Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mychartsowy Top King Crimson - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Mychartsowy Top King Crimson (/showthread.php?tid=59654)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Mychartsowy Top King Crimson - kajman - 29.01.2022 09:49 AM

Aro napisał(a):Aktywni się zgłosili, zostały boty.
Fajnie być botem.


RE: Mychartsowy Top King Crimson - Aro - 29.01.2022 02:29 PM

A to jeszcze nie wrzuciłeś propozycji ? No trudno, przez chwilę musisz wziąć to na klatę Icon_lol


RE: Mychartsowy Top King Crimson - EVENo - 29.01.2022 03:37 PM

Cadence and Cascade


RE: Mychartsowy Top King Crimson - EVENo - 29.01.2022 07:08 PM

CO TO JEST ZA MUZYKA XD TO JEST SZALONE Słucham In The Wake of Poseidon i to jest raz głośne, raz ciche, raz takie, raz siakie, co tu się dzieje jest absolutnie nie do ocenienia. Top płyt miałby chyba większy sens.
I słucham tego grając w grę, w której "Złem" jest Crimson. Jeszcze tylko nie wiem czy to jest jakaś postać, czy co.


RE: Mychartsowy Top King Crimson - kajman - 29.01.2022 07:10 PM

To miało być szalone. I dlatego genialne (w moim odczuciu).


RE: Mychartsowy Top King Crimson - EVENo - 29.01.2022 07:13 PM

Otwarłem arkusz kalkulacyjny, nazwałem go "crimson kapusta". Peace mnie na razie nie przekonuje. "Żarcie dla kota" bardziej xD


RE: Mychartsowy Top King Crimson - kajman - 29.01.2022 07:18 PM

Chcesz przesłuchać całą dyskografię? Bo Peace chyba nie ma w zestawie.


RE: Mychartsowy Top King Crimson - EVENo - 29.01.2022 07:19 PM

Ja jej nie chce przesłuchać, ja to robię.


RE: Mychartsowy Top King Crimson - Miszon - 29.01.2022 07:40 PM

Super Icon_smile2 .

Ale Poseidon przecież to jest niejako powtórka numeru tytułowego z debiutu, ładna piosenka, nic szalonego tam nie ma.


RE: Mychartsowy Top King Crimson - kajman - 29.01.2022 08:05 PM

Ja mam wrażenie, że on o całej płycie pisze.
A sam numer to dla mnie w pewnym sensie powtórka zarazem tytułowego jak i Epitaph, ale jednak to zupełnie inny utwór i nie gorszy od tamtych.


RE: Mychartsowy Top King Crimson - Miszon - 29.01.2022 08:29 PM

Tak, taki mix Court z Epitaph


RE: Mychartsowy Top King Crimson - Sundrajta - 29.01.2022 08:37 PM

Miszon napisał(a):Cadence and Cascade - ojej, nie ma?
Już miałem Cię wesprzeć, bo mam wrażenie (tak w ciemno) że Twój gust w przypadku KC jest mi znacznie bliższy niż choćby kajmanowy. Icon_twisted Ale widzę że zostałem uprzedzony.
I jeżeli komuś szczególnie zależy jeszcze na jakiejś piosence, to niech pisze, mam wolny głos więc nie zawaham się go użyć. Icon_lol

Niechaj też ktoś (z ekspertów) stworzy plejkę na Spotyfaju, bo ja boję się, że dodam wersję któregoś kawałka nie z tej płyty co trzeba...
A ponad cztery godziny (bo jeszcze kilka pieśni dojdzie) słuchania, to trzeba wcześniej się za to brać niż dwa dni przed końcem. Bo też myślę, że przynajmniej dwie rundy muszę zrobić wstępną i finałową. Icon_arrow


RE: Mychartsowy Top King Crimson - kajman - 29.01.2022 08:41 PM

Sundrajta napisał(a):I jeżeli komuś szczególnie zależy jeszcze na jakiejś piosence
Ja już mam za dużo kandydatów do dziesiątki, a jeszcze sam niczego nie zgłaszałem.


RE: Mychartsowy Top King Crimson - Miszon - 29.01.2022 08:45 PM

Cytat: I jeżeli komuś szczególnie zależy jeszcze na jakiejś piosence, to niech pisze, mam wolny głos więc nie zawaham się go użyć. Icon_lol
Ja wypisałem wyżej kilkanaście swoich propozycji ze swojej czołowej 40-ki. Są wg kolejności w jakiej mi ich brakuje.
Zostały jeszcze te:
One More Red Nightmare
Inner garden I/II
Indoor games
Happy family
Ladies of the road
VROOM
Walking on air
The great deceiver
Lament
The night watch
Indiscipline
Elephant talk


RE: Mychartsowy Top King Crimson - santosz - 29.01.2022 08:48 PM

Miszon zapomniał jeszcze do tej listy dopisać Matte Kudasai


RE: Mychartsowy Top King Crimson - Miszon - 29.01.2022 08:52 PM

U mnie nieco niżej Icon_razz .


RE: Mychartsowy Top King Crimson - Dobromiera - 29.01.2022 09:03 PM

The Great Deceiver
Elephant Talk



RE: Mychartsowy Top King Crimson - michal_paszcza - 29.01.2022 09:13 PM

(28.01.2022 10:57 PM)neo01 napisał(a):  Jakoś słowo "piosenka" średnio mi pasuje do rzeczy, jakie tworzy KC Icon_wink
Możnaby przyjąć, że King Crimson poszerzało w pewnym sensie, anglosaskie pojęcie "piosenki" (które jest szersze, niż u nas) - tak samo, jak i rocka w ogóle. Icon_smile


RE: Mychartsowy Top King Crimson - neo01 - 29.01.2022 10:45 PM

No tak, tam jest po prostu "song" i to pojęcie obejmuje właściwie każdy utwór muzyki popularnej. Ale żyjemy w Polsce i nieustannie mnie dziwi i nawet trochę śmieszy jak ktoś nazywa utwór metalowy, prog-rockowy czy hip-hopowy piosenką Icon_smile


RE: Mychartsowy Top King Crimson - EVENo - 30.01.2022 02:10 AM

neo01 napisał(a):Ale żyjemy w Polsce i nieustannie mnie dziwi i nawet trochę śmieszy jak ktoś nazywa utwór metalowy, prog-rockowy czy hip-hopowy piosenką
Tylko wiesz, że język ewoluuje? Icon_wink