Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przetrwają najsilniejsi - HEY - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Przetrwają najsilniejsi (/forumdisplay.php?fid=224)
+--- Wątek: Przetrwają najsilniejsi - HEY (/showthread.php?tid=48344)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Przetrwają najsilniejsi - HEY - AKT! - 26.02.2020 12:38 PM

okropna, ale intrygująca; można się w nią długo wpatrywać, trochę się krzywiąc, ale jednak Icon_wink


RE: Przetrwają najsilniejsi - HEY - EVENo - 05.03.2020 10:45 AM

To ja też dodam swoje trzy grosze w temacie okładek, bo dla mnie niemal wszystkie okładki Heya są paskudne, być może z wyjątkiem dwóch pierwszych, które też jakieś ładne nie są, ale bronią je barwy (takie same na obu) no i trochę Karmy, która jest okładką OK, ale za nic w świecie nie kojarzy mi się z Heyem. Z rywalizacji o tę absolutnie najbrzydszą odpada też MURP, natomiast cała reszta bije się o ten tytuł niezwykle zaciekle. Z tego powodu wybiorę chyba Błysk jako tę najgorszą, przynajmniej nie muszę argumentować dlaczego mi się nie podoba Icon_razz2


RE: Przetrwają najsilniejsi - HEY - neo01 - 05.03.2020 10:55 AM

Fakt, że okładki akurat nie były ich mocną stroną, ale te pierwsze miały rzeczywiście swój klimat i bardzo mi się podobały.


RE: Przetrwają najsilniejsi - HEY - AKT! - 05.03.2020 11:47 AM

"Do Rycerzy, do Szlachty, doo Mieszczan" to mój typ na ich najgorszą okładkę, ale konkurencja faktycznie jest sroga, natomiast najbardziej, pomimo brzydkiej typografii, widzi mi się "Fire".


RE: Przetrwają najsilniejsi - HEY - thestranglers - 05.03.2020 11:54 AM

To zabawne, że R.E.M. też mieli je okropne, możecie podzielić się swoimi spostrzeżeniami w bliźniaczym wątku... Icon_smile


RE: Przetrwają najsilniejsi - HEY - Miszon - 05.03.2020 12:55 PM

Music Music miał fajną oprawę graficzną, jak się to rozłożyło to powstawał domek.
A tak poza tym faktycznie lipnie, bronią się Fire, Ho, Live oraz MURP.
Fire jest fajna symbolika.

Najgorsze dla mnie sic oraz DRDSDM, obie wręcz odrzucają.