Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Występ Christiny Aguilery na AMA2017 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Wydarzenia (/forumdisplay.php?fid=113)
+--- Wątek: Występ Christiny Aguilery na AMA2017 (/showthread.php?tid=37270)



Występ Christiny Aguilery na AMA2017 - Gaspard - 22.11.2017 10:23 PM

W niedzielę odbyła się coroczna gala American Music Awards, na której amerykańska piosenkarka Christina Aguilera wystąpiła z coverami kilku utworów Whitney Houston z okazji 25-lecia powstania filmu "The Bodyguard", do którego został nagrany największy hit Houston - "I Will Always Love You".



Występ zdobył mieszane recenzje. Pomimo kilku słabych momentów, sam występ jest dla mnie fenomenalny. Jednak wiele osób (głównie czarnoskórych) burzy się, że "jakim prawem biała wokalistka wykonuje utwory Whitney?". Jestem ciekaw Waszej opinii tego występu. No i czy niektóre wypowiedzi nie zakrawają o rasizm?


RE: Występ Christiny Aguilery na AMA2017 - prz_rulez - 22.11.2017 10:26 PM

No zdecydowanie zakrawa...


RE: Występ Christiny Aguilery na AMA2017 - AKT! - 23.11.2017 12:07 PM

Gaspard napisał(a):Jednak wiele osób (głównie czarnoskórych) burzy się, że "jakim prawem biała wokalistka wykonuje utwory Whitney?". Jestem ciekaw Waszej opinii tego występu. No i czy niektóre wypowiedzi nie zakrawają o rasizm?
źródło


RE: Występ Christiny Aguilery na AMA2017 - Gaspard - 23.11.2017 06:57 PM

(23.11.2017 12:07 PM)AKT! napisał(a):  źródło
Twitter. Nie mam zapisanych tych tweetów, ale kilka z nich utkwiło mi w głowie i jak poszukam to postaram się zacytować kilka wypowiedzi


RE: Występ Christiny Aguilery na AMA2017 - EVENo - 23.11.2017 07:35 PM

Trochę rasizm, ale bardziej ludzka głupota. Dostęp do Twittera może mieć każdy idiota i nie ma powodu, by na każdego zwracać uwagę. A wykonanie faktycznie bardzo dobre.