Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Występ Christiny Aguilery na AMA2017
Gaspard Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 054
Dołączył: Dec 2016
Post: #1
Występ Christiny Aguilery na AMA2017
W niedzielę odbyła się coroczna gala American Music Awards, na której amerykańska piosenkarka Christina Aguilera wystąpiła z coverami kilku utworów Whitney Houston z okazji 25-lecia powstania filmu "The Bodyguard", do którego został nagrany największy hit Houston - "I Will Always Love You".



Występ zdobył mieszane recenzje. Pomimo kilku słabych momentów, sam występ jest dla mnie fenomenalny. Jednak wiele osób (głównie czarnoskórych) burzy się, że "jakim prawem biała wokalistka wykonuje utwory Whitney?". Jestem ciekaw Waszej opinii tego występu. No i czy niektóre wypowiedzi nie zakrawają o rasizm?
22.11.2017 10:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: Występ Christiny Aguilery na AMA2017
No zdecydowanie zakrawa...
22.11.2017 10:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #3
RE: Występ Christiny Aguilery na AMA2017
Gaspard napisał(a):Jednak wiele osób (głównie czarnoskórych) burzy się, że "jakim prawem biała wokalistka wykonuje utwory Whitney?". Jestem ciekaw Waszej opinii tego występu. No i czy niektóre wypowiedzi nie zakrawają o rasizm?
źródło

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.11.2017 12:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gaspard Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 054
Dołączył: Dec 2016
Post: #4
RE: Występ Christiny Aguilery na AMA2017
(23.11.2017 12:07 PM)AKT! napisał(a):  źródło
Twitter. Nie mam zapisanych tych tweetów, ale kilka z nich utkwiło mi w głowie i jak poszukam to postaram się zacytować kilka wypowiedzi
23.11.2017 06:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #5
RE: Występ Christiny Aguilery na AMA2017
Trochę rasizm, ale bardziej ludzka głupota. Dostęp do Twittera może mieć każdy idiota i nie ma powodu, by na każdego zwracać uwagę. A wykonanie faktycznie bardzo dobre.

Radio Epsilon
23.11.2017 07:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości