Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 20.08.2021 04:30 PM

(20.08.2021 03:48 PM)kajman napisał(a):  To chyba jakieś zmiany są. Kiedy był puchar UEFA, a teraz jakaś Liga Konfederacji? I nie rozumiem o co chodzi z Legią. Gdzie będzie jak wygra ze Slavią, bo chyba nie w Lidze Mistrzów, bo ponoć przegrała z Chorwatami. To wszystko nie na mój rozum.

A to nawet ja wiem, że stworzono jak gdyby trzecią ligę europejskich pucharów, właśnie dla takich słabeuszy jak Polska i nazywa się to Liga Konfederacji. Chyba.


RE: Przy muzyce o sporcie - thestranglers - 20.08.2021 05:47 PM

Jak ze Slavią odpadnie to ma już gwarantowane miejsce w grupie w tej trzeciej lidze, Lidze Konferencji. W innym przypadku w odpowiedniku poziom wyżej, czyli w Lidze Europy.
Raków z kolei do tej najniższej klasy musi awansować.


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 20.08.2021 05:51 PM

To wicemistrz Polski gra w eliminacjach do trzeciej ligi Europy? Załamka. To może już lepiej w ogóle nie startować.


RE: Przy muzyce o sporcie - thestranglers - 20.08.2021 06:02 PM

Właśnie, też to zastanawiające, no ale chyba sami sobie na to zapracowaliśmy.


RE: Przy muzyce o sporcie - gioconda2 - 20.08.2021 06:26 PM

A ja myślałam, że tylko zmieniono nazwę Icon_rolleyes
I dawna Liga Europy nazywa się teraz Ligą Konfederacji Icon_rolleyes
A wszystko dlatego, że nasze drużyny ostatnio grały tylko w Konfederacji Icon_confused
No i my się tym podniecamy Icon_razz
Myślałam, że bijemy się chociaż o 2 poziom rozgrywek pucharowych Icon_sad


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 20.08.2021 06:51 PM

thestranglers napisał(a):Właśnie, też to zastanawiające, no ale chyba sami sobie na to zapracowaliśmy.
29. liga w Europie (niedawno jeszcze 30.)? Tak, dobrze sobie na to zapracowaliśmy Icon_rolleyes
Powiem więcej, Raków musi się przebijać przez 4 rundy kwalifikacji, żeby zagrać w tych najniższych rozgrywkach, to dopiero jest masakra!
gioconda2 napisał(a):Ligą Konfederacji
Konferencji! Icon_smile
gioconda2 napisał(a):Myślałam, że bijemy się chociaż o 2 poziom rozgrywek pucharowych
Legia się jeszcze bije i to jednak jest pozytyw, patrząc na to, co było w ostatnich latach...
A co do podniecania się, to jak taki Raków, który jeszcze niedawno grał na zapleczu Ekstraklasy eliminuje 5. drużynę ligi rosyjskiej i wygrywa z jedną z czołowych drużyn ligi belgijskiej, które stoją gdzieś o 20. miejsc wyżej od naszej, to myślę, że są to jednak powody do jakiejś małej radości...


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 20.08.2021 06:54 PM

neo01 napisał(a):Konferencji!
Ona tutaj winy nie ponosi, bo ja pierwszy tak napisałem. Swoją drogą dziwna jest ta nazwa.


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 20.08.2021 07:10 PM

Czyli dobrze zrobiłem dopisując to "Chyba" Icon_mrgreen


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 20.08.2021 07:18 PM

kajman napisał(a):Ona tutaj winy nie ponosi, bo ja pierwszy tak napisałem. Swoją drogą dziwna jest ta nazwa.
Tak, najpierw Ty, potem Eveno i się rozniosło Icon_wink
No fakt, trochę dziwna, po ang. Conference League, co w sumie może też oznaczać zebranie, posiedzenie lub zjazd.


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 20.08.2021 07:18 PM

Czyli zrobiło się to zaraźliwe, ale chyba teraz epidemię da się stłumić.


RE: Przy muzyce o sporcie - gioconda2 - 20.08.2021 07:51 PM

Ani kajman ani Enevo winy nie ponoszą.
Jestem przekonana, że tak mówili dziennikarze sportowi Icon_lol
Przynajmniej ja słyszałam już chyba z 2 lata temu w serwisach sportowych "konfederacji" Icon_lol


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 20.08.2021 07:56 PM

Może wtedy była konfederacja, a teraz konferencja. A za kilka lat będzie puchar konwencji. A może w konwencji.


RE: Przy muzyce o sporcie - ku3a - 20.08.2021 09:54 PM

bear napisał(a):czy Raków Częstochowa wygra ligę konfederacji bez straty gola czy jednak coś przypadkiem tam po drodze wpadnie
brakuje mi tego poczucia humoru Icon_mrgreen.

kapitalna sprawa!!
wielkie brawa i bardzo mocno trzymam kciuki za rewanż!
a to było gdzieś do obejrzenia w ogóle? wiadomo, że druga połowa nachodziła na pierwszą Legii, więc całości bym nie obejrzał, no ale tę pierwszą chciałem obejrzeć (nie ukrywam, że również z tego względu, że chciałem sobie Vadisa przypomnieć Icon_wink2 ). tymczasem przeleciałem wszystkie dostępne stacje i nie było... rewanż będzie?


RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 21.08.2021 12:14 AM

Było przecież na TVP Sport?
Oglądałem prawie cały mecz i miażdżącą wręcz przewagę (ale jedynie wizualnie) mieli goście, więc boję się, żeby to się nie skończyło jak ze Śląskiem Wrocław!
I też ze zdziwieniem zobaczyłem w tym spotkaniu Vadisa, ale tylko pod względem fryzury nie zmienił się za wiele, bo brzuszek urósł i to już kompletnie nie ta dynamika co w Legii (może jeszcze odrobina techniki pozostała)!
neo01 napisał(a):Powiem więcej, Raków musi się przebijać przez 4 rundy kwalifikacji, żeby zagrać w tych najniższych rozgrywkach, to dopiero jest masakra!
Przez trzy, jako zdobywca pucharu Polski z pierwszej był zwolniony.


RE: Przy muzyce o sporcie - EVENo - 21.08.2021 08:55 AM

ku3a napisał(a):a to było gdzieś do obejrzenia w ogóle?
Nie wiem jak ten konkretny mecz, ale po Euro wyskakiwały mi w "polecanych" na jutubie transmisje z meczów eliminacji Legii i chyba Rakowa na kanale TVP Sport do obejrzenia bezpośrednio z jutuba na jutubie.


RE: Przy muzyce o sporcie - ku3a - 21.08.2021 11:56 AM

Sundrajta napisał(a):Było przecież na TVP Sport?
ech, no to przegapiłem...
EVENo napisał(a):na kanale TVP Sport do obejrzenia bezpośrednio na jutubie.
o, ciekawe. dobrze wiedzieć na przyszłość.

dzięki.


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 23.08.2021 07:11 PM

A tymczasem w naszej Ekstraklasie takie gole padają:

Ten pierwszy pojawił się nawet w oficjalnym serwisie FIFA i nie ma się co dziwić... Icon_smile


RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 26.08.2021 10:02 PM

Sundrajta napisał(a):więc boję się, żeby to się nie skończyło jak ze Śląskiem Wrocław
No i niestety trochę wykrakałem. Icon_wink Jednakże te 555 minut bez straty gola pozostanie na zawsze w naszej pamięci. Icon_cool
A Legia cóż, po pierwszej połowie rozczarowuje (nie oglądałem, bo prawie cały czas byłem w Gandawie), bowiem będąc w przewadze jednego piłkarza już od trzeciej minuty, należy pokazać trochę więcej. I może tego dokonają w drugiej połowie, gdy już będę ich śledził? Icon_twisted


RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 26.08.2021 10:53 PM

No, zrehabilitowali się.


RE: Przy muzyce o sporcie - ku3a - 26.08.2021 11:37 PM

Sundrajta napisał(a):Legia cóż, po pierwszej połowie rozczarowuje (nie oglądałem (...))
ten cytat chyba nie wymaga komentarza. dramat... Icon_rolleyes

JEEEEEEEST!!! Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Wreszcie fantastyczny sukces! Icon_biggrin3 Po tych suchych latach, po tych upokorzeniach (Astana, Omonia Nikozja itd.) dziś wreszcie wielki sukces Legii! Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Gdy na arenie międzynarodowej zwykle są baty, to dziś akurat jest jeden z tych wyjątkowych dni, gdy puszcza się w niepamięć i cieszy się sukcesem Icon_biggrin3.
Przez ostatnie 15 minut meczu nie dałem rady siedzieć. Nie stałem, chodziłem przed telewizorem cały czas w lewo i w prawo Icon_mrgreen.
Bardzo mądry, dobry i skuteczny mecz!

Czemu się tak podniecam, skoro to ledwie czeska drużyna? Po pierwsze dlatego, że awans do Ligi Europy to bardzo wymierne korzyści finansowe. A po drugie dlatego, że to wcale nie "ledwie czeska drużyna". To potentat na krajowym podwórku. To drużyna, która regularnie gra w pucharach i to gra skutecznie, chociażby dochodząc do 1/8 Ligi Europy! To drużyna, która ma 3 razy większy budżet niż Legia. To drużyna, w której jest człowiek wyceniany na 20 milionów Euro - taką kwotę może by się zebrało jakby zebrać z 8 najdroższych piłkarzy Legii.
Legia dziś była wielka!! Icon_biggrin3

Szkoda Rakowa... Brawa za wszystkie dotychczasowe mecze i za 3/4 dzisiejszego meczu... Obyście za rok wrócili do europejskich pucharów jeszcze mocniejsi!