Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



RE: Przy muzyce o sporcie - barb42 - 26.08.2023 11:42 AM

(25.08.2023 09:05 PM)Miszon napisał(a):  Niezłe jaja: Wenezuelka Rojas w ostatniej próbie trójskoku awansowała z miejsca 8 na... 1!
Ale to nie jest zwykła zawodniczka, to wielokrotna mistrzyni Rojas, sensacją była jej ósma pozycja. Icon_wink


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 26.08.2023 12:17 PM

thestranglers napisał(a):Nie no, już ludzie nie dadzą się chyba tak ogłupić.
Po pierwsze: to władze nakazują, ludzie muszę się podporządkować, a po drugie to jednak iść "na żywioł" to nie byłby zbyt dobry pomysł, co pokazała sytuacja w Szwecji bodajże
barb42 napisał(a):Ale to nie jest zwykła zawodniczka, to wielokrotna mistrzyni Rojas, sensacją była jej ósma pozycja.
No, a tamta Amerykanka w dysku to była mega sensacja, młoda dziewczyna, o której chyba nikt wcześniej nie słyszał nagle taki "wyskok" Icon_smile


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 26.08.2023 01:55 PM

(26.08.2023 11:42 AM)barb42 napisał(a):  
(25.08.2023 09:05 PM)Miszon napisał(a):  Niezłe jaja: Wenezuelka Rojas w ostatniej próbie trójskoku awansowała z miejsca 8 na... 1!
Ale to nie jest zwykła zawodniczka, to wielokrotna mistrzyni Rojas, sensacją była jej ósma pozycja. Icon_wink
owszem, ale jednak udało się wstrzelić w belkę dopiero za ostatnim razem.


RE: Przy muzyce o sporcie - thestranglers - 27.08.2023 04:49 AM

Jaka była sytuacja w tej Szwecji naprawdę to bym wiedział, gdybym tam żył. Przestałem wierzyć w to, co mówią w mediach, wszelakich. Przykład Hawajów, w których jest niby tak źle, a chodzi o pięć procent terenu, jest wystarczająco dobitny.


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 27.08.2023 09:43 AM

Ale nie sądzisz chyba, że liczba zgonów, która podano w początkach pandemii była zmyślona.
I może zakończmy ten temat, to nie miejsce na to.


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 27.08.2023 09:56 AM

Mam znajomych, którzy twierdzili, że nie było żadnej pandemii.


RE: Przy muzyce o sporcie - thestranglers - 27.08.2023 10:03 AM

Nie no, raczej faktycznie odpalmy wątek z covidem, bo się szykuje szersza dyskusja.
Plus tego czegokolwiek, co było, to to, że myję częściej ręce i przeszkadza mi kaszlący obok człowiek.


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 31.08.2023 11:52 PM

No i Legia w fazie pucharowej. Brawo Icon_smile2 .


RE: Przy muzyce o sporcie - ku3a - 01.09.2023 12:09 AM

czy już pisałem, że piłka mnie kiedyś wykończy? pewnie jakieś 79 razy. to piszę 80. raz...
mecz może tym razem spokojniejszy niż wcześniejsze w pucharach, ale w karnych to nie wiem jakie miałem tętno...
i ta myśl - "nie no, ile razy można wygrywać w karnych...". przynajmniej 3 z rzędu Icon_biggrin3.
Legia!! Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 10.09.2023 11:07 PM

Hahaha, prosili prosili i wyprosili. Powrót do kadry Krychowiaka i Grosickiego rzecz jasna. Mam wrażenie, że od 2-3 lat największą zakałą tej kadry są otaczający ją dziennikarze.


RE: Przy muzyce o sporcie - santosz - 10.09.2023 11:20 PM

Wszystko co się obecnie wokół tego zespołu dzieje to kompletna bandyterka i dyletanctwo, coś niesamowitego


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 11.09.2023 09:22 AM

Jaki związek, taki prezes. Jaki prezes, taki selekcjoner. Jaki selekcjoner, taka reprezentacja. Znów sięgneliśmy dna (co było zresztą do przewidzenia).
Ale czy to w ogóle może coś zmienić? Bo tu trzeba dosłownie zmienić WSZYSTKO.


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 11.09.2023 09:59 AM

Dzisiaj w 357 Klimkowski się znęca nad piłkarzami - puszczał m.in. Al Bano (hehe), mającą korzenie albańskie Duę Lipę (rodzice z Prisztiny), czy "4 pokoje" (że Polacy nie umieją grać w piłkę Kazik rapuje) Icon_lol .

Wygląda na powtórkę z el. do MŚ 2010 - też tylko Czechy z trudniejszych przeciwników, a na koniec wyprzedzili nas wszyscy poza San Marino. Tutaj dążymy konsekwentnie do pozostania w tyle za Mołdawią nawet .


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 11.09.2023 10:49 AM

Dopiero teraz "odkryłem", że mamy kolegę z bardzo ciekawym nickiem w tych okolicznościach Icon_razz2
To co, teraz projekt Papszun?


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 11.09.2023 11:46 AM

Nie śledzę piłki klubowej, ale moim zdaniem trzeba pozbyć się zawodników urodzonych w latach '80 albo będących na piłkarskiej emeryturze (np. Krychowiak, Lewandowski, Glik, Grosicki), a także tych którzy notorycznie miewają od lat tylko przebłyski (np. Zieliński, Bednarek). Trzeba wstrząsnąć tą kadrą (na to liczyłem u Santosa, ale się przeliczyłem i już się chyba nie doczekam).


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 11.09.2023 12:17 PM

Słyszę głosy, że Santos okazał się naszym najgorszym trenerem w historii. Ponoć chciał odmładzać kadrę, ale jak się wszystko posypało po Mołdawii, stwierdził, że musi powołać doświadczonym zawodników, którzy przywrócą drużynie charakter, tylko że znów się przeliczył. Tak naprawdę to wszystko, co mogło pójść źle, poszło źle.
Ale, jak pisałem, ryba psuje się od głowy i dopóki będziemy mieli taki związek z takim prezesem, nic się nie zmieni.


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 11.09.2023 12:28 PM

Jakoś nie zauważyłem przesadnego odmładzania. Wczoraj słyszałem, że nie zadebiutował u niego żaden zawodnik.


RE: Przy muzyce o sporcie - santosz - 11.09.2023 12:58 PM

(11.09.2023 10:49 AM)neo01 napisał(a):  Dopiero teraz "odkryłem", że mamy kolegę z bardzo ciekawym nickiem w tych okolicznościach Icon_razz2
Wstyd, santosz musi odejść!


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 11.09.2023 03:13 PM

(11.09.2023 12:28 PM)Miszon napisał(a):  Jakoś nie zauważyłem przesadnego odmładzania. Wczoraj słyszałem, że nie zadebiutował u niego żaden zawodnik.
W sensie że zrezygnował z Krychowiaka, no i Glika, ale on po kontuzji jest w takiej formie, że trudno byłoby go powoływać. I grali w pierwszych meczach jednak w dużej mierze dość młodzi piłkarze, 20-25 lat. A że nikogo nie "odkrył"... Powołał Ledermana, ale nie dał mu zagrać, to samo było teraz ze Sliszem, którego ostatecznie wysłał na trybuny!
Masakra co za człowiek, jeś.li chodzi o relacje międzyludzkie. Tak się nie buduje drużyny... Icon_rolleyes


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 21.09.2023 06:59 PM

Jak stoją akcje Legii w dzisiejszym meczu z Aston Villą?
Tamci olewają puchary? Rezerwami grają? Słabo stoją w lidze?
Czy jednak odpowiedź na te pytania to 3xNIE i remis będzie sukcesem?