Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odruch wymiotny
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Odruch wymiotny
Co powoduje u was chęć na rzygi? Ja myślałem, że nie mam czegoś takiego. Ale się znalazło. Strzał znikąd. - Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi. Niestety, pośród playlisty jakoś nie mogę znaleźć tego utworu...
Na usprawiedliwienie swojej nieoczekiwanej nietolerancji powiem, że to była bardzo trudna, nieprzespana noc po bardzo trudnym dniu przed dniem jeszcze trudniejszym...
08.04.2009 06:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 606
Dołączył: May 2008
Post: #2
 
yyy ???

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
08.04.2009 06:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #3
 
Ludzie weźcie się za coś innego niż forum. Świat się tu nie kończy. Wiele osób ma życie poza Internetem, czasem bardzo aktywne, i szkoda im czasu na czytanie tego czy innego durnego tematu. Warto by było, żeby każdy z nas [w tym ja] więcej się zastanawiał zanim coś napisze.

To była uwaga ogólna.

Teraz do prz_ruleza: ja jak ma trudny dzień to nie wylewam tego wszystkiego na forum tylko odpoczywam. Polecam.
08.04.2009 06:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
nie no, to ostatnie to takie post scriptum było... Icon_wink2
abd3mz napisał(a):Warto by było, żeby każdy z nas [w tym ja] więcej się zastanawiał zanim coś napisze
A może potrzebne jest miejsce, gdzie można bez obaw pisać to co się chce, nawet jeśli jest to błahe?
08.04.2009 07:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Ja jutro to dopiero będę miał aktywny dzień, 5-7 godzin z bilardem Icon_wink, więc dzisiaj mogę sobie pozwolić na długi wieczór z netem Icon_wink i....wysłuchanie prz-a. Ja myślę, że Piotrowi chodziło oczywiście o coś w stylu ''najgorsze piosenki świata'', chociaż faktycznie przybrał to w bardzo dziwne słowa i ja równie nie załapałem o co chodzi (tak jak Konrad i te jego ''pytajniki''). Taki temat już był, więc możesz tam podzielić się swoim wrażeniami Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.04.2009 07:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #6
 
weź prz załóż se bloga a nie tu pierniczysz trzy po trzy ;p
08.04.2009 08:26 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Ale tu chodzi dosłownie o takie utwory, przy których przewraca się żołądek... lub coś innego
Listoholik napisał(a):weź prz załóż se bloga
Plan na po-maturze Icon_wink2
Listoholik napisał(a):a nie tu pierniczysz trzy po trzy ;p
Wolność słowa ;]
08.04.2009 08:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #8
 
prz_rulez napisał(a):A może potrzebne jest miejsce, gdzie można bez obaw pisać to co się chce, nawet jeśli jest to błahe?
Nie wiem co na to powie Konrad i czy nie jest to zaśmiecanie serwera [chyba, że będziecie co jakiś czas usuwać te wątki], ale jeśli naprawdę musicie to wreszcie to zróbcie, a ja po prostu dodam go do ignorowanych.
08.04.2009 09:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #9
 
wątek nie ma co Icon_cry rzygać to mi się chcę jak widzę takie pomysły Icon_arrow

[Obrazek: kleschko.png]
09.04.2009 08:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
ale się rzuciliście...
09.04.2009 10:10 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości