Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Męskie Granie Orkiestra 2026 - Nareszcie
kacper130700 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 332
Dołączył: Jun 2020
Post: #1
film Męskie Granie Orkiestra 2026 - Nareszcie
Hymn Męskiego Grania 2026 zatytułowany "Nareszcie" w wykonaniu Igora Herbuta, Zalii i Vito Bambino.

22.04.2026 12:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 184
Dołączył: Nov 2008
Post: #2
RE: Męskie Granie Orkiestra 2026 - Nareszcie
Bardzo to wszystko męskie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.04.2026 12:38 PM przez bear.)
22.04.2026 12:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 519
Dołączył: Dec 2009
Post: #3
RE: Męskie Granie Orkiestra 2026 - Nareszcie
To już jest od dawna tylko właściwie nic nie znaczący szyld.
Ale fakt, że wyjątkowa dyskoteka im wyszła Icon_rolleyes
22.04.2026 02:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 50 507
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
RE: Męskie Granie Orkiestra 2026 - Nareszcie
Myślałem, że będzie gorzej. To jest na poziomie kilku wcześniejszych i na pewno lepsze niż ICTB.
22.04.2026 03:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Adam1992 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 975
Dołączył: May 2012
Post: #5
RE: Męskie Granie Orkiestra 2026 - Nareszcie
Zalia i Vito to zaraz z lodówki zaczną wyskakiwać. Icon_biggrin
22.04.2026 05:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Adam1992 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 975
Dołączył: May 2012
Post: #6
RE: Męskie Granie Orkiestra 2026 - Nareszcie
Nie mogę edytować swojego posta, ale to brzmi po prostu jak pierwszy lepszy utwór z RMF’u.
22.04.2026 05:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 15 759
Dołączył: Aug 2008
Post: #7
RE: Męskie Granie Orkiestra 2026 - Nareszcie
(22.04.2026 05:05 PM)Adam1992 napisał(a):  Nie mogę edytować swojego posta, ale to brzmi po prostu jak pierwszy lepszy utwór z RMF’u.
No taka jest koncepcja MGO już od ładnych paru lat.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
22.04.2026 05:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Adam1992 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 975
Dołączył: May 2012
Post: #8
RE: Męskie Granie Orkiestra 2026 - Nareszcie
(22.04.2026 05:53 PM)Miszon napisał(a):  
(22.04.2026 05:05 PM)Adam1992 napisał(a):  Nie mogę edytować swojego posta, ale to brzmi po prostu jak pierwszy lepszy utwór z RMF’u.
No taka jest koncepcja MGO już od ładnych paru lat.
Zdaję sobie z tego sprawę. Jak również z tego, że próżno oczekiwać od tegorocznego składu jakiegokolwiek pazura.
22.04.2026 06:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 15 759
Dołączył: Aug 2008
Post: #9
RE: Męskie Granie Orkiestra 2026 - Nareszcie
Dokładnie, bear dobrze napisał

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
22.04.2026 06:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 519
Dołączył: Dec 2009
Post: #10
RE: Męskie Granie Orkiestra 2026 - Nareszcie
No dobrze napisał, ale kiedy ostatnio było to naprawdę "męskie" granie?
22.04.2026 08:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 184
Dołączył: Nov 2008
Post: #11
RE: Męskie Granie Orkiestra 2026 - Nareszcie
Ja nie wiem. Szczęśliwie mnie ten fenomen od lat omija, wystarczy nie słuchać radia.

Bawi mnie tylko, że w świecie chorej poprawności, feminatywów, wrażliwości i wyczulenia akurat ta "szowinistyczna" nazwa wciąż ma się świetnie, i to z udziałem kobiet.

Nie wspominając już o tym, że wystarczy spojrzeć na grafikę i trudno wyobrazić sobie bardziej "niemęski" skład, to wygląda bardziej na trolling.
22.04.2026 09:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 50 507
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
RE: Męskie Granie Orkiestra 2026 - Nareszcie
neo01 napisał(a):kiedy ostatnio było to naprawdę "męskie" granie?
Wtedy, kiedy nie było jeszcze Męskim Graniem. Dopiero po czasie przypisano utwór do MG.
22.04.2026 09:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gioconda2 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 151
Dołączył: Jul 2021
Post: #13
RE: Męskie Granie Orkiestra 2026 - Nareszcie
Adam1992 napisał(a):pierwszy lepszy utwór z RMF’u.
Przeczytałam z RFN-u. Chyba pasuje, bo tam słychać "gut, gut", a Vito chyba mieszka w Berlinie. Pomijając "kryzys męskości", to nie ma tu podstawowej cechy przeboju, czyli wyraźnego i łatwego do zaśpiewania przez publiczność refrenu. Wszystko zlewa się w jedną masę. Tylko to "gut, gut" jakoś się wybija.
22.04.2026 09:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 19 588
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #14
RE: Męskie Granie Orkiestra 2026 - Nareszcie
drugi nagrany utwór był taneczny. czyli ten nie jest Icon_razz

podobno zawsze, a przynajmniej od jakiegoś czasu nagrywane są dwa utwory.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"

cytat nieaktualny - szukam lepszego Icon_razz
23.04.2026 08:55 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 519
Dołączył: Dec 2009
Post: #15
RE: Męskie Granie Orkiestra 2026 - Nareszcie
kajman napisał(a):Wtedy, kiedy nie było jeszcze Męskim Graniem. Dopiero po czasie przypisano utwór do MG.
Wydaje mi się, że "Początek" był chyba takim ostatnim w duchu dawnego MG. Potem to poszło w jakąś dziwną popową/komercyjną stronę.
gioconda2 napisał(a):Vito chyba mieszka w Berlinie
Chyba od dawna już w Pl.
Yacy napisał(a):podobno zawsze, a przynajmniej od jakiegoś czasu nagrywane są dwa utwory
A to ciekawe. No ten dla mnie zdecydowanie do tańca.
23.04.2026 09:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 15 759
Dołączył: Aug 2008
Post: #16
RE: Męskie Granie Orkiestra 2026 - Nareszcie
(22.04.2026 08:40 PM)neo01 napisał(a):  No dobrze napisał, ale kiedy ostatnio było to naprawdę "męskie" granie?
Waglewski Abradab Maleńczuk - Wszyscy muzycy to wojownicy

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
23.04.2026 09:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 519
Dołączył: Dec 2009
Post: #17
RE: Męskie Granie Orkiestra 2026 - Nareszcie
No wiem, że o to chodziło.
Ale np. "Wataha" nie była dla was "męska"?
23.04.2026 11:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 15 759
Dołączył: Aug 2008
Post: #18
RE: Męskie Granie Orkiestra 2026 - Nareszcie
Jeszcze "Początek" był.

"Supermoce" mają powera i są z charakterem, ale brzmią dużo bardziej poprockowo niż rockowo.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.04.2026 02:17 PM przez Miszon.)
23.04.2026 01:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 50 507
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
RE: Męskie Granie Orkiestra 2026 - Nareszcie
Ja tam prawie żadnego nie pamiętam, ale nie kojarzę, żeby coś wydawało mi się męskie.
23.04.2026 02:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 519
Dołączył: Dec 2009
Post: #20
RE: Męskie Granie Orkiestra 2026 - Nareszcie
Chodzi o pewien sznyt, który ukształtował się w pierwszych edycjach, później się to mocno zmieniło.
"Supermoce" zdecydowanie należą do tego drugiego sortu.
23.04.2026 03:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Męskie Granie Orkiestra 2026 - Tańczę Szymek79 14 242 28.05.2026 09:11 PM
Ostatni post: kajman
film Męskie Granie Orkiestra 2025 - To bardzo ziemskie kacper130700 31 1 365 29.06.2025 10:19 PM
Ostatni post: Miszon
film Męskie Granie Orkiestra 2024 - Wolne duchy kacper130700 18 1 346 12.06.2024 12:12 PM
Ostatni post: neo01
  Męskie Granie Orkiestra 2023 - Tolerancja neo01 1 799 07.10.2023 04:41 PM
Ostatni post: kajman
  Męskie Granie Orkiestra 2023 - Party Szymek79 3 764 04.09.2023 09:40 PM
Ostatni post: kajman
film Męskie Granie Orkiestra 2023 - Supermoce kacper130700 2 1 022 17.05.2023 07:18 PM
Ostatni post: kajman
  Męskie Granie Orkiestra 2022 - Mój jest ten kawałek podłogi neo01 1 676 24.11.2022 09:37 PM
Ostatni post: kajman
  Męskie Granie Orkiestra 2022 - Orkiestra / Pani w obuwniczym kajman 2 911 05.11.2022 06:26 PM
Ostatni post: Miszon
film Męskie Granie Orkiestra 2022 - Jest tylko teraz kacper130700 17 2 440 05.06.2022 10:52 AM
Ostatni post: neo01
  Rahim, GrubSon, Abradab & Narodowa Orkiestra Dęta - Fejm neo01 1 912 30.11.2021 11:45 PM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości