Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Tip wszech czasów - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Listy poszczególnych użytkowników (/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: Prz chart (/forumdisplay.php?fid=16)
+---- Wątek: Tip wszech czasów (/showthread.php?tid=22904)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Tip wszech czasów - prz_rulez - 03.03.2019 03:25 PM

Ojej, tak długo bez nowych propozycji? Ewidentnie czas to zmienić

Wilki - Love Story


Z utworem tym wiążą się szczególne wspomnienia, o których być może wspomnę przy topie (tak, tak, wciąż mam nadzieję, że ten top w końcu powstanie). Dla wielu ten kawałek wydaje się strasznie banalny i ma relatywnie sporo antyfanów. Ja jednak sądzę, że pod płaszczykiem zabawnie brzmiącego refrenu kryje się tekst zdecydowanie o czymś oraz naprawdę niezły riff gitarowy (jak na komercyjny zespół rockowy).


RE: Tip wszech czasów - prz_rulez - 03.03.2019 03:53 PM

Wolfette - Risk For You
http://v.yinyuetai.com/video/h5/407026

Właściwie tytuł piosenki świetnie oddaje obecność tego utworu w tym zestawie. Cóż mam jednak zrobić, jeśli mijają lata, a ja jestem nią coraz bardziej oczarowany?
Niestety, sama wokalistka nie podziela chyba moich zachwytów, gdyż usunęła większość swoich utworów z serwisów streamingowych. Dobrze, że jest taka jedna niepokorna chińska strona. Gorzej, że nowych piosenek także nie widać na horyzoncie... Gdyby nie media społecznościowe, to uznałbym, iż wokalistka całkowicie zapadła się pod ziemię.
Swoją drogą, od dłuższego czasu zabieram się do wysłania Wolfette prywatnej wiadomości na Facebooku. Cóż taki wypierdek mamuta jak ja jest w stanie zrobić? Prawdopodobnie nic. Niech jednak wie, że wciąż ma wiernych fanów, którzy niecierpliwie czekają na jej powrót.


RE: Tip wszech czasów - prz_rulez - 06.03.2019 09:59 PM

Alphabeat - The Spell


Z okazji wydania nowego singla grupy sprawdziłem i... okazało się, że wciąż nie wrzuciłem tu tego utworu Icon_surprised
Pod względem klimatu nie jest to tak jednoznacznie wesoły numer jak większość w dyskografii grupy, natomiast cały czas posiada tę niesamowitą energię. Nie wiem jak oni to robią. Są po prostu... niesamowici Icon_smile