Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



- saferłel - 21.08.2009 10:29 PM

Gary napisał(a):I teraz pani żaneto prosimy jeszcze ze 2 metry dołożyć.

Przydałoby się. Życzyła sobie 63 m w wywiadzie, ale....dzisiaj jakoś poziom mizerny (skok wzwyż, oszczep), więc jak te dwa metry faktycznie dorzuci, to kto wie Icon_biggrin


- tomas585 - 21.08.2009 10:38 PM

saferłel napisał(a):A ja nie liczyłem na nikogo. Przyznam, że pierwszy raz o nim usłyszałem teraz na MŚ :O Byłem zdziwiony, że nie ma Bieńka czy Waleriańczyka - co z nimi? :/ A Sposób...to już taki weteran, który niestety utknął na pewnym poziomie i niczego bym się po nim nie spodziewał.

Ale....

MAMY MEDAL Icon_biggrin3 Icon_biggrin3

Bieniek niestety zerwał mięsień dwugłowy kilka miesięcy temu , a Waleriańczyk nie startował w tym sezonie , powodów nie znam ;/


- saferłel - 21.08.2009 11:03 PM

Żaneta Glanc czwarta w rzucie dyskiem....no szkoda, ale dobrze to rockuje na przyszłość


- Miszon - 22.08.2009 09:23 AM

saferłel napisał(a):dzisiaj jakoś poziom mizerny (skok wzwyż, oszczep)
W takich warunkach to nic dziwnego. Przecież oszczep musieli nawet przerwać, a resztę przesunąć. Wzwyż to nawet nieźle poszedł biorąc pod uwagę okoliczności. Akurat ta konkurencja przeżywa u panów kryzys i o ile u kobiet co jakiś czas ktoś ociera się o rekord świata (Berqvist, Vlanić, Kostadinowa pod koniec kariery, itd.), to mężczyźni to już nie to co za czasów Partyki. Zdaje się, że ostatnim który regularnie skakał powyżej 2.35 był Holm. A Bednarek mnie totalnie zaskoczył Icon_eek2 . A jak się cieszył! Aż nie dało się za bardzo z nim wywiadu przeprowadzić, bo się nonstop śmiał Icon_biggrin3 . Po 2.28 na chwilę straciłem wątek, dzwonię i pytam się jak tam, a tu mi mówią, że właśnie mało brakło aby skoczył. Ja pytam - 2.32? A mama - "Nie, 2.35! 2.32 już skoczył!". A ja w szoku Icon_smile2.
Glanc sporo zabrakło, więc żal nie taki duży. Mniej Sudołowi (minuta na 50km to naprawdę mało). W ten sposób wyszedł dzień "pechowo-szczęśliwy" - 2x4miejsce, ale też 1 szokujący medal i 1 pozytywne rozpatrzenie odwołania (Lewandowski w finale, ale poobijany pewnie nie powalczy).


- tomas585 - 22.08.2009 07:53 PM

Rekord świata Włodarczyk !!!! 77.96 Icon_biggrin


- Miszon - 22.08.2009 08:15 PM

No to będzie trzeba jeszcze o złoto powalczyć. Bo Niemka nie odpuszcza. Aczkolwiek wynik fenomenalny!

edit:
Tym bardziej będzie stres, bo Polka się skontuzjowała ciesząc się z rekordu (sic!).


- saferłel - 22.08.2009 08:32 PM

iTVP nie działa :/ Jak tam jest?

A co do kontuzji....bardzo nieprofesjonalne zachowanie i ten wybieg na bieżnie. Co by się stało gdyby.....a zresztą. Super, że mamy rekord. To najważniejsze Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3


- tomas585 - 22.08.2009 08:35 PM

saferłel napisał(a):iTVP nie działa :/ Jak tam jest?

A co do kontuzji....bardzo nieprofesjonalne zachowanie i ten wybieg na bieżnie. Co by się stało gdyby.....a zresztą. Super, że mamy rekord. To najważniejsze Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3

Zobacz tu Icon_smile

http://www.justin.tv/athletics3ch


- saferłel - 22.08.2009 08:37 PM

Uff, jak dobrze, że po angielsku....bo na początku jakaś wielka francuska flaga się wyświetliła Icon_lol Dzięki!


- Miszon - 22.08.2009 08:44 PM

O dzięki wielkie za ten link, bo sopcasty które to miały się wyłączyły kanały.


- Aro - 22.08.2009 08:50 PM

saferłel napisał(a):A co do kontuzji....bardzo nieprofesjonalne zachowanie i ten wybieg na bieżnie.
e tam ... cieszyć się nie potrafisz Icon_razz . Prawdopodobnie gdybym taki rzut wykręcił zrobiłbym co najmniej jedno kółko po bieżni z radości Icon_mrgreen


- saferłel - 22.08.2009 09:03 PM

Przecież się cieszę!! To nie ma nic do tego. Ale popatrz sam, kontuzję złapała Icon_lol


- jszmiles - 22.08.2009 09:16 PM

jest takie stare polskie powiedzenie... Icon_mrgreen


- mateusz91 - 22.08.2009 09:33 PM

Wspaniale, pięknie, wzruszyłem się jak w Trójce puścili Queen a nasza Anita biegła z polską flagą. BRAWA! BRAWA! BRAWA!


- jszmiles - 22.08.2009 09:37 PM

moze ona juz lepiej niech sie nie rusza dzis niech nie skacze i nie biega, zęby wybije i po co...


- Miszon - 22.08.2009 09:42 PM

Uff... dobrze że nie było więcej kolejek, bo Niemka była coraz bliżej...

BRAWO!!!!!
Icon_biggrin3


- Aro - 22.08.2009 09:45 PM

Nie ma co , na kule , dyski i inne tego typu ciężkie przedmioty nie ma na nas mocnych... Icon_lol

Mam nadzieję ze jutro Teresa Dobija dobije mnie 9, a poturbowany Marcin Lewandowski 10 medalem.
Bardzo optymistyczną wersję tez widzę : Lidia Chojecka na 1500m oraz sztafeta zgarnia 11 i 12 . I mamy cały tuzin.


- Miszon - 22.08.2009 09:48 PM

Hehehe. Aro - nie przesadzasz aby w stanie euforii? Icon_lol


- saferłel - 22.08.2009 09:48 PM

Ja liczę co prawda tylko na jeszcze medal, ale będę zawiedziony jak nie będzie Icon_wink Wszystko się może zdarzyć....


- Aro - 22.08.2009 09:52 PM

Cytat:Hehehe. Aro - nie przesadzasz aby w stanie euforii? Icon_lol
Zapewne tak jest, choć gdyby spojrzeć statystycznie jutro 9 dzień MS . Swietnie by się stało gdyby jedną szansę wykorzystali. Ale będzie bardzo ciężko.