Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



- Miszon - 21.04.2010 03:06 PM

Czy ja wiem? Owszem, w jakimś sensie uratował ruch olimpijski (pamiętamy klapę IO w Montrealu), ale też nie zdołał zapobiec bojkotom w Moskwie, Los Angeles i Seulu, a także niesamowicie skomercjalizował olimpizm. A z dopingiem też radził sobie średnio. I na pewno o minimum 5 lat (jak nie 10) za długo trwał na stanowisku.


- drwycior - 21.04.2010 10:35 PM

Ta juz widze ten Lyon... dziś 1 strzał w światło bramki...


- saferłel - 28.04.2010 07:18 PM

[Obrazek: interj.jpg]

Icon_smile2


- Vaxey - 30.04.2010 10:16 PM

Nawiązując do tenisa - Kim Clijsters prawdopodobnie nie zagra podczas French Open co oznacza, że chyba tylko siostry Williams, Henin, Pennetta i Stosur pokażą nam choćby zalążek prawdziwego tenisa. Lindsay, Anastasia, Amelie, Jennifer - wracajcie! Poziom tegorocznego RG siegnie chyba dna - pogrom przebijaczek typu Woźniacki czy Radwańska. Ta pierwsza i Azarenka w dodatku pchają się do turniejów po startowe z niedoleczonymi kontuzjami... I jeszcze tłumaczą, że jedna druga namówiła do startu. Sharapovej i Ivanovic odbiło dopiero po tym, jak zostały numerami jeden, te zaś wariują już teraz.

Podobnie zapowiada się turniej w Wawie. Caro zapewne znowu się wycofa, bo oczywiście jak co roku gra z tygodnia na tydzienb i jest przemęczona. Dzikie karty dostaly Domachowska, ktora ostatni mecz wygrala chyba podczas challengera w Midland, Kaśka Piter, która jak zwykla odjedzie z rowerem i prawdopodobnie psiapsióła Caroline - Azarenka. Dno i wodorosty. Kwalifikacje będa chyba najciekawszą fazą rozgrywek Polsat Open.

Jak tak dalej pójdzie, to chyba na prawdę przestawie się tylko i wyłącznie na ATP, gdzie można pooglądać prawdziwy, miły dla oka tenis.


- Miszon - 30.04.2010 11:37 PM

No niestety, smuten to ale prawdziwe co napisałeś - żeński tenis można oglądać tylko dla walorów estetycznych pań (ale to można robić niekoniecznie za taką kasę, wystarczy na pobliski kort pójść czy po prostu na ulicę wyjść)...


- stavanger - 11.05.2010 09:13 PM

Mamy lidera, Kolejorz mamy lidera!!! Icon_smile2
Nie możemy zaprzepaścić takiej szansy


- ku3a - 12.05.2010 01:08 AM

a jeszcze 3 minuty przed końcem meczów zastanawiałem się czy Wisła już dziś będzie mogła świętować Icon_wink2.


- piotreklp3 - 12.05.2010 09:40 PM

Jestem za Lechem, ale czy mistrzem będzie Wisła czy Lech, prawdopodobnie czeka nas kolejne rozczarowanie w eliminacjach Ligi Mistrzów, zwłaszcza, że najlepsi zawodnicy odejdą w letnim okienku transferowym (Lewandowski, Peszko, czy Brożek), a do tego polski klub musi pokonac kolejno trzech rywali, aby zakwalifikowac się do fazy grupowej LM (czołowa 32).


- saferłel - 12.05.2010 09:47 PM

Lech ma dobre rozstawienie. Pierwszy mecz i nawet drugi powinien przejść bez problemów. A dalej....jeden mecz do chwały Icon_smile


- piotreklp3 - 12.05.2010 09:56 PM

W pierwszej, owszem będzie rozstawiony, ale w drugiej już nie i może sie spotkać z mistrzami: Szkocji, Belgii czy Szwajcarii. Trzecia runda bedzie jeszcze trudniejsza, np. wicemistrzowie: Ukrainy, Holandii, Rumunii, Portugalii, Turcji czy Grecji.
Rok temu Wisła pokazała, że aby przegrać nie trzeba mieć rywala z górnej półki. :roll:


- saferłel - 12.05.2010 10:43 PM

W drugiej również może być rozstawiony.


- stavanger - 13.05.2010 12:01 AM

Za 90minut.pl

"Kolejorz" w III rundzie kwalifikacji LM będzie rozstawiony jeżeli zostaną spełnione dwa warunki:
- BSC Young Boys Berno zostanie mistrzem Szwajcarii - na dwie kolejki przed końcem drużyna z Berna ma trzy punkty przewagi nad drugim FC Basel 1893
- AC Sparta Praga nie zostanie mistrzem Czech - na kolejkę przed końcem Sparta przewodzi tabeli z taką samą liczbą punktów co FC Baník Ostrawa i z punktem przewagi nad FK Jablonec nad Nisou 1997



- piotreklp3 - 13.05.2010 02:25 PM

Lech rozpoczyna swój udział w eliminacjach od II rundy eliminacyjnej, więc ostatnie dwa mecze będą IV rundą eliminacyjną (jego trzecią).
Chodzi więc wam o rundy Lecha, czy wszystkie rundy?


- stavanger - 13.05.2010 02:35 PM

piotreklp3 napisał(a):Chodzi więc wam o rundy Lecha, czy wszystkie rundy?
o wszystkie rundy,
żeby był rozstawiony w III rundzie muszą być spełnione te dwa warunki, w IV raczej nie ma na to szans.
Najtrudniejsi przeciwnicy to Anderlecht, Fc Kopenhaga, Rosenborg czy były klub Krivietsa BATE Borysów.

szczegóły na stronie 90minut.pl
http://www.90minut.pl/news/123/news1231329-Europejskie-puchary-2010-2011---czesc-II.html


- Miszon - 26.05.2010 11:36 PM

http://www.sport.pl/reczna/1,64983,7939533,Pilka_reczna__Szmal_najlepszy_na_swiecie_w_2009_roku.html

O i to jest wiadomość, a nie kto wygrał mistrzostwo w 60którejś lidze na świecie w nożnej Icon_wink2 .


- stavanger - 27.05.2010 03:34 PM

Nasi internauci zadziałali Icon_wink2


- saferłel - 05.06.2010 04:33 PM

Czy ktoś zamierza tutaj na forum organizować typowanie wyników MŚ czy coś w tym stylu? Icon_wink2


- Yacy - 05.06.2010 04:36 PM

Ja "ze względów" organizacyjnych zaproponowałem zabawę na forum.lp3 : http://www.forum.lp3.pl/viewtopic.php?p=196854#p196854 Icon_wink2 Zapraszam Icon_smile2


- Vaxey - 05.06.2010 04:59 PM

French Open 2010 dla Francesci Schiavone Icon_biggrin Kto by pomyślał, ze 30-letnia Włoszka, będąca u schyłku kariery wygra jeszcze wielkoszlemowy turniej? Icon_eek2 Szła jak burza, aż do tarła do finału, gdzie miała przegrać z drewnianą Sam Stosur. Na szczęście stało się inaczej. Włoszka grala niesamowity tenis! To już nie ta sama defensorka, co 2 lata temu. Te zagrania przy siatce, woleje... Cudo! Szkoda tylko, że dopiero teraz zaczęła tak dobrze grać... Brawa!

A w finale mężczyzn wygrac ma oczywiście Rafa Icon_biggrin3


- saferłel - 05.06.2010 05:15 PM

Oczywiście...że nie! Cała Polska południowa trzyma kciuki za Roba Icon_lol To będzie pojedynek! Tenisista z mojego prywatnego top 3 kontra najbardziej znienawidzony lowelas.

Poza tym to może być malutki rewanż za dzisiejszy mecz, bo jednak liczyłem na Samanthe Icon_sad