Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 15.04.2024 11:21 PM

Lubin był w 1991.


RE: Przy muzyce o sporcie - bear - 15.04.2024 11:33 PM

Dzięki, baza ciągle jest roboczo w procesie, na razie jestem na etapie zbierania wszystkich danych, ale te najważniejsze są raczej prawidłowe (muszę jeszcze zgłębić temat Lichtensteinu, bo dziwne że tam jest tylko puchar a nie ma regularnej ligi)


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 16.04.2024 12:34 AM

Drużyny z księstwa grają w ligach szwajcarskich.


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 16.04.2024 10:38 AM

Ciekawe zestawienie Icon_smile
bear napisał(a):Jak widać, szczególnie poprzedni rok był bardzo obfity w takie wydarzenia.
Może pandemia i jej skutki miały na to jakiś wpływ...


RE: Przy muzyce o sporcie - thestranglers - 16.04.2024 09:31 PM

bear napisał(a):2011 - Videoton Székesfehérvár (Węgry, od tego czasu 3 mistrzostwa)
a tu się zdziwiłem, bo w latach 80 był to dość popularny klub


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 16.04.2024 10:07 PM

Też.
Może to jakiś inny Videoton? Albo status Bayeru Leverküsen, czyli nawet w pucharach się pokazywali (Videoton wygrał chyba PZP albo w finale był), ale mistrzostwa nie mieli.


RE: Przy muzyce o sporcie - bear - 16.04.2024 11:03 PM

Był wiele razy na podium, ale tytuł zdobyli niedawno.
Faktycznie, w sezonie 84/85 przegrali w finale Pucharu UEFA, po drodze wyrzucili Manchester UTD.

neo01 napisał(a):Może pandemia i jej skutki miały na to jakiś wpływ..
bardziej chyba to, że w większości to młode i niezbyt stabilne ligi, łatwiej stworzyć klub czasami od podstaw i wygrać ligę.
Takie historie jak Leverkusen, Leicester czy Montpellier bardziej działają na wyobraźnię.

Ojej, co PSG zrobiło Barcelonie...


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 16.04.2024 11:32 PM

Heh, akurat postanowiłem obejrzeć mecz, włączam a tu Lewy marnuje sytuację, za chwilę czerwona dla Araujo, a dalej było tylko gorzej, szczególnie ze strony Roberta, który zawalił ten mecz kompletnie. Może Xavi albo obrona zawalili bardziej, ale Polak niestety dużo dołożył.
Zaskakujący wynik. Albo może to ten pierwszy był zaskakujący?


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 17.04.2024 07:56 PM

Katarzyna Niewiadoma wygrała Walońską Strzałę! Brawo!
Prawie 5 lat czekać na wygraną, zawsze być druga-trzecia-czwarta, a potem wygrać TAKI wyścig, ależ to musiało smakować!!!


RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 17.04.2024 08:24 PM

Kurde, to było dzisiaj? Akurat zacząłem oglądać końcówkę męskiego wyścigu, później zmieniłem kanał i o tym wyścigu zapomniałe,! A kobiecy to był pewnie jeszcze wcześniej?
Tal czy siak należą się pani Kasi ogromne gratulacje. Icon_cool


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 17.04.2024 08:30 PM

Tak, dzisiaj, w weekend to będzie L-B-L. Mam nadzieję, że to odblokuje zawodniczkę i będzie teraz seryjnie wygrywać, bo nie wierzę, że to w niej nie siedziało.

U panów były jakieś hardkorowe warunki, 3 stopnie na plusie, ukończyło tylko 44 zawodników! Icon_eek


RE: Przy muzyce o sporcie - bear - 19.04.2024 10:45 PM

Terminarz Górnika do końca sezonu:
ŁKS (d)
Cracovia (w)
Stal (d)
Puszcza (d)
Pogoń (w)

Niech wygrają wszystko i zrobią majstra.
Jak zobaczyłem, że w końcówce wchodzi wypchniety z Rakowa Musiolik to już wiedziałem, co za chwilę się wydarzy.

Najlepsze podsumowanie tego sezonu, który dla mnie dziś się skończył.


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 20.04.2024 01:50 AM

Nooo lipa ze strony Rakowa, faktycznie.
Przy okazji: co to znaczy "transfer medyczny"?


RE: Przy muzyce o sporcie - bear - 20.04.2024 03:07 AM

Jeśli w dowolnej części sezonu klub z powodu kontuzji zostanie tylko z jednym bramkarzem w kadrze ma prawo dokonać transferu poza okienkiem.
Szkoda, że nie może wtedy cofnąć z wypożyczeń żadnego z 5 (we wczorajszej wyliczance w gawrze uciekł mi jeszcze jeden) swoich młodych bramkarzy wypożyczonych do innych klubów, tylko trzeba ściągać 38-letniego Słowaka, który ostatni mecz zagrał w maju zeszłego roku.
I gdy wczoraj Kuciak w 30 minucie zobaczył czerwoną kartkę to pomyślałem sobie, że już wystarczy, futbolowi bogowie grają już tutaj za grubo. Na szczęście var to cofnął.


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 20.04.2024 03:13 AM

Hmm... Dziwne faktycznie z tym, że nie może z wypożyczenia ściągać, tylko szukać na siłę kogoś.


RE: Przy muzyce o sporcie - Yacy - 20.04.2024 12:45 PM

Czemu dziwne? Wypożyczenie to umowa i jeśli tam nie ma kwestii nagłego powrotu, to co inny klub obchodzi, że oni mają problem. Ktoś bierze sobie młodego i wypożycza żeby grał. Chyba...

Jak już zajrzałem to zapytam, może ktoś wie Icon_razz
Nie śledzę programów, w których gadają o sporcie. Ale jak mi wyskakuje takie zdanie:

Tomasz Hajto w rozmowie z Romanem Kołtoniem:
"Jak widzę, kto dostaje kluby w Polsce, to… chętnie wznowiłbym karierę trenerską i pokazał, jak prowadzi się zespół…"
To pytam: na co chłopie czekasz?

Może ktoś z bardziej siedzących w temacie wie czemu on tego nie zrobi? Icon_wink2


RE: Przy muzyce o sporcie - bear - 20.04.2024 12:59 PM

Nie wiem, ale mam 4 prawdopobne tezy:
1. Walki celebrytów w klatce są dziś dużo bardziej opłacalne niż trenerka, a on z tego co wiem ma wciąż dużo wierzycieli do spłacenia.
2. Będąc ekspertem w Polsacie można co tydzień pleść głupoty i nie ponosić żadnych wymiernych konsekwencji, w byciu trenerem tego komfortu nie ma
3. Hajto chyba jest też dzisiaj trochę menadżerem, chociaż nie wiem czy da się być trochę menadżerem, ale on trochę jest. A tego się nie da łączyć.
4. Dzisiaj na ławkach nie można już palić nawet e-papierosów, więc byłoby mu ciężko to znieść.


RE: Przy muzyce o sporcie - Yacy - 20.04.2024 01:14 PM

Nr 2 jest do mnie najbardziej przemawiający Icon_smile2


RE: Przy muzyce o sporcie - bear - 20.04.2024 08:42 PM

Ponad 50000 ludzi na meczu ekstraklasy, najlepszy wynik w tym wieku.
Nie powiem - robiło wrażenie.

[Obrazek: f6597f02472f8d72gen.jpg]


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 20.04.2024 10:10 PM

A to w Łodzi byłeś? Icon_smile I jeszcze widzę, że wygrana, więc tym bardziej piękna sprawa!
Za to Raków się nie popisał, delikatnie mówiąc - i Górnik już na 4 miejscu, także przed Pogonią, która podobnie pogubiła punkty - dzieje się Icon_smile
A Jaga właśnie wygrała. Jutro arcyciekawy mecz Legii ze Śląskiem, może on trochę rozjaśnić sytuację, przynajmniej w kwestii lidera.