Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert! - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Zamrażarka (/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Dział: Domowa Lista Przebojów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Wątek: Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert! (/showthread.php?tid=19896)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert! - Rincewind - 29.08.2013 11:26 AM

prz_rulez napisał(a):Ojej, ładna dziewczyna, to wykorzystała swój atut
Gdyby to był konkurs na miss koncertu, to bym się z Tobą zgodził, ale hasło konkursu to "miłość do muzyki" i dlatego jestem przeciw. Nie cierpię tłustych odcisków palców na winylu Zly2

saferłel napisał(a):Jakby co, to ja cały czas będę wdzięczny za pomoc, bo różnice są małe. Do końca dwa dni zabawy i już widzę, że w przypadku niektórych zgłoszeń zaczynają się cudy nad urną.
Nie bój się, masz taką przewagę, że powinieneś się utrzymać. Jakby co, to znajdzie się jakiś "cudowny" sposób. Chyba, że załatwią Cię tuż przed północą.


RE: Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert! - saferłel - 29.08.2013 11:29 AM

Rincewind napisał(a):Chyba, że załatwią Cię tuż przed północą.
Chyba, że... Icon_smile


RE: Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert! - Rincewind - 29.08.2013 11:52 AM

saferłel napisał(a): Chyba, że załatwią Cię tuż przed północą.

Chyba, że... Icon_smile

Ja tylko chciałem jeszcze raz przypomnieć, że serwis funkcjonuje tak, że po zalogowaniu mogę oddać 15 głosów na Martę, 15 na Kordiana, 15 na Pawła itd. Nie ma ograniczeń co do liczby użytkowników, na których chcę głosować. Więc, głosy na Martę z mojej strony są dodatkowymi oprócz tych, które poszły na Pawła.

saferłel napisał(a):Jakby co, to ja cały czas będę wdzięczny za pomoc,

Nie wiem jak inni, ale ja swój dowód wdzięczności mogę otrzymać w późniejszym terminie Icon_wink2


RE: Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert! - thestranglers - 29.08.2013 11:55 AM

Rincewind napisał(a):ja swój dowód wdzięczności mogę otrzymać w późniejszym terminie
a ja w terminie dowolnym, byle płynny Icon_lol


RE: Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert! - prz_rulez - 29.08.2013 12:27 PM

Dostaniesz wodę mineralną Icon_razz2
Rincewind napisał(a):Gdyby to był konkurs na miss koncertu, to bym się z Tobą zgodził, ale hasło konkursu to "miłość do muzyki" i dlatego jestem przeciw. Nie cierpię tłustych odcisków palców na winylu Zly2
Cóż, płytofilia to też jakaś forma miłości Icon_lol


RE: Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert! - Remo - 30.08.2013 12:10 PM

15 głosów poszło, wcześniej też głosowałem kiedy tylko widziałem temat w nowych postach. Jeszcze później wyśle 5 z komputera i 5 z tabletu ;p


RE: Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert! - thestranglers - 30.08.2013 12:55 PM

swoją piętnastką dobiłem do 2390 głosów


RE: Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert! - adik 303 - 30.08.2013 01:45 PM

Poszło ode mnie 5 głosów Icon_wink


RE: Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert! - ku3a - 30.08.2013 05:02 PM

ode mnie też Icon_smile2


RE: Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert! - Tomekk - 30.08.2013 11:06 PM

dodałem kolejną piątkę Icon_smile


RE: Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert! - thestranglers - 31.08.2013 07:51 AM

ostatnia piętnastka ode mnie, zostawiam Cię z wynikiem 2579 głosów i piątym miejscem Icon_wink


RE: Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert! - m@rek - 31.08.2013 08:55 AM

kolejne głosy ode mnie Icon_smile


RE: Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert! - Yacy - 31.08.2013 12:16 PM

2685 głosów czyli doszło moje 15, ale faktycznie dziwne ruchy się zaczynają...


RE: Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert! - saferłel - 01.09.2013 12:30 AM

Konkurs zakończony.

Udało mi się osiągnąć piątą pozycję, za co bardzo Wam dziękuje. To Wy wygraliście to zaproszenie i miejcie tego świadomość Icon_wink Ale bilety to sprawa drugorzędna - piszę to całkiem poważnie, bo chyba nikt nie wątpił, że mógłbym nie pojawić się w Gdańsku niezależnie od wyników tego plebiscytu. Przede wszystkim cieszy mnie to, że w momencie, kiedy potrzebna była drobna pomoc/przysługa, to forumowa brać potrafiła się zmobilizować i niemal przez trzy tygodnie wspierała mnie w osiągnięciu konkretnego celu. Koncert jest jeden - przeminie. A świadomość, że można liczyć na większą grupę osób jest bardzo krzepiąca. To naprawdę miłe.

Oczywiście zawsze mogą mnie jeszcze zdyskwalifikować za 1000 różnych rzeczy, więc na razie nie ma powodów to hurra-optymizmu. Jutro pewnie coś w tym temacie do mnie dotrze. Na razie dziękuję jeszcze raz za wsparcie i do następnego konkursu Icon_wink


RE: Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert! - Yacy - 01.09.2013 12:42 AM

GRATULUJĘ! Icon_smile2


RE: Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert! - Tomekk - 01.09.2013 01:59 PM

ja też gratuluję Icon_smile


RE: Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert! - Rincewind - 01.09.2013 08:55 PM

Baw się dobrze Icon_smile2


RE: Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert! - dziobaseczek - 13.09.2013 03:20 PM

Dziękuj mi Icon_smile