Największe forum list przebojów Mycharts.pl
dzień 404 - utwór, po którego wysłuchaniu czujesz się hardcorem - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=151)
+--- Dział: 31 Day Song Challenge (/forumdisplay.php?fid=142)
+--- Wątek: dzień 404 - utwór, po którego wysłuchaniu czujesz się hardcorem (/showthread.php?tid=52659)



dzień 404 - utwór, po którego wysłuchaniu czujesz się hardcorem - thestranglers - 13.09.2020 09:26 AM

Minęło tyle lat, a kozak jest kozakiem...

Skunk Anansie - Charlie Big Potato



RE: dzień 404 - utwór, po którego wysłuchaniu czujesz się hardcorem - kajman - 13.09.2020 10:00 AM

Nie wiem co to znaczy czuć się hardcorem.
Ale utwór zacny. Mój nr 1 zespołu.


RE: dzień 404 - utwór, po którego wysłuchaniu czujesz się hardcorem - inżynierek - 13.09.2020 10:41 AM

Moja idea miała na myśli, że dla innych utwór jest asłuchalny, a dla słuchającego - całkiem "przyjemny".

Autiomaa - Abandoned
W ogóle przywołałbym cały album Scandinavian Winter Icon_wink ale choć utwory są u mnie na - słownie - zero, nie są koszmarami. Są po prostu na tyle dziwne, że mogę ich słuchać. I dlatego czuję się hardcorem. Icon_wink





RE: dzień 404 - utwór, po którego wysłuchaniu czujesz się hardcorem - kajman - 13.09.2020 10:42 AM

inżynierek napisał(a):Moja idea miała na myśli, że dla innych utwór jest asłuchalny, a dla słuchającego - całkiem "przyjemny".
No to thestranglers kompletnie nie trafił przynajmniej jeżeli chodzi o mnie.


RE: dzień 404 - utwór, po którego wysłuchaniu czujesz się hardcorem - inżynierek - 13.09.2020 10:43 AM

Ojeju, każdy może interpretować na własny sposób Icon_wink


RE: dzień 404 - utwór, po którego wysłuchaniu czujesz się hardcorem - EVENo - 13.09.2020 11:16 AM

inżynierek napisał(a):Moja idea miała na myśli, że dla innych utwór jest asłuchalny, a dla słuchającego - całkiem "przyjemny".
W życiu bym na to nie wpadł. Ale skoro tak...

Amon Amarth - TWILIGHT OF THE THUNDER GOD



RE: dzień 404 - utwór, po którego wysłuchaniu czujesz się hardcorem - Miszon - 13.09.2020 11:41 AM

Nie do końca rozumiem tytuł wątku.

Ale tak czy inaczej Charlie Wielki Ziemniak to najlepszy numer SA.


RE: dzień 404 - utwór, po którego wysłuchaniu czujesz się hardcorem - AKT! - 13.09.2020 06:40 PM

inżynierek napisał(a):Moja idea miała na myśli, że dla innych utwór jest asłuchalny, a dla słuchającego - całkiem "przyjemny".
tak, to w sumie niezła interpretacja; dzień faktycznie dość specyficznie sformułowany

mnie przyszedł do głowy 30-minutowy set remiksów "cotton eye joe" w wykonaniu gfoty:



RE: dzień 404 - utwór, po którego wysłuchaniu czujesz się hardcorem - EVENo - 13.09.2020 06:50 PM

A to mi się przypomniał od razu ten projekt:



Dadabots wykorzystuje powtarzającą się sieć neuronową do identyfikacji wzorców w muzyce. Chodzi głównie o przewidywania najczęstszych elementów danego gatunku i odtwarzanie ich. Dzięki temu powstał specjalny stream, który przez 24 godziny na dobę nadaje muzykę death metalową, która stworzona jest przez algorytm.


RE: dzień 404 - utwór, po którego wysłuchaniu czujesz się hardcorem - Dobromiera - 14.09.2020 11:46 AM

W sumie dla mnie death metal i tak brzmi, jak by był tworzony przez algorytm, więc mnie to nie dziwi. Icon_cool

A co do wątku, to wydawało mi się, że z "byciem hardcorem" to raczej chodzi o to, że się jest w stanie dokonać np. jakiegoś sporego wyczynu względnie niewielkim wysiłkiem, albo nabrało się wielkiej odwagi do zrobienia czegoś szalonego (albo głupiego xD)


RE: dzień 404 - utwór, po którego wysłuchaniu czujesz się hardcorem - thestranglers - 14.09.2020 02:23 PM

poszedłem tym samym tropem Icon_wink


RE: dzień 404 - utwór, po którego wysłuchaniu czujesz się hardcorem - neo01 - 14.09.2020 03:06 PM

I ja. Niech będzie coś w miarę aktualnego:

Metallica - Atlas, Rise!


RE: dzień 404 - utwór, po którego wysłuchaniu czujesz się hardcorem - Miszon - 14.09.2020 03:55 PM

No to może:

Ścianka - Spychacz
trollowałem tym numerem siostrę, która się go po prostu panicznie bała