl/zimowe/1,112300,9187688,Narciarskie_MS___Bjoergen_bez_leku_nie_przebieglaby.html

W świetle tego, co tam napisane, wyszłoby na to, że z 6 olimpijskich złotych medali w tym wieku (letnich IO), conajmniej 4 nie powinniśmy mieć wg. niektórych osób, ponieważ zdobyły je osoby, które "powinny startować w paraolimpiadzie" (3 astmatyków i 1 cukrzyk). Przynajmniej kierując się logiką prezentowaną przez niektórych forowiczów.
I jeszcze tu:
http://www.sport.pl/zimowe/1,112300,9189091,Narciarskie_MS__Bjoergen__bez_treningu_leki_by_nie.html

Nie to, że jej bronię, ale moim zdaniem to robienie z igieł wideł i lekko niesmaczne zachowanie. Na zasadzie - murawa nierówna, sędzia niesprawiedliwy, a kibice nieobiektywni.

Co nie zmienia faktu, że bardzo mnie poruszyła wypowiedź Kowalczyk, kiedy powiedziała, że pewnie już na tych MŚ złota nie zdobędzie. To było bardzo wzruszające.


- pabloyd - 03.03.2011 12:10 AM

Miszon napisał(a):wyszłoby na to, że z 6 olimpijskich złotych medali w tym wieku (letnich IO), conajmniej 4 nie powinniśmy mieć wg. niektórych osób, ponieważ zdobyły je osoby, które "powinny startować w paraolimpiadzie" (3 astmatyków i 1 cukrzyk). Przynajmniej kierując się logiką prezentowaną przez niektórych forowiczów.
Czy wśród sportowców których masz na myśli są tacy u których astma pojawiła się wieku 30 lat ?