Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 09.03.2023 04:25 PM

Coś pomieszałem, bo napisałem o kibicach, którzy oczywiście też wspierają Feio.
A co do piłkarzy to pisanie, że potrafią tylko grać jest chyba trochę obraźliwe. To są nierzadko (chyba coraz częściej) inteligentni ludzie, którzy potrafią ocenić jak wyglądał klub przed przyjściem trenera i jak wygląda teraz - i do czego zmierza.
Żeby było jasne, nie bronię przecież tego, co się stało w gabinecie, zresztą już o tym pisałem. Chłop zachował się prostacko i chamsko, to bez dwóch zdań. Ale czy ponosi całą winę za zaistniałą sytuację? Chciałbym, żeby ktoś to wyjaśnił...
I chyba rzeczywiście zostawmy póki co ten temat i poczekajmy na rozwój wypadków.

To może co do piłki na nieco wyższym poziomie: PSG odpadło w 1/8 LM bodajże szósty raz w ciągu ostatnich ośmiu lat, pokazując że pieniądze na całe szczęście to nie wszystko w futbolu. Szkoda mi tylko Messiego, mam nadzieję, że za rok wzmocni Barcę na 1-2 sezony, a potem może spokojnie wracać do Argentyny, gdzie ponoć chce zakończyć karierę.


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 11.03.2023 03:16 PM

Smutny artykuł o smutnej rzeczywistości polskich młodych kolarzy - chcesz się rozwijać, to w wieku 18 trzeba wyjechać za granicę. Inaczej nawet jak jesteś aktualnym wicemistrzem Polski, to w wieku 28 lat kończysz karierę...
https://www.rp.pl/kolarstwo/art38091231-wielka-emigracja-na-dwoch-kolach
Zarobki takich kolarzy też, delikatnie mówiąc, nie powalają...


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 11.03.2023 05:24 PM

Tymczasem Lech w czwartek 2:0 ze szwedzkim Djurgardens i jest już jedną nogą w ćwierćfinale ligi biedronki Icon_wink (chociaż rewanż na wyjeździe łatwy pewnie nie będzie).


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 16.03.2023 10:33 PM

Sorry, że post pod postem, ale spieszę donieść, że Lech podołał zadaniu i po efektownej wygranej 3:0 jest już w ćwierćfinale Icon_smile Jutro losowanie przeciwnika.


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 16.03.2023 11:01 PM

Szkoda, że tylko na Viaplay to leciało. Jest to jednak historyczny wynik, abstrahując od rangi tego pucharu. Jednak 1/4 to 1/4, nawet jeśli to byłby puchar wojewody Icon_wink .


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 16.03.2023 11:09 PM

(16.03.2023 11:01 PM)Miszon napisał(a):  Szkoda, że tylko na Viaplay to leciało. Jest to jednak historyczny wynik, abstrahując od rangi tego pucharu. Jednak 1/4 to 1/4, nawet jeśli to byłby puchar wojewody Icon_wink .

Ja raz zająłem trzecie miejsce w konkursie matematycznym, jestem lepszy od Lecha Gdańsk?


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 16.03.2023 11:20 PM

Pewnie.
O ile brało udział więcej osób niż drużyn startujących w tym pucharze.


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 16.03.2023 11:21 PM

Sorry, że post pod postem, ale spieszę donieść, że wielokrotnie napisałem dyktando bez żadnych błędów ortograficznych.


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 16.03.2023 11:40 PM

A ja miewałem na dyktandzie z angielskiego ponad 100.


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 16.03.2023 11:51 PM

EVENo napisał(a):Lecha Gdańsk
nie ma takiej drużyny


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 17.03.2023 07:37 AM

No to Gdynia.


RE: Przy muzyce o sporcie - bear - 17.03.2023 01:57 PM

Pierwsze powołania Santosa:
Drągowski (Spezia), Skorupski (Bologna), Szczęsny (Juventus).
Bednarek (Southampton), Bereszyński (Napoli), Cash (Aston Villa), Dawidowicz (Hellas), Gumny (Augsburg), Karbownik (Fortuna), Kiwior (Arsenal), Piątkowski (Gent).
Bielik (Birmingham), Kozłowski (Vitesse), Lederman (Raków), Linetty (Torino), D. Szymański (AEK), S. Szymański (Feyenoord), Frankowski (Lens), Kamiński (Wolfsburg), Skóraś (Lech), Zalewski (Roma), Zieliński (Napoli).
Lewandowski (Barcelona), Piątek (Salernitana), Świderski (Charlotte).

Ben Lederman Icon_razzIcon_razzIcon_razz
Zakochałem się w tym chłopaku od pierwszego zobaczenia na żywo. Ze wszystkich piłkarzy Rakowa, to chyba z patrzenia na jego grę mam największą przyjemność. Technika, elegancja, intelekt, odpowiedzialność, przegląd pola, zmysł do gry kombinacyjnej, fantazja.
Urodzony w Los Angeles, wychowany w barcelońskiej La Masli, ma trzy obywatelstwa: amerykańskie, izrealskie i polskie.
Pierwsze pół roku w Częstochowie bardzo trudne, właściwie był już na wylocie. Uratowała go... pandemia. Był już spakowany, ale granice były zamknięte i nie miał jak wyjechać z kraju. Zacisnął zęby, ogarnął się i dzisiaj życie mu oddaje.
Wielka radość i duma.

Bardzo podoba mi się ta kadra, fajny balans między starą gwardią i nowymi twarzami, widać świeże spojrzenie i brak sentymentów.
Będzie dobrze.


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 17.03.2023 02:04 PM

No właśnie zastanawiałem się, czy Lederman to jakiś asystent czy masażysta, ale ktoś w złą rubrykę wpisał Icon_wink2 .


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 17.03.2023 03:05 PM

Ale że Krychowiaka nie wzięli Icon_wink

Tak sobie patrzę, w jakich klubach grają nasi reprezentanci. A w jakich grali 10, 15 lat temu. To naprawdę robi wrażenie, jak to się wszystko rozwinęło.


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 17.03.2023 03:22 PM

Lech zagra z Fiorentiną.


RE: Przy muzyce o sporcie - thestranglers - 17.03.2023 04:12 PM

To chyba dużo lepsza drużyna od ich poprzednich przeciwników.


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 17.03.2023 05:05 PM

No, zdecydowanie. Poprzednio to było chyba najlepsze możliwe losowanie, teraz to jedna z dwóch najsilniejszych drużyn.
Ale chyba dobrze, że będą mogli pokazać się na tle silniejszego rywala, to w końcu ćwierćfinał.


RE: Przy muzyce o sporcie - thestranglers - 17.03.2023 05:13 PM

Oczywiście! Ta druga to Bazylea?


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 17.03.2023 05:41 PM

Na tym etapie to wypadałoby, żeby już jakieś sensowne firmy się pojawiały.


RE: Przy muzyce o sporcie - thestranglers - 17.03.2023 05:51 PM

Musi Ci starczyć czołówka ligi holenderskiej, belgijskiej, polskiej... Icon_biggrin do tego średniaki z angielskiej, francuskiej, włoskiej, niewątpliwie poza Lechem gra to ze sobą