Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 09.12.2023 10:33 PM

Ale co skasowali?


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 10.12.2023 12:03 AM

Często tu zaglądam i żadnego postu, którego teraz nie ma nie widziałem.


RE: Przy muzyce o sporcie - drwycior - 10.12.2023 01:00 PM

Ale ja widziałem Icon_wink Sprostowałem trochę moją powyższą wypowiedź o piłkarkach. OK, nieważne. Miłej niedzieli.


RE: Przy muzyce o sporcie - thestranglers - 10.12.2023 01:13 PM

Zauważyłem, że sportowe tematy budzą często niezdrowe emocje. Dobrze, że to margines naszego forum.


RE: Przy muzyce o sporcie - barb42 - 10.12.2023 01:18 PM

(10.12.2023 12:03 AM)kajman napisał(a):  Często tu zaglądam i żadnego postu, którego teraz nie ma nie widziałem.
I ja śledzę wątek, lubię ten kącik kibiców i doniesień sportowych, ale ten zarzut
(09.12.2023 10:31 PM)drwycior napisał(a):  ooo tu kasują posty widzę, ok bye.
jest poważny i należy go wyjaśnić do końca.
Upewniwszy się najpierw, czy post się wysłało, czy też zatwierdziło edycję. :-)





RE: Przy muzyce o sporcie - thestranglers - 10.12.2023 01:19 PM

barb42 napisał(a):Upewniwszy się najpierw, czy post się wysłało
o, to, to


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 10.12.2023 01:28 PM

Obstawiałbym, że się nie wysłało - tak na 99,99%.
A tak bardziej w temacie sportowym, to słyszałem, że Polkom jednak nie poszło w ręcznej, cóż, za wysokie progi widać, ale chyba jakiś progres w ostatnich latach był...
Jeszcze z tematów sportowych, które przychodzą i do głowy, dziś ma być walka polskiego pięściarza, Mateusza Masternaka o mistrzostwo świata w wadze junior ciężkiej (z tego co kojarzę).


RE: Przy muzyce o sporcie - Yacy - 10.12.2023 08:57 PM

od 25.11 wg działu "Logi moderatorów", w których są widoczne usuwane posty, nie ma postu z wątku "Przy muzyce o sporcie".
wcześniejszych nie chce mi się sprawdzać, bo post o którym mowa powyżej był z 8.12.
czyli raczej się nie wysłał.


RE: Przy muzyce o sporcie - ku3a - 11.12.2023 11:19 AM

kto niby co skasował?...


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 11.12.2023 11:58 AM

Nikt niczego nie skasował, ktoś sobie coś nie dopatrzył i sieje ferment.


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 14.12.2023 09:41 PM

Legia z awansem do fazy pucharowej Ligi Konferencji - gratulacje! Icon_smile


RE: Przy muzyce o sporcie - ku3a - 15.12.2023 12:01 AM

Icon_biggrin3
a jeszcze lepiej to smakowało na stadionie Icon_biggrin3


RE: Przy muzyce o sporcie - bear - 15.12.2023 02:37 AM

Tak, na stadionie wszystko smakuje inaczej...

To była chyba najdziwniejszy wieczór, w jakiej uczestniczyłem w swoim piłkarskim życiu.
Chwilę po golu na 0:3 Sporting podwyższył na 3:0, siedząc na wysokości pola karnego zobaczyłem, jak Vladan dostał info z ławki o zmianie wyniku w Lizbonie i złapał się wymownie za glowę.
Chyba zrozumiał to, co wszyscy czuli na stadionie - że choćbyśmy mieli grać do wigilii, to nic tutaj nie wpadnie. Puchar Narodów Afryki rusza niebawem, najwidoczniej szamani mają teraz swój obóz przygotowawczy właśnie w Sosnowcu, inaczej nie da się tego wytłumaczyć.
Ale może to i lepiej że tak to się skończyło, bo chyba nie umiałbym się w pełni cieszyć z takiego awansu.

To i tak była piękna jesień.
Oby była kolejna, i oby już w nie Sosnowcu.

Gratulacje dla Legii. Zasłużenie. Oby powtórzyła się wiosną historia sprzed roku, choć rywale widać że mogą być markowi.


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 15.12.2023 10:19 AM

Hmm... A przegrana przy jakimś wyniku w drugim meczu mogła dać awans?
Oglądałem mecz Legii, prawie cały (jakoś od 25 minuty), muszę przyznać że dobrze sobie radzili.


RE: Przy muzyce o sporcie - bear - 15.12.2023 11:05 AM

Kiedy obie drużyny przegrywały równolegle tyle samo, jeden gol Rakowa dawał awans. Kiedy zrobiło się 0:3 wydawało się że jest po wszystkim, ale chwilę po tym zrobiło się 3:0 w Lizbonie i nadal potrzebny był tylko jeden gol...


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 15.12.2023 02:56 PM

No to faktycznie.
Byłyby jaja: zwycięska porażka Icon_wink .

Fajnie, jakby teraz Legia na Sturm trafiła (a chyba jest to możliwe).


RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 15.12.2023 07:13 PM

bear napisał(a):Kiedy obie drużyny przegrywały równolegle tyle samo, jeden gol Rakowa dawał awans. Kiedy zrobiło się 0:3 wydawało się że jest po wszystkim, ale chwilę po tym zrobiło się 3:0 w Lizbonie i nadal potrzebny był tylko jeden gol...
Ja byłem tego świadomy, bo komentator dobrze wszystko wyjaśnił i jeszcze przy 0-2, a nawet 0-3 miałem nadzieję, że się uda...
Jednak im bardziej Raków chciał, tym łatwiej Atalancie strzelało się kolejne bramki!

ku3a napisał(a):a jeszcze lepiej to smakowało na stadionie
Na pewno świetnie się to oglądało z trybun, zwłaszcza że nie było kibiców z Holandii. Icon_lol
I dla Legii zasłużone gratulacje za awans, widocznie Raków jeszcze musiał zapłacić frycowe, za pierwszy występ w fazie grupowej? Warszawiacy mają w tym trochę większe doświadczenie i chyba szerszą kadrę, dlatego im się udało, bo żeby grać na kilku frontach trzeba mieć dobrze zaopatrzoną ławkę rezerwowych.


RE: Przy muzyce o sporcie - bear - 15.12.2023 07:30 PM

Urawa Red Diamonds w ćwierćfinale klubowych mistrzostw świata pokonała meksykański Club Leon 1:0 i w półfinale zagra z Manchesterem City.
Maciej Skorża vs Pep Guardiola.
Wielka rzecz.
Pół żartem - ich dotychczasowy bilans to 1:1 (Barcelona - Wisła 4:0, Wisła - Barcelona 1:0).


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 15.12.2023 07:32 PM

Słyszałem że Skorża po sezonie odchodzi z klubu. Gdzie go tym razem niesie? Chce wejść za Probierza, czy jakaś europejska liga?


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 15.12.2023 08:14 PM

Sundrajta napisał(a):Warszawiacy mają w tym trochę większe doświadczenie i chyba szerszą kadrę, dlatego im się udało, bo żeby grać na kilku frontach trzeba mieć dobrze zaopatrzoną ławkę rezerwowych.
Plus mają napastników, którzy wiedzą, co zrobić z piłką w polu karnym Icon_wink No i oczywiście gościa, który dogrywa im piłki "na nos"...
Niestety, dopóki Raków nie będzie miał rasowej 9., dopóty w Europie będzie ciężko... Może za rok, teraz rzeczywiście zapłacili frycowe, ale mieli solidne przetarcie - to też im pewnie było potrzebne.