Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Odruch wymiotny - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Inne tematy (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- Wątek: Odruch wymiotny (/showthread.php?tid=4442)



Odruch wymiotny - prz_rulez - 08.04.2009 06:18 PM

Co powoduje u was chęć na rzygi? Ja myślałem, że nie mam czegoś takiego. Ale się znalazło. Strzał znikąd. - Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi. Niestety, pośród playlisty jakoś nie mogę znaleźć tego utworu...
Na usprawiedliwienie swojej nieoczekiwanej nietolerancji powiem, że to była bardzo trudna, nieprzespana noc po bardzo trudnym dniu przed dniem jeszcze trudniejszym...


- AKT! - 08.04.2009 06:39 PM

yyy ???


- abd3mz - 08.04.2009 06:53 PM

Ludzie weźcie się za coś innego niż forum. Świat się tu nie kończy. Wiele osób ma życie poza Internetem, czasem bardzo aktywne, i szkoda im czasu na czytanie tego czy innego durnego tematu. Warto by było, żeby każdy z nas [w tym ja] więcej się zastanawiał zanim coś napisze.

To była uwaga ogólna.

Teraz do prz_ruleza: ja jak ma trudny dzień to nie wylewam tego wszystkiego na forum tylko odpoczywam. Polecam.


- prz_rulez - 08.04.2009 07:29 PM

nie no, to ostatnie to takie post scriptum było... Icon_wink2
abd3mz napisał(a):Warto by było, żeby każdy z nas [w tym ja] więcej się zastanawiał zanim coś napisze
A może potrzebne jest miejsce, gdzie można bez obaw pisać to co się chce, nawet jeśli jest to błahe?


- saferłel - 08.04.2009 07:52 PM

Ja jutro to dopiero będę miał aktywny dzień, 5-7 godzin z bilardem Icon_wink, więc dzisiaj mogę sobie pozwolić na długi wieczór z netem Icon_wink i....wysłuchanie prz-a. Ja myślę, że Piotrowi chodziło oczywiście o coś w stylu ''najgorsze piosenki świata'', chociaż faktycznie przybrał to w bardzo dziwne słowa i ja równie nie załapałem o co chodzi (tak jak Konrad i te jego ''pytajniki''). Taki temat już był, więc możesz tam podzielić się swoim wrażeniami Icon_wink


- Listoholik - 08.04.2009 08:26 PM

weź prz załóż se bloga a nie tu pierniczysz trzy po trzy ;p


- prz_rulez - 08.04.2009 08:33 PM

Ale tu chodzi dosłownie o takie utwory, przy których przewraca się żołądek... lub coś innego
Listoholik napisał(a):weź prz załóż se bloga
Plan na po-maturze Icon_wink2
Listoholik napisał(a):a nie tu pierniczysz trzy po trzy ;p
Wolność słowa ;]


- abd3mz - 08.04.2009 09:25 PM

prz_rulez napisał(a):A może potrzebne jest miejsce, gdzie można bez obaw pisać to co się chce, nawet jeśli jest to błahe?
Nie wiem co na to powie Konrad i czy nie jest to zaśmiecanie serwera [chyba, że będziecie co jakiś czas usuwać te wątki], ale jeśli naprawdę musicie to wreszcie to zróbcie, a ja po prostu dodam go do ignorowanych.


- kleschko - 09.04.2009 08:01 AM

wątek nie ma co Icon_cry rzygać to mi się chcę jak widzę takie pomysły Icon_arrow


- prz_rulez - 09.04.2009 10:10 AM

ale się rzuciliście...