Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert!
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert!
[Obrazek: Pet-Shop-Boys-Gda%C5%84sk-Sopot-2013.jpg]

Jak pewnie większość z Was doskonale wie, 4 września w Gdańsku dziadki z Pet Shop Boys postarają się na żywo udowodnić, iż warto było poświęcić dla nich ponad 10 lat życia. Z mojej perspektywy jest to szansa, żeby doświadczyć prawdopodobnnie najważniejszego wydarzenia wiążącego się z byciem fanem danego artysty. To wielka sprawa. Wymaga ona jednak podstawowego warunku - trzeba zjawić się na koncercie. I tego pośrednio dotyczy moja prośba.

Dziennik Bałtycki zorganizował konkurs, w którym do wygrania jest 10 podwójnych zaproszeń na ten występ. Bardzo chciałbym zgarnąć jedno z nich, ale potrzebuję do tego solidarnej pomocy m.in. z Waszej strony. Konkurs polegał na zgłoszeniu zdjęcia, które jest afirmacją "twojej miłości do muzyki" i trwa do 29 sierpnia. Nie jestem wybitnie pomysłowy, więc postanowiłem po prostu odkurzyć część swojej kolekcji płyt i ułożyć z nich coś, co w domyśle ma przypominać serce. Adekwatnie do konkursu wybrałem jedynie płyty Pet Shop Boys. Was proszę o zagłosowanie na wspomniane zdjęcie, które jest również podpisane moim imieniem i nazwiskiem (jeśli ktoś miałby jakiekolwiek wątpliwości gdzie szukać tego kwazi-serca Icon_razz2). Codziennie, aż do końca zabawy, każda osoba może oddać 5 głosów. Głosować można w tradycyjny sposób lub poprzez konto na facebooku. Ten drugi sposób glosowania daje podwójną zdobycz punktową (czyli max. 10 punktów za dzień od jednej osoby) i jest przeze mnie szczególnie rekomendowany Icon_wink2

Wejściówek jest 10, ale jak dotąd wpłynęło tylko 8 kandydatur i chociaż przespałem start konkursu aż o dwa dni, to w tym przypadku rzeczywistość wyrażona przez slogan "Polska jako pustynia Pet Shop Boys" jest dla mnie swego rodzaju błogosławieństwem i nie stoję na straconej pozycji niezależnie od liczby głosów uzyskanych przez kontrkandydatów. Skoro są szansę, to tym bardziej proszę o wsparcie, bo zapewniam, że żaden głos się nie zmarnuje.

http://www.dziennikbaltycki.pl/plebiscyt...,id,t.html - pod tym linkiem można głosować. System jest prosty i przejrzysty.

Będę zobowiązany za każdy oddany głos. Nie chciałbym też robić niepotrzebnego zamieszania na forum i np. ciągle aktualizować ten wątek, dlatego prosiłbym, aby każda osoba, która zgodzi się wspierać mnie codziennie do 29 sierpnia (lub kiedy tylko będzie mogła) zostawiła pod spodem znak w postaci wiadomościi Icon_smile Oczywiście ja codziennie będę o tym przypominał wszystkich chętnym, ale nie chcę wysyłać denerwujących PW czy powiadomień na facebooku pozostałym osobom. Oprócz tego wątku roześlę jeszcze do Was jedno PW.

Jeżeli coś ważnego związanego z tym plebiscytem wpadnie mi jeszcze do głowy, to zaktualizuję ten wątek.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.08.2013 01:59 AM przez saferłel.)
14.08.2013 01:35 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert!
Zagłosowałem - masz 5 głosów ode mnie. Icon_smile Powodzenia.
14.08.2013 02:08 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #3
RE: Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert!
poszły Icon_smile 45. i 46.
14.08.2013 06:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
marsvolta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 500
Dołączył: Mar 2008
Post: #4
RE: Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert!
ok:Icon_smile
14.08.2013 08:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 465
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #5
RE: Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert!
Wspieram (124-128) Icon_surprised
14.08.2013 10:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #6
RE: Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert!
Kiedy próbuję zagłosować normalnie (nie przez facebooka) to pisze mi, że "Aby głosować za pomocą Facebooka, należy zezwolić aplikacji na publikację postów w Twoim imieniu." Icon_neutral3
Ale nie poddaję się i dalej próbuję Icon_smile

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
14.08.2013 10:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #7
RE: Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert!
piotreklp3 napisał(a):(124-128)
to już tyle? ale masz kontakty Icon_smile
14.08.2013 11:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
RE: Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert!
Świetnie. Odzew jest - z mojego punktu widzenia - niesamowity, bo od 3 nad ranem przybyło 100 głosów, a wiem, że nie każdy głosuje przez facebooka i nie każdy klika 5 razy.

Dzięki! Jest spora szansa na top 10 Icon_wink Przypominam też, że można głosować 5 razy, więc np. thestranglers spokojnie może jeszcze dołożyć dzisiaj 3 głosiki Icon_wink

Art. Brut. napisał(a):Ale nie poddaję się i dalej próbuję
Ciężko mi powiedzieć czemu tak jest, ale ten konkurs od strony techniczno-organizacyjnej woła o pomstę do nieba momentami Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.08.2013 11:09 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #9
RE: Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert!
161. i 162.
14.08.2013 11:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #10
RE: Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert!
W domu zagłosuję i trzymam kciuki Icon_smile
14.08.2013 11:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Rincewind Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 734
Dołączył: Sep 2010
Post: #11
RE: Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert!
Art. Brut. napisał(a):"Aby głosować za pomocą Facebooka, należy zezwolić aplikacji na publikację postów w Twoim imieniu."
Ale nie poddaję się i dalej próbuję
Sprawdź w fejsbukowych ustawieniach, czy dla aplikacji "Dziennik Bałtycki" masz ustawione powiadamianie na Publiczne lub Znajomi. Jeśli nie, to właśnie tam tkwi problem. Możliwe też, że przy rejestracji nie pozwoliłeś na publikację postów.
14.08.2013 11:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #12
RE: Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert!
(14.08.2013 11:42 AM)Rincewind napisał(a):  
Art. Brut. napisał(a):"Aby głosować za pomocą Facebooka, należy zezwolić aplikacji na publikację postów w Twoim imieniu."
Ale nie poddaję się i dalej próbuję
Sprawdź w fejsbukowych ustawieniach, czy dla aplikacji "Dziennik Bałtycki" masz ustawione powiadamianie na Publiczne lub Znajomi. Jeśli nie, to właśnie tam tkwi problem. Możliwe też, że przy rejestracji nie pozwoliłeś na publikację postów.

Ale ja przecież napisałem, że próbuję zagłosować tym drugim sposobem Icon_razz2 Na początku chciałem przez facebooka, ale jak zobaczyłem pytanie o publikację postów to zrezygnowałem.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.08.2013 11:54 AM przez Dobromiera.)
14.08.2013 11:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
RE: Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert!
Jakby co, to można potem wywalić tę aplikację - ona żadnej szkody nikomu nie robi Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.08.2013 11:57 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kordian Offline
the only Kordian in this village
*****

Liczba postów: 1 355
Dołączył: Apr 2012
Facebook Last.fm Twitter
Post: #14
RE: Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert!
Ten konkurs to jakiś burżuazyjny konstrukt, ale nabiłem Ci do 181 Icon_smile
14.08.2013 12:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #15
RE: Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert!
5 glosow ode mnie Icon_smile jutro wyjedzam na dlugi weekend, wiec pewnie niestety nie wesprę cię ale w poniedziałek wracam.
14.08.2013 12:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
RE: Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert!
Super Icon_smile Dziękuję.

Kordian - mogę wiedzieć jak zagłosowałeś dzisiaj? Wydawało mi się, że po północy już oddałeś pierwsze głosy, chyba że wtedy tylko potwierdziłeś, że oddasz i dopiero teraz to zrobiłeś. Jestem po prostu ciekaw czy tu się jakieś błędy w zliczeniu głosów...na moją korzyść Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.08.2013 12:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kordian Offline
the only Kordian in this village
*****

Liczba postów: 1 355
Dołączył: Apr 2012
Facebook Last.fm Twitter
Post: #17
RE: Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert!
Chyba są błędy Icon_wink Bo wczoraj głosowałem, nie pamiętam już ile miałeś głosów, ale na pewno zaliczyło dwa (podwójnie). Może dzień się tam zaczyna np. o 8.
14.08.2013 12:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
m@rek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 599
Dołączył: Apr 2008
Facebook Last.fm
Post: #18
RE: Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert!
Głosy 202-206 ode mnie Icon_smile
14.08.2013 12:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kelleni Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 247
Dołączył: Dec 2012
Last.fm
Post: #19
RE: Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert!
Zagłosowałem Icon_wink
14.08.2013 12:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
RE: Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert!
Przydatne info - dowiedziałem się, ze każda osoba, która posiada w telefonie dostęp do Internetu i/lub ma facebooka, może zagłosować dodatkowo jeszcze raz każdego dnia! Zabezpieczenie konkursu opiera się na IP, więc komputera nie można użyć tego samego dnia dwukrotnie, ale może podwoić liczbę głosów właśnie przy pomocy telefonu Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.08.2013 12:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości