Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



RE: Przy muzyce o sporcie - bear - 11.04.2023 10:46 PM

Meldunek z wyścigu żółwi, który coraz bardziej przypomina montypythonowską "Olimpiadę głupków".

Ishak nie strzelił 2 karnych z rzędu, teraz trafił w poprzeczkę, dobił i miał pretensje, że gol nie jest uznany. Czyli można zawodowo uprawiać sport, zarabiać grubą kasę i nie znać podstaw zasad gry.
Imaz w meczu o wszystko przy stanie 0:0 podchodzi do jedenastki i robi coś takiego.





Jeśli nikt z Rakowa, to najbardziej kibicuję Grosickiemu. Tytuł króla strzelców dla skrzydłowego byłby najlepszym podsumowaniem tego sezonu.

11 - Imaz (Jagiellonia), Ishak (Lech),
10 - Grosicki (Pogoń), Gual (Jagiellonia), Josué (Legia), Łukowski (Korona), Nowak (Górnik 1, Raków 9),
9 - Davo (Wisła), Hamulic (Stal), Zwoliński (Lechia),
8 - López (Raków), Pawłowski (Widzew), Skóraś (Lech), Wilczek (Piast), Włodarczyk (Górnik),
7 - Paixão (Lechia), Gutkovskis (Raków), Henríquez (Miedź), Wolski (Wisła)


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 12.04.2023 02:08 PM

Nadal podtrzymuję, że największe szanse ma Ishak. W drugiej kolejności Imaz, Grosik, Josué i Nowak.


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 12.04.2023 03:52 PM

Wilczek to jest TEN Wilczek, z Danii?


RE: Przy muzyce o sporcie - bear - 12.04.2023 09:31 PM

Tak, ten.
W szatni Piasta oprócz Wilczka są jeszcze Dziczek, Jelonek i Mucha. Strach wejść.

Tyle czekałem żeby zobaczyć jakiś mecz Napoli, i trochę zawód...


RE: Przy muzyce o sporcie - thestranglers - 12.04.2023 10:00 PM

Mają przecież przewagę...


RE: Przy muzyce o sporcie - bear - 12.04.2023 10:15 PM

Niby tak, ale wynik jest jaki jest.
Może moje wyobrażenie o tym, jak ten zespół gra było za dużo i nie wytrzymuje zderzenia z tym, jak w tym meczu póki co wyglądają.


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 13.04.2023 11:55 AM

bear napisał(a):Każdy czasami popełnia błędy. Jedni na boisku, drudzy przy suplementacji
Już się nie ma co krygować: substancja maskująca? Dla mnie to oczywisty doping. Zważywszy na sporo (jak na piłkarzy) ostatnio wpadek polskich zawodników: pewnie wcale nie taki rzadki.


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 13.04.2023 12:07 PM

(12.04.2023 10:00 PM)thestranglers napisał(a):  Mają przecież przewagę...
I co z tej przewagi? Dla mnie jednak wyglądało to mocno średnio z ich strony, podobnie jak bear oczekiwałem więcej. Ale ie można grać na tak wysokim diapazonie? Pech chciał, że to właśnie na mecz ligowy z Milanem przyszedł zdaje się ten największy w tym sezonie dołek, a teraz trudno było się tak szybko z niego wykaraskać.
Ale oczywiście w rewanżu trzymam kciuki i wierzę, że mogą to odmienić.


RE: Przy muzyce o sporcie - ku3a - 13.04.2023 01:26 PM

bear napisał(a):Meldunek z wyścigu żółwi, który coraz bardziej przypomina montypythonowską "Olimpiadę głupków".
a ja się ciągle zastanawiam ilu ich maksymalnie może się podzielić tytułem Icon_wink2. póki co teoretycznie liczba może być duża Icon_razz.


RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 13.04.2023 06:40 PM

neo01 napisał(a):Ale oczywiście w rewanżu trzymam kciuki i wierzę, że mogą to odmienić.
Ja też trzymam kciuki za Napoli, ale obawiam się nudnego jak flaki z olejem mediolańskiego półfinału LM!
Na to wygląda że Neapolitańczycy złapali akurat drobny kryzys, do którego niewątpliwie przyczyniła się kontuzja najlepszego strzelca. W Serie A im to nie zaszkodzi, ale z osiągnięcia większego sukcesu w LM może niestety wykluczyć...


RE: Przy muzyce o sporcie - thestranglers - 13.04.2023 09:05 PM

Pycha Lecha będzie ukarana coś czuję dziś wieczorem.


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 13.04.2023 09:13 PM

Widzę że już przegrywają. Niedobrze.


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 13.04.2023 09:24 PM

Ale widzę, że jednak zrobiło się ciekawie Icon_smile2 .


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 13.04.2023 09:32 PM

Wszyscy o piłce, a ja czekam na najważniejsze sportowe wydarzenie dla mnie. Od soboty 17 dni MŚ w snookerze. Niestety pierwszego (i części drugiego) dnia nie obejrzę.


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 13.04.2023 09:43 PM

thestranglers napisał(a):Pycha Lecha będzie ukarana coś czuję dziś wieczorem.
Jaka znowu pycha?


RE: Przy muzyce o sporcie - thestranglers - 13.04.2023 09:46 PM

Tak odbieram ich, a Ty masz prawo do swojego zdania.


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 13.04.2023 10:18 PM

To napisz, że to jest Twoja opinia, bo myślałem, że jakoś buńczucznie się wypowiadali, a to byłoby dość dziwne jednak.


RE: Przy muzyce o sporcie - bear - 14.04.2023 12:09 AM

Czy przejawem pychy, buty nie jest taki obrazek...?

[Obrazek: 9209367528af.jpg]

Gość nie doznał poważnej kontuzji, nie przeżywa żadnego osobistego czy rodzinnego dramatu.
Został przyłapany na stosowaniu dopingu.
Nie mieści mi się w głowie to, co dzieje się wokół tej historii.


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 14.04.2023 12:17 AM

Dokładnie. Dzisiaj jak UEFA ogłosiła zawieszenie, to zamiast się cieszyć, że taka niska kara, na FB wszyscy na nią pomstują. Ja bym dziękował.

PS. Ktoś mnie uświadomi, skąd się wziął w 1/4 LE jakiś klub Royal Union SG i co to w ogóle jest?? Pierwsze słyszę o takim klubie!


RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 14.04.2023 12:36 AM

Miszon napisał(a):skąd się wziął w 1/4 LE jakiś klub Royal Union SG i co to w ogóle jest?
To jest wicemistrz Belgii, skromny klub z Brukseli, bez jakichś wielkich pieniędzy.
Za to wielce zasłużony dla tego kraju w zamierzchłych czasach (z pamięci mogę napisać, że mają kilka tytułów mistrzowskich zdobytych w połowie XX wieku), a teraz zdaje się dwa lata temu wrócił do pierwszej ligi i znowu liczy się w walce o najwyższe trofea. I proszę świetnie zagrali z Bayerem Leverkusen i wciąż mają spore szanse na awans do półfinału. Icon_idea

A co do Lecha, na pewno nam wstydu nie przyniósł. Fiorentina na wiosnę gra znakomicie w Serie A i ma najlepszy bilans z ostatnich kilkunastu kolejek razem z Lazio, więc Poznaniacy z tyloma absencjami w składzie akurat nie mieli większych szans.
Rozumiem że Salamon powinien być zawieszony, ale chyba dopiero po zbadaniu próbki B, a tak powstała dziwna sytuacja, że dotąd jeszcze mógł grać w Ekstraklasie i akurat UEFA przypomniała sobie żeby go zawiesić właśnie w dniu rozgrywek LKE, jakby włoskie lobby użyło swoich wpływów, by podjąć taką decyzję?
A co do bramkarza Filipa Bednarka, rzeczywiście przy pierwszej bramce mocno zawalił.