Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



RE: Przy muzyce o sporcie - Aro - 26.05.2023 11:03 PM

ok dzieki.


RE: Przy muzyce o sporcie - bear - 26.05.2023 11:08 PM

piotreklp3 napisał(a):Porównując ten zestaw z setką piłkarzy wszech czasów portalu FourFourTwo z listopada zeszłego roku brakuje tylko dziewięciu nazwisk:
nie ma tu wielu kontrowersji. Warto dodać, że tam w setce nie było żadnego Polaka, więc każdy taki zestaw zależy od kraju, w którym się go tworzy.
Aro napisał(a):Czy ktoś wie kto tę 100-kę wybierał?
zapewne redakcja Kwartalnika Sportowego, pary dobiera tajemniczy algorytm
Aro napisał(a):Jego kariera była dość krótka, ale za to spektakularna.
wiele jest takich historii, Just Fontaine też poza 13 golami na jednym mundialu zrobił niewiele więcej.

Ok, nie wiem jak długo będę dochodził do siebie po mistrzowskiej fecie w Częstochowie, ale w poniedziałek postaram się otworzyć wątek z głosowaniem Icon_wink


RE: Przy muzyce o sporcie - Aro - 26.05.2023 11:36 PM

bear napisał(a):pary dobiera tajemniczy algorytm
to wiem, wrzuciłem sobie 3 odcinek i Pol już na wstępie wspomniał, że wyboru dokonała kapituła Kanału Sportowego. Wygląda na to, że ta kapituła również jakaś tajemnicza jak ten algorytm.
Czy był to sam Zarząd KS-u (Smoku, Stano, Bor i Pol) czy też kapituła składała się z większej liczby osób tego już nie dopowiedział.


RE: Przy muzyce o sporcie - bear - 26.05.2023 11:57 PM

Borek był zdziwiony brakiem Laty i Deyny więc podejrzewam, że wybierali przede wszystkim odpowiedzialni za wydawnictwo.


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 27.05.2023 08:37 AM

(26.05.2023 10:13 PM)Aro napisał(a):  
Miszon napisał(a):(ilu zawodników ma ponad 10 bramek? 10?).
tak na szybko znalazłem łącznie 9 piłkarzy
1. Miroslav Klose Niemcy 16
2. Ronaldo Brazylia 15
3. Gerd Muller Niemcy 14
4. Leo Messi Argentyna 13
4. Just Fontaine Francja 13
6. Pele Brazylia 12
6. Kylian Mbappe Francja 12
8. Sandro Kocsis Węgry 11
8. Jurgen Klinsmann Niemcy 11
O teraz już dobrze napisałeś Icon_wink .


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 27.05.2023 12:06 PM

Aro napisał(a):6. Kylian Mbappe Francja 12
To już wiadomo, kto na długie lata zablokuje pozycję lidera!
Miszon napisał(a):O teraz już dobrze napisałeś .
Tyle że akurat na tej liście nie ma Laty Icon_wink


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 27.05.2023 01:15 PM

Ale ja pytałem, ilu ma więcej od niego.


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 27.05.2023 05:57 PM

A to już tylko Ty wiesz Icon_smile


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 27.05.2023 06:32 PM

Zmieniając temat - nasi młodsi kopacze całkiem nieźle sobie ostatnio radzą Icon_smile
https://www.sport.pl/pilka/7,65037,29806320,gol-89-minucie-dal-polsce-awans-do-polfinalu-me-i-na-mundial.html#s=SNO_Img_2


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 27.05.2023 06:44 PM

(27.05.2023 05:57 PM)neo01 napisał(a):  A to już tylko Ty wiesz Icon_smile
Nie rozumiem. Zapytałem ilu ma ponad 10, wszyscy dostaliśmy już odpowiedź, że 9.


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 27.05.2023 08:06 PM

Ja zrozumiałem z Twojej pierwszej wypowiedzi, że Lato też ma więcej niż 10 i do tego potrzebujesz tej listy, żeby stwierdzić w jakim jest gronie. Ale widać się pomyliłem.


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 27.05.2023 09:20 PM

Nie no, nie wiedziałbym ile ma Lato? Bez przesady! Icon_smile2

Chodziło mi o to, jak wielu zawodników w historii było lepszych. Skoro ma miejsce 10 w klasyfikacji strzelców wszech czasów, to raczej zasługuje na umieszczenie w Top100. Szczególnie w czasach powszechnego kultu napastników - że nawet kiedy bramkarz był najlepszym zawodnikiem MŚ, to nie dostał tej nagrody. Nie wspominam o notorycznie niskich pozycjach bramkarzy i obrońców we wszelkich rankingach, albo o Xavim i Ineście czyli dyrygentach najlepszej w historii Hiszpanii, którzy przegrywali z Messim który wtedy w reprezentacji radził sobie gorzej, a grał w tym samym klubie co ci, co mu otwierali autostradę do bramki rywali.


RE: Przy muzyce o sporcie - bear - 27.05.2023 09:47 PM

[Obrazek: c0856c05a98a.jpg]

Pozdro z piłkarskiego serca Polski.


RE: Przy muzyce o sporcie - Yacy - 27.05.2023 10:37 PM

Ok
Gratulacje raz jeszcze Icon_smile2


RE: Przy muzyce o sporcie - bear - 28.05.2023 04:51 AM

4.50, zamykamy imprezę.
Kończymy fetę, ale mam nadzieję że Mistrzowie Polski jeszcze nie śpią, a jeśli śpią to z głową w bigosie, a nie z wyboru.
Życzę kazdemu z Was, by przeżyć taki jeden dzień. Absolutny kosmos


RE: Przy muzyce o sporcie - gioconda2 - 28.05.2023 09:19 AM

Przeżyłam w 2010 roku, wybierając się na noc muzeów i trochę przy okazji chcialam zobaczyć mistrzowską fetę. Te dwie imprezy zazębiły się na płycie Starego Rynku aż zamknęli niektóre muzea, taki tłum kibiców napłynął i wypełnił wszelakie przestrzenie. Potwierdzam przeżycie mistrzostwa - absolutny kosmos. Od tego momentu dopiero zaczęłam się lekko interesować naszą najwyższą klasą rozgrywkową. Gdyby nie ta noc... nie byłoby mnie w Mychaklasie.

Gratuluję Wam mistrzostwa i cieszę się, że było dane Tobie to przeżyć.


RE: Przy muzyce o sporcie - bear - 28.05.2023 11:47 AM

Oo.
Wszedłem powiedzieć tu dzień dobry, a się okazało, że powiedzałem nawet w miarę zgrabnie dobranoc.
Ciekawe, ile jeszcze takich zaskoczeń dziś przede mną.


RE: Przy muzyce o sporcie - ku3a - 28.05.2023 06:40 PM

bear napisał(a):Pozdro z piłkarskiego serca Polski.
z opóźnieniem, bo dopiero teraz skończyłem oglądać nagraną wczorajszą multiligę. ale udało mi się nie dowiedzieć wyników, więc dla mnie to było jak na żywo Icon_wink2.

jeszcze raz wielkie brawa i ukłony! Icon_biggrin3
<szpaler>


RE: Przy muzyce o sporcie - barb42 - 28.05.2023 08:54 PM

(28.05.2023 04:51 AM)bear napisał(a):  Życzę kazdemu z Was, by przeżyć taki jeden dzień. Absolutny kosmos
Życzę każdemu przeżyć ponownie takie emocjonujące chwile.


RE: Przy muzyce o sporcie - santosz - 28.05.2023 09:51 PM

Dość sensacyjne rozstrzygnięcia w tegorocznych mistrostwach świata w hokeju. Co prawda złoto po raz 28 w historii dla Kanady, ale dopiero szósty medal w ponad stuletniej historii mistrzostw dla pokonanych w finale Niemców.
Historyczny sukces Łotwy, pierwszy medal w historii po zwycięstwie nad USA w meczu o brąz (choć z tego co widziałem, to gra amerykanów na tych mistrzostwach podobała mi się najbardziej)
Za rok Polska mistrzem świata! Tak będzie, nie zmyślam.