Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przetrwają najsilniejsi - HEY - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Przetrwają najsilniejsi (/forumdisplay.php?fid=224)
+--- Wątek: Przetrwają najsilniejsi - HEY (/showthread.php?tid=48344)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Przetrwają najsilniejsi - HEY - Kalypson - 16.12.2019 03:11 AM

Ho


RE: Przetrwają najsilniejsi - HEY - Dobromiera - 16.12.2019 05:53 AM

Ho!


RE: Przetrwają najsilniejsi - HEY - Sundrajta - 16.12.2019 09:10 AM

EVENo napisał(a):i znowu na nią nie zagłosował...
Bo mam jeszcze czas. Icon_twisted


RE: Przetrwają najsilniejsi - HEY - neo01 - 16.12.2019 11:06 AM

Chyba jednak Miszon się rozczarujesz...
[7] Music Music (2003)

Yacy napisał(a):to nie ma znaczenia czy jest nr 6 czy 5.
Jak dla kogo. Dla mnie jakieś tam ma - tym bardziej, że to uratowałoby "Fire". Gdybyśmy tak do tego podchodzili, to po co byłoby właściwie głosować przed finałem (mocno upraszczając)...


RE: Przetrwają najsilniejsi - HEY - Yacy - 16.12.2019 11:31 AM

ja pisałem o Fire. czy to 5 czy 6 to nie ma dla mnie znaczenia.
bo to powinno być 1 Icon_wink2 a na sto % nie dałoby rady.

(16.12.2019 11:06 AM)neo01 napisał(a):  Jak dla kogo. Dla mnie jakieś tam ma
gdybyś zamknął o 21.05 to byśmy oddali głosy Icon_razz
no niestety tak nam wyszło...
wiem, wiem. można było wcześniej.


RE: Przetrwają najsilniejsi - HEY - Miszon - 16.12.2019 11:53 AM

neo01 napisał(a):Chyba jednak Miszon się rozczarujesz...
Mam nadzieję, że nie sugerujesz iż już do końca plebiscytu, czyli niemal nonstop, będę głosował na tę płytę, a w międzyczasie poodpadają wszyscy moi faworyci?

Fire u mnie na piątym, więc szóste ujdzie w tłoku, gdyby nie to, że wyprzedzone przez [sic!].


RE: Przetrwają najsilniejsi - HEY - neo01 - 16.12.2019 12:17 PM

Miszon napisał(a):Mam nadzieję, że nie sugerujesz iż już do końca plebiscytu, czyli niemal nonstop, będę głosował na tę płytę, a w międzyczasie poodpadają wszyscy moi faworyci?
Nie, nie jestem wróżbitą Icon_wink Chodziło mi tylko o tę rundę.
A z tego jak to na razie wygląda, to chyba największe szanse na sukces ma "Echosystem" (obym się mylił). Ale praktycznie każda runda przynosi coś nowego, więc who knows...


RE: Przetrwają najsilniejsi - HEY - Sundrajta - 16.12.2019 01:36 PM

No to już wszystko (no może nie końca) wiem.
Po wysłuchaniu tej zaległości, widzę, a raczej słyszę że to najnudniejsza płyta Heya! Ktoś napisał wcześniej, że jest ich najrówniejszą pozycją i w pewnym sensie się z tym zgodzę, tylko ta średnia przy niej byłaby bardzo nisko ustawiona. Jedynie trzy piosenki zasługują na zapamiętanie, bo reszta, to ho ho ho... Icon_lol
A zatem w tej rundzie (i podejrzewam, że nie tylko) swój głos oddaję na:

[7] Music Music (2003)


RE: Przetrwają najsilniejsi - HEY - Miszon - 16.12.2019 02:17 PM

A ja bardzo lubię. Z tego wieku to podejrzewam że zdecydowanie najczęściej przeze mnie słuchana ich płyta. Bardzo przyjemne granie.


RE: Przetrwają najsilniejsi - HEY - EVENo - 16.12.2019 02:34 PM

A ja akurat uważam MM za płytę bardzo nierówną Icon_razz2 W tej swojej nierówności jednak nadal dobrze sprawuje się jako całość, choć końcówka jest faktycznie cholernie słaba Icon_neutral


RE: Przetrwają najsilniejsi - HEY - Miszon - 16.12.2019 03:10 PM

Zgadzam się, końcówka jest zbyteczna, Mahjong i Miglanc psują wrażenie dobrej płyty. Ale że są na końcu, to po prostu klikam "stop" i słucham od początku Icon_wink2 .


RE: Przetrwają najsilniejsi - HEY - AKT! - 16.12.2019 03:11 PM

Ho!


RE: Przetrwają najsilniejsi - HEY - Miszon - 16.12.2019 03:16 PM

Ciekawostka:
Marcin Żabiełowicz gra obecnie w zespole BaiKa (przypominam: zespół Piotra Banacha).


RE: Przetrwają najsilniejsi - HEY - Sundrajta - 16.12.2019 03:24 PM

Miszon napisał(a):Mahjong i Miglanc psują wrażenie dobrej płyty.
Akurat ten pierwszy kawałek zabrzmiał mi z niej dzisiaj najlepiej. Icon_lol
Miszon napisał(a):Marcin Żabiełowicz gra obecnie w zespole BaiKa (przypominam: zespół Piotra Banacha)
A grają zupełnie jak nie Hey? Icon_eek


RE: Przetrwają najsilniejsi - HEY - Miszon - 16.12.2019 03:48 PM

Zależy jak który Hey Icon_wink2 . Banach gra jak to Banach Icon_razz , czyli hard rock z elementami reggae.
Jakbyś nie wiedział, to z kolei Jacek Chrzanowski od jakoś 20 lat gra w Dezerterze, gdzie zdaje się realizuje się w temacie mocnego grania.


RE: Przetrwają najsilniejsi - HEY - neo01 - 16.12.2019 04:25 PM

Taka ciekawostka odnośnie Jacka Chrzanowskiego. Członkowie Dezerteru (chyba dwóch, w tym on) byli swego czasu gośćmi radiowęzła studenckiego, w którym miałem wtedy okazję trochę pracować. W ogóle ciekawa sprawa, że w radiowęźle mieliśmy takich gości, a nawet większe tuzy jak Muniek, Sidney Polak czy Anja Orthodox! (było im mówione, że to radio Icon_razz2) - załatwiał ich taki jeden kolega z akademika, który obecnie jest menedżerem kilku muzyków, w tym Czesława, bo ich znał osobiście.
W każdym razie jakoś wtedy nie pokojarzyłem, że to był basista Hey'a i słuchałem wywiadu tylko z głośników i jedyne co pamiętam, to jego wypowiedź na temat Hey'a, która mnie bardzo zdziwiła, bo stwierdził, że znacznie bardziej woli ten nowy okres działalności zespołu, niż starszy.

A Banach w BAiCe na pewno nie gra hard rocka, bardziej indie-rockiem bym to granie nazwał.


RE: Przetrwają najsilniejsi - HEY - Miszon - 16.12.2019 04:28 PM

neo01 napisał(a):Anja Orthodox!
W mojej pierwszej pracy na etat, pracowałem z nią razem (krótko, bo zaledwie 1 miesiąc, on akurat odchodziła, ale potem czasami się pojawiała).
neo01 napisał(a):jego wypowiedź na temat Hey'a, która mnie bardzo zdziwiła, bo stwierdził, że znacznie bardziej woli ten nowy okres działalności zespołu, niż starszy.
Raczej tak wszyscy oni mówią, że płyta Unplugged otworzyła im oczy i dopiero później się rozwinęli w pełni jako muzycy.
Trudno zresztą, żeby grali coś, co im się nie podoba.


RE: Przetrwają najsilniejsi - HEY - neo01 - 19.12.2019 09:36 PM

Miszon napisał(a):W mojej pierwszej pracy na etat, pracowałem z nią razem
Chyba już to pisałeś, a ja Cię pytałem gdzie to było, ale nie pamiętam Icon_wink
Miszon napisał(a):Raczej tak wszyscy oni mówią, że płyta Unplugged otworzyła im oczy
OK, ale to było gdzieś w 2005 chyba, max. w 2006 Icon_smile

Zostało jeszcze 25 minut, choć przewaga 1 płyty jest wyraźna.


RE: Przetrwają najsilniejsi - HEY - Lilian - 19.12.2019 09:57 PM

[7] Music Music (2003)


RE: Przetrwają najsilniejsi - HEY - Dobromiera - 19.12.2019 09:59 PM

No, to wyrok zapadł.