Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 15.08.2023 10:03 PM

Raków w 4. rundzie eliminacyjnej LM zagra z FC Kopenhaga, które po karnych wyeliminowało Spartę Praga.
Klaksvik niestety przegrał dwumecz z Molde, ale Ligę Konferencji mają Icon_smile


RE: Przy muzyce o sporcie - thestranglers - 15.08.2023 10:07 PM

Cios z wolnego okazał się skuteczny, a dzięki upalnej pogodzie w kraju można było jeszcze zaoszczędzić. Teraz drużynę czeka krótszy lot, do Kopenhagi, która straciła aż trzy gole w Pradze, ale jednak przeszła.


RE: Przy muzyce o sporcie - ku3a - 17.08.2023 09:07 PM

czy już pisałem, że piłka mnie kiedyś wykończy? pewnie jakieś 78 razy. to piszę 79. raz...
co za mecz! cały jestem spocony od tych emocji...
Legia!! Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3


RE: Przy muzyce o sporcie - barb42 - 17.08.2023 09:42 PM

(17.08.2023 09:07 PM)ku3a napisał(a):  czy już pisałem, że piłka mnie kiedyś wykończy? pewnie jakieś 78 razy. to piszę 79. raz...
co za mecz! cały jestem spocony od tych emocji...
Legia!! Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Hokejowy wynik, gratuluję!

Hurkacz w pięknym stylu zameldował się w ćwierćfinale w Cincinatti, czekam na zwycięski set Igi.


RE: Przy muzyce o sporcie - ku3a - 17.08.2023 10:21 PM

barb42 napisał(a):Hurkacz w pięknym stylu zameldował się w ćwierćfinale w Cincinatti, czekam na zwycięski set Igi.
mecz Legii był taki, że tylko w przerwie spojrzałem na wynik. brawo! Icon_smile2
a Igę teraz już sobie na chillu oglądałem Icon_smile2.


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 20.08.2023 11:24 AM

Trwa seria różnych letnich MŚ.
Polacy zdobyli drużynowe złoto w łucznictwie, po niesamowitej walce z Duńczykami.

Po dogrywce był remis, zadecydowało to, że najlepszy strzał w dogrywce u Polaków był bliższy centrum, niż u rywali! (szkoda, że nie dają w takiej sytuacji po prostu dwóch złotych) A dodatkowo - zobaczcie jak mało brakło w ostatnim strzale, a Polak by trafił w 9 i wtedy byśmy przegrali!

https://fb.watch/mxARGHNAc7/

To pierwsze nasze złoto od 1971 (wtedy wygrały panie, z legendarną Ireną Szydłowską w składzie).

Zaczęły się też MŚ w la. Polacy zdaje się nie liczą na wiele, nasze gwiazdy w większości już u schyłku kariery, walczą z kontuzjami lub szukają formy. Ale zawsze może coś uda się trafić - my dziś liczymy na młociarzy.
Ja szczególnie kibicuję Natali Kaczmarek. Jest niesamowita w tym sezonie.


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 20.08.2023 12:17 PM

Miszon napisał(a):nasze gwiazdy w większości już u schyłku kariery, walczą z kontuzjami lub szukają formy
Generalnie jest to jednak ten drugi powód, szczególnie nasze panie w biegach mocno przetrzebione. Ciekawy jest przypadek Ady Sułek, która... zaszła w ciążę (chyba dość niespodziewanie) - w takim momencie kariery może to się niestety nie za dobrze odbić... No i Sofia, która wraca po długiej kontuzji z formą oczywiście daleką od optymalnej.
Dla Natalii natomiast jest nadzieja, bo odpadła zawodniczka z trzecim czasem na świecie, a nasza reprezentantka ma zdaje się czwarty, bo na takie miejsce była typowana - jest więc szansa...

Hubert niestety nie dał rady z Carlosem, a czytam, że miał piłkę meczową! Icon_surprised
Ale i tak wielkie brawa, oby do US Open utrzymał formę.


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 20.08.2023 12:51 PM

No tak, ale kontuzje jednak dotykają teraz u nas głównie zawodników z "dużym przebiegiem", czyli to niejako jedno z drugiego wychodzi.


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 20.08.2023 02:03 PM

Chyba nie zawsze, ale co do naszych sprinterek akurat się sprawdziło. Szkoda, będzie brakować sztafety 4x400 (siłą rzeczy ucierpiała też na mixtowa, nawet Natalia nie była wystawiona w finale, więc chyba całkiem sobie ją odpuściliśmy, a mamy przecież aktualne olimpijskie złoto Icon_rolleyes).

Ale żeby nie było tak dołująco, to po świetnym eliminacyjnym biegu Natalii, także Ewa znakomicie zaprezentowała się w przedbiegach, pokonując medalistkę z USA!
Tak że forma jest, zobaczymy na ile to wystarczy, choć pewnie Ewa szans na medal raczej nie ma, ale już udział w finale to będzie pewnie dla niej dużo.


RE: Przy muzyce o sporcie - santosz - 20.08.2023 02:16 PM

Nowicki to pewniak, ale w tym roku chyba jedyny z realnymi szansami na medal


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 21.08.2023 09:14 PM

Niesamowita sprawa: Ewa Swoboda uzyskała czas taki sam jak Dina Asher-Smith (11,01s) i najpierw ogłoszono, że odpadła w 1/2, ponieważ przegrała o 0,001s !!! Ale po kilkunastu minutach jury ogłosiło, że jednak obie zawodniczki wchodzą do finału (dodam, że startowały w innych biegach i Polka miała gorszy wiatr).
Ależ sytuacja!!


RE: Przy muzyce o sporcie - Yacy - 21.08.2023 10:28 PM

I zamiast poza ósemką jest 6. Icon_smile2


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 21.08.2023 10:36 PM

Mega wynik! To w ogóle pierwszy w historii bieg Polki w finale MŚ, a w dodatku 6 miejsce, a w dodatku najlepsze w tym roku z Europejek, a już tak całkiem w dodatku - jak to ciekawie określili komentatorzy - "jedyna blada twarz w finale".

A Kaczmarek wygląda na strasznie mocną, wygrała najszybszy z półfinałów z czasem gorszym tylko o 0,03s od rekordu życiowego. Zapachniało medalem w finale.


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 21.08.2023 10:38 PM

Przed US Open Świątek ma 11 punktów straty do Sabalenki. Żeby utrzymać pierwsze miejsce musi zajść od niej dalej.


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 21.08.2023 10:59 PM

Ważniejsze od rankingów są trofea.


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 22.08.2023 07:52 AM

Trofea trofeami, ale marzy mi się, żeby znalazła się w exkluzywnym gronie zawodniczek, które przez cały rok są na szczycie. No i żeby znalazła się w top 10 najdłużej przebywających na pierwszym miejscu. Przy czym to zawsze może sobie załatwić wracając.


RE: Przy muzyce o sporcie - Yacy - 22.08.2023 08:31 AM

(22.08.2023 07:52 AM)kajman napisał(a):  Trofea trofeami, ale marzy mi się, żeby znalazła się w exkluzywnym gronie zawodniczek, które przez cały rok są na szczycie. No i żeby znalazła się w top 10 najdłużej przebywających na pierwszym miejscu.
rok kalendarzowy - tego nie ma, ale w top 10 jest i zaryzykuję, że długo tam zostanie. mimo, że jest na 10. miejscu.
jeśli będzie lepsza od Sabalenki w US Open to ma szanse wskoczyć do top 10 tych zawodniczek, które są nieprzerwanie na 1. miejscu.
no i co by się nie działo to tych tygodni na 1. Iga będzie miała 75 Icon_smile2


Lp. Zawodniczka Tygodnie
1. Niemcy Steffi Graf 377
2. Czechosłowacja Martina Navrátilová 332
3. Stany Zjednoczone Serena Williams 319
4. Stany Zjednoczone Chris Evert 260
5. Szwajcaria Martina Hingis 209
6. Stany Zjednoczone Monica Seles 178
7. Australia Ashleigh Barty 121
8. Belgia Justine Henin 117
9. Stany Zjednoczone Lindsay Davenport 98
10. Polska Iga Świątek 73
11. Dania Caroline Wozniacki 71
12. Rumunia Simona Halep 64
13. Białoruś Wiktoryja Azaranka 51
14. Francja Amélie Mauresmo 39
15. Niemcy Angelique Kerber 34


Lp. Zawodniczka Tygodnie z rzędu
1. Niemcy Steffi Graf 186
Stany Zjednoczone Serena Williams
3. Stany Zjednoczone Martina Navrátilová 156
4. Australia Ashleigh Barty 114
5. Stany Zjednoczone Chris Evert 113
6. Niemcy Steffi Graf (2) 94
7. Monica Seles 91
8. Stany Zjednoczone Martina Navrátilová (2) 90
9. Niemcy Steffi Graf (3) 87
10. Szwajcaria Martina Hingis 80
11. Stany Zjednoczone Chris Evert (2) 76
12. Szwajcaria Martina Hingis (2) 73
12. Polska Iga Świątek 73
14. Stany Zjednoczone Monica Seles (2) 64
15. Belgia Justine Henin 61


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 22.08.2023 08:50 AM

Yacy napisał(a):ale w top 10 jest
Sprawdzałem kilka tygodni temu, kiedy była jeszcze za Wozniacki. Icon_redface


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 22.08.2023 10:15 AM

Polacy po raz pierwszy od wielu lat startują w Tour de l'Avenir, najbardziej prestiżowym wyścigu młodzieżowców. Wczoraj na drugim etapie Radosław Frątczak popełnił grzech zbyt wczesnego świętowania zwycięstwa i... był drugi...




Ale dlaczego w ogóle przyszło mu do głowy się cieszyć, różnica była minimalna i rywale mocno cisnęli!?


RE: Przy muzyce o sporcie - santosz - 22.08.2023 03:21 PM

(21.08.2023 10:59 PM)Miszon napisał(a):  Ważniejsze od rankingów są trofea.
No znając kajmana, dla niego rzeczywiście niekoniecznie - Świątek jak Daytime Coma Icon_cool