Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



RE: Przy muzyce o sporcie - barb42 - 30.04.2023 12:01 PM

Ja też Markowi.
I dziś też Hubertowi i Idze.
A we wtorek Raków mistrz. ????


RE: Przy muzyce o sporcie - santosz - 30.04.2023 12:19 PM

No to ja dziś Liverpoolowi i polskim hokeistom. W przyszłym roku chciałbym ich zobaczyć u siebie w Ostrawie wśród hokejowej elity.


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 30.04.2023 12:20 PM

barb42 napisał(a):Ja też Markowi.
Z tego co pamiętam to Ty zawsze Markowi niezależnie z kim by grał. Ale w tym roku muszę przyznać, że jest jak do tej pory zdecydowanie najlepszym graczem turnieju. A jak jeszcze nie straci na początku (co mu się tutaj już zdarzało) to powinien nie dać szans Belgowi.


RE: Przy muzyce o sporcie - barb42 - 30.04.2023 12:33 PM

Nie zawsze tak było, zaczęło się od finału z Roniem, któremu nie kibicuję, ale prawdą jest, że na ogół jemu, bo to ulubiony zawodnik mego brata.
Santoszu, Liverpool kontra zespół że skeczu Tyma, aż się uśmiechnęłam. A hokej już tylko na igrzyskach oglądam, mam za mało czasu.


RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 30.04.2023 01:03 PM

bear napisał(a):13 - Gual (Jagiellonia), Imaz (Jagiellonia)
I to się mnie podoba, nie pamiętam dokładnie, ale chyba to będzie pierwszy raz gdy piłkarz Jagielloni zdobędzie tytuł króla strzelców?

Yacy napisał(a):Wczoraj kibicowałem Brecelowi i wbrew rozsądkowi udało mu się - dokladnie: udało mu się - awansować do finału.
Chociaż Si zaprezentował się rewelacyjnie.
Też wczoraj zacząłem oglądać, przy 10:14 dla Chińczyka i trochę mu kibicowałem, ale gdy dowiedziałem się że Belg wraca z wyniku 5:14 to już byłem pewien kto wygra.
Chociaż w końcówce Si Jiahui wygrał jednego frame'a i był bliski doprowadzenia do decydującej partii. I śmieszyło mnie jak komentatorzy wymawiali chińskie nazwisko Dżiahuej, ach te kłopoty z końcówkami, a pamiętacie pewnego holenderskiego bramkarza? Icon_twisted
kajman napisał(a):Ja padłem przy 16:12.
Też wtedy przestałem oglądać, ale nie dlatego że padłem, tylko musiałem zrobić w końcu drugi odsłuch MCT Classic.
A w finale kibicuję Belgowi rzecz jasna, dwa wielkie powroty w ćwierćfinale z obrońcą tytułu i ten wczorajszy, chłopak musi mieć niesamowitą psychikę. Bo dobrze dla promocji tego sportu tak na szerszą skalę byłoby zwycięstwo gracza spoza wysp brytyjskich. Chociaż faworytem jest zapewne Mark, bo ma doświadczenie i jak pisze kajman jest w świetnej formie, czego sam nie potwierdzić, bo przed półfinałami widziałem tylko kilka spotkań na wyrywki.


RE: Przy muzyce o sporcie - santosz - 30.04.2023 02:42 PM

(30.04.2023 12:33 PM)barb42 napisał(a):  Santoszu, Liverpool kontra zespół że skeczu Tyma, aż się uśmiechnęłam. A hokej już tylko na igrzyskach oglądam, mam za mało czasu.
Kurnik Zawsze i Ten Cham z Anglii.
Ja mieszkając całe życie w Czechach od małego byłem skazany na hokeja chcąc nie chcąc, bo ten sport tutaj wciąż jest niejako wsiąknięty w tożsamość narodową, mimo braku spektakularnych sukcesów reprezentacji od wielu lat. Tak że śledzę, choć kopaną lubię na pewno bardziej.


RE: Przy muzyce o sporcie - thestranglers - 30.04.2023 02:48 PM

Frankowski nie zdobył nigdy?
Bo że Citko rozstrzelił się dopiero z Widzewem to inna sprawa.


RE: Przy muzyce o sporcie - thestranglers - 30.04.2023 03:00 PM

I okazuje się, że zdobył, w 2011, z 14 trafieniami.


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 30.04.2023 05:05 PM

poziom pierwszej sesji finału słabiutki. Selby chyba zapomniał jak się gra i przegrywa 2:6.


RE: Przy muzyce o sporcie - Yacy - 30.04.2023 06:40 PM

Spał chłopina pewnie ze 4-5 godzin to co się dziwisz.
Jutro nadgoni, dziś pewnie jeszcze taki stan się utrzyma.


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 30.04.2023 06:45 PM

Na to liczę, że nadgoni. Bo miewał kapitalne momenty, ale i fatalne zagrania (szczególnie na wbiciach).


RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 30.04.2023 06:52 PM

kajman napisał(a):Selby chyba zapomniał jak się gra i przegrywa 2:6.
A nie mówiłem. Icon_lol
Yacy napisał(a):Jutro nadgoni, dziś pewnie jeszcze taki stan się utrzyma.
Mam nadzieję, że jednak nie. Icon_twisted
I tylko nie wiem czy wieczorem oglądać snookera czy golf z Meksyku?


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 30.04.2023 07:03 PM

Sundrajta napisał(a):oglądać snookera czy golf z Meksyku?
Golf to po prostu załóż i oglądaj w nim snookera.


RE: Przy muzyce o sporcie - bear - 30.04.2023 08:53 PM

Można też oglądać mecz Canyon Klasa A, Warszawa I,
Płudy Warszawa - Huragan II Wołomin, do przerwy 0:1.

[Obrazek: 6de9d230b3f1.jpg]


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 30.04.2023 10:58 PM

Selby wbija pierwszego maxa w historii finałów mistrzostw świata.


RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 30.04.2023 11:52 PM

Widziałem końcówkę tego frejma. Icon_cool
No i jednak Mark wygrał drugą sesję 6:3 i raczej przystąpi do jutrzejszej gry w roli faworyta, jak Belg to wygra będzie mistrzem psychiki nie do złamania!


RE: Przy muzyce o sporcie - Yacy - 01.05.2023 03:29 PM

mi się finał podoba, z tego co widzę, bo nie oglądam całości.
ale w sumie nie wiem co tam się dzieje.
wczoraj Brecel nie dojechał na finał, a dziś Selby Icon_wink2

wczoraj maxa zrobił Selby, a dziś swój najwyższy wynik - 141 - Belg.


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 01.05.2023 05:20 PM

Ja niestety oglądam całość. Niestety, bo Selby jednak gra słabiej niż w dwóch poprzednich meczach. Brecel z kolei lepiej.


RE: Przy muzyce o sporcie - barb42 - 01.05.2023 06:04 PM

(01.05.2023 05:20 PM)kajman napisał(a):  Ja niestety oglądam całość. Niestety, bo Selby jednak gra słabiej niż w dwóch poprzednich meczach. Brecel z kolei lepiej.
Wynik zdaje się to potwierdzać. Planuję oglądać sesję wieczorem, po spotkaniu Igi.


RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 01.05.2023 09:26 PM

kajman napisał(a):Niestety, bo Selby jednak gra słabiej niż w dwóch poprzednich meczach. Brecel z kolei lepiej.
A może po prostu Selby miał dotąd słabych rywali i na ich tle wypadał tak świetnie? Wygląda na to że moja przepowiednia się sprawdza, dziś w trzeciej sesji (której nie miałem kiedy obejrzeć) pewna wygrana Luki 6:2, początek decydującej też wygrany frame i już było 16:10 dla Belga! Teraz dwie wygrał Mark i zaczyna jeszcze wywierać presję na liderze. Zwłaszcza ta ostatnia partia, to było typowe taktyczne granie, które przyniosło powodzenie bardziej doświadczonemu graczowi.
A wiecie, że jak Belg wygra to będzie pierwszy tytuł dla Europejczyka kontynentalnego?! Icon_eek